Dodaj do ulubionych

Grafolog tropi "katolików"

15.04.09, 08:17
poranny katolandowy przegląd prasy <ziewa>
Obserwuj wątek
    • do100jnik ciekawe jak prokurator zmusi przesłuchiwanego 15.04.09, 08:30
      do napisania tekstu pogróżek, szczególnie jak te przesłuchiwany powie, że
      niczego nie napisze
      • 13xm nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji! 15.04.09, 08:39
        Oni zawsze wiedzieli jak sprawić aby się ktoś przyznał ;p
      • jungleman Re: ciekawe jak prokurator zmusi przesłuchiwanego 15.04.09, 08:55
        do100jnik napisał:

        > do napisania tekstu pogróżek, szczególnie jak te przesłuchiwany powie, że
        > niczego nie napisze

        Nie trzeba do niczego zmuszać - zostanie to uznane jako przyznanie się do winy i
        będzie podstawą do ukarania.
      • jogibaboo Re: ciekawe jak prokurator zmusi przesłuchiwanego 15.04.09, 12:49
        do100jnik napisał:

        > do napisania tekstu pogróżek, szczególnie jak te przesłuchiwany powie, że
        > niczego nie napisze

        Nikogo nie musi zmuszać. istnie3je coś takiego, jak materiał bezwpływowy. Mówiąc
        prosto są to zabezpieczone np. z ostatniego miejsca pracy własnoręcznie pisane
        podania, życiorysy, pisma odręczne.
    • maruda.r Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 08:39

      "W Radiu Maryja Tomczak powtarza, że jest prześladowany za przekonania
      polityczne."

      *****************************

      Przecież Tomczak nie ma żadnych przekonań polityczny poza jednym: być blisko
      żłoba.


      • stern82 Re: Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 08:45
        maruda.r napisał:

        > Przecież Tomczak nie ma żadnych przekonań polityczny poza jednym: być blisko
        > żłoba.
        >
        A grupa niepoczytalnych szaleńców z pseudoreligijnego kręgu
        zapewnia mu obstawę i wsparcie.

    • 3cik <-=-=-==-=---------------- 15.04.09, 08:45
      Najwyraźniej dziadzio nie doczytał sobie dokładnie tych kamiennych tablic co
      to Mojżesz je dostał na górze Synaj (pewnie dlatego że Mojżesz to ŻYD).
      • stern82 Re: <-=-=-==-=---------------- 15.04.09, 08:46
        3cik napisał:

        (pewnie dlatego że Mojżesz to ŻYD).

        jakby się o tym dowiedzieli to by zawału dostali.
        • 13xm Re: <-=-=-==-=---------------- 15.04.09, 09:15
          ale co ciekawe, wysłali sędziemu kartkę z Żydem, bo przecie Jezus
          nim był...hmm.
      • norbertrabarbar Re: <-=-=-==-=---------------- 15.04.09, 09:49
        I tu się mylisz - Mojżesz nie był Żydem, bo został wyłowiony z Nilu przez
        egipską księżniczkę (czy cholera wie kogo) - a jak z Nilu to przypłynął z serca
        Afryki. Wniosek? MOJŻESZ BYŁ CZARNY!

