tow.becko 15.04.09, 08:17 poranny katolandowy przegląd prasy <ziewa> Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
do100jnik ciekawe jak prokurator zmusi przesłuchiwanego 15.04.09, 08:30 do napisania tekstu pogróżek, szczególnie jak te przesłuchiwany powie, że niczego nie napisze Odpowiedz Link Zgłoś
13xm nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji! 15.04.09, 08:39 Oni zawsze wiedzieli jak sprawić aby się ktoś przyznał ;p Odpowiedz Link Zgłoś
jungleman Re: ciekawe jak prokurator zmusi przesłuchiwanego 15.04.09, 08:55 do100jnik napisał: > do napisania tekstu pogróżek, szczególnie jak te przesłuchiwany powie, że > niczego nie napisze Nie trzeba do niczego zmuszać - zostanie to uznane jako przyznanie się do winy i będzie podstawą do ukarania. Odpowiedz Link Zgłoś
jogibaboo Re: ciekawe jak prokurator zmusi przesłuchiwanego 15.04.09, 12:49 do100jnik napisał: > do napisania tekstu pogróżek, szczególnie jak te przesłuchiwany powie, że > niczego nie napisze Nikogo nie musi zmuszać. istnie3je coś takiego, jak materiał bezwpływowy. Mówiąc prosto są to zabezpieczone np. z ostatniego miejsca pracy własnoręcznie pisane podania, życiorysy, pisma odręczne. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 08:39 "W Radiu Maryja Tomczak powtarza, że jest prześladowany za przekonania polityczne." ***************************** Przecież Tomczak nie ma żadnych przekonań polityczny poza jednym: być blisko żłoba. Odpowiedz Link Zgłoś
stern82 Re: Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 08:45 maruda.r napisał: > Przecież Tomczak nie ma żadnych przekonań polityczny poza jednym: być blisko > żłoba. > A grupa niepoczytalnych szaleńców z pseudoreligijnego kręgu zapewnia mu obstawę i wsparcie. Odpowiedz Link Zgłoś
3