        > Najwyraźniej dziadzio nie doczytał sobie dokładnie tych kamiennych tablic co
        > to Mojżesz je dostał na górze Synaj (pewnie dlatego że Mojżesz to ŻYD).
        • mikewodzowski ależ był Żydem 15.04.09, 10:05
          Według wróżby miał być przywódca Izraelitów który obali faraona, wiec jeden z
          kapłanów kazał zabić wszystkich nowo narodzonych. Mojżesz przeżył gdyż matka
          puściła go w koszyku na wodę; wyłowiła go córka króla i potem adoptowała.
          Może więc był czarnym Żydem :)
          • norbertrabarbar Re: ależ był Żydem 15.04.09, 10:14
            No coś w tym jest bo są jacyś tacy czarni żydzi. Ostatnio jeden dostał podobno
            obywatelstwo Izraela. Uważają się za zaginione żydowskie plemię. Ale czarny był
            na bank.
            • mikewodzowski Re: ależ był Żydem 15.04.09, 10:27
              Egipcjanie, Żydzi i Arabowie są ciemnoskórzy ale nie typowo czarni (jak Zulus
              Czaka).
              Uznajmy wiec że był ciemny (w sensie skóry):)
              • funia81 Re: ależ był Żydem 15.04.09, 14:38
                Sa tez prawdziwi CZARNI Zydzi. Nazywaja sie Lembowie i mieszkaja na poludniu
                Afryki. Poza tym byli jeszce jacys bodajze w Etiopii, ktorych sporo przerzucono
                mostem powietrznym do Izraela (operacja Mojzesz).
                • marekgdan Re: ależ był Żydem 15.04.09, 16:39
                  falasze zydzi etiposcy sa pieknymi czarnymi zydami.
    • alfa_beta1 tomczak typowe chamidło 15.04.09, 08:52
      wychowane na krwi sekciarza rydzola
    • beanspadaj Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 08:56
      Tacy właśnie psychole od rydzyka wyrabiają opinie o polskim
      kościele. To ludzie naprawdę chorzy umysłowo a nie katolicy.
    • jerzy30 tak samo rodzil sie faszyzm 15.04.09, 08:59
      rydzykowi ida droga faszyzmu i nacjonalizmu
      • slrm78k Re: tak samo rodzil sie faszyzm 16.04.09, 20:10
        Faszyzm w Polsce trwa juz co najmniej od II Wojny Światowej a
        przed II Wojną był za Piłsudzkiego a teraz jest nie Polski tylko
        Żydowski. Na pewno ci wszyscy którzy popierają Tomczyka i są przeciw
        "sędzinie"na pewno mają racje. Wszyscy ci ktorzy są przecie
        kościolowi
        katolickiemu są również przeciw Polsce. Faszystami sa wszyscy ci co
        tak plują na polski kościół ,a faszystami jakiej nacji narodowej
        oni sami wiadzą najlepiej.
    • pavulon78 Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 09:06
      Pomijając fakt z jakiej partii jest ten oskarżony facet i to że w
      sprawę jest zamieszane radio maryja, ale chyba tylko w Polsce proces
      o taką pierdołę może się ciągnąć 10 lat !!!!!
    • ichmordy Znowu bzdury :) 15.04.09, 09:08
      Gazeta tonie ... takie durnoty na 1 strone hehe
      • y.y Znowu toruńskokatolicki odwraca uwagę?:) 15.04.09, 09:57
        od niewygodnych spraw?:)
      • pw.2221 ichmordy..Jesteś wierną czytelniczką GW !!! 15.04.09, 10:02
        klniesz,wyzywasz, ale żadna siła nie oderwie cie od GW..
        Czy Rydzyk nie ma swojego forum?
    • olewus1 Za sam udział w rozprawie trzaba by wytłuc tych 15.04.09, 09:27
      katołów zasranych. Banda moherowych idiotów.
    • wuem43 Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 09:31
      Pogonić to dziadostwo z pod sądu, bo smierdzą zdepsutymi rydzykami.
    • pandora-online a to od kiedy w POstkomunie 15.04.09, 09:44
      jest niezalezna prokuratura?
      Oni reprezentuja swoje sekty polityczne:
      Ktos smie nazwac to prokuratura-to wstyd.
      POlska pod rzadami takiej prokuratury jest czestym gosciem w Strasburgu-a to
      ci dopiero wstyd.
      • norbertrabarbar Re: a to od kiedy w POstkomunie 15.04.09, 09:51
        Obecne wyroki skazujące Polskę z Strasburgu to efekt działalności PiSdzielców :D
        • y.y Re: a to od kiedy w POstkomunie 15.04.09, 09:58
          norbertrabarbar napisał:

          > Obecne wyroki skazujące Polskę z Strasburgu to efekt działalności PiSdzielców :
          > D

          Szkoda czasu na dyskusję z idiotą:) On i tak sprowadzi Cię do swojego poziomu i
          pokona doświadczeniem
      • pw.2221 pandora-online ..Ciebie to i Rydzyk sie wstydzi... 15.04.09, 10:04
        wymyślać takie bzdury,to może tylko kompletny nieuk,lub kretyn...
    • mitrawas Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 10:15
      ja w kwestii formalnej. nie wiedzialem, ze poseł Tomczak procesuje się z figurą Matki Boskiej
      • mikewodzowski widocznie zdał sobie sprawę że to Żydówka :) 15.04.09, 10:28

    • ebrieta Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 11:04
      Mnie się wydaje, że to jest sprawa radiomaryjniaków, bo tam jest
      Tomczak popularną osobą, więc któż by mógł bronić jak nie ludzie
      związani z Radiem Maryja. Ale oczywiście dobrze byłoby, gdyby
      udowodniono kto te anonimy, obelgi, groźby itp. wypisuje. Należy
      ,,złapać" za rękę, udowodnic i wtedy należycie ukaqrać.
    • 4g63 Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 12:22
      czyli miłosierdzie katolickie w akcji... brrrr
    • bobbie2 Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 12:50
      Pani sedzio,
      Izba Sadu to powazne miejsce, kodeks karny przewiduje kary za
      zaklocanie porzadku, prosze ten Paragraf bezwlocznie uzyc. Mocherom
      inaczej sie nie wytlumaczy, tylko to bydlo po kieszeni.
      A ten niejaki Tomczak, nalezy zapakowac w kaftan bezpieczenstwa dla
      jego wlasnego dobra i od razu do kliniki psychiatrycznej.
    • j-50 Mam propo 15.04.09, 12:57
      Koszty tej grafologicznej analizy wpisać pod konkordat. I wszystkie
      takie koszty powinny być tak kalkulowane. W ten sposób nasz naród
      dowie się ile nas rzeczywiście kosztuje złodziejski ciemnogród.
    • kamiloss3 Najbardziej szokujące jest to... 15.04.09, 13:55
      Że proces, który powinien trwać najwyżej kilka miesięcy trwa już 10 lat.
      Patrząc na to na miejscu moherowych dziadków i babć nie obawiałbym się kary.
    • pablobodek Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 14:18
      Polska Iranem Europy! Iran ma państwowy islam i ajatollahów, Polska
      ma państwowy KK i jego funkcjonariuszy.
      Tu nie ma nic do śmiechu, już budzimy się z ręką w nocniku!
      Generale S.L.G. - do Armii Zbawienia.
    • carpaccio4 cóż, wszyscy wiemy, że polskiego 15.04.09, 16:41
      policjanta trudno nazwać palantem
    • togo13 Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 20:59
      Mohery, wy macie krzywdę ludzką na sumieniu. Do piekła pójdziecie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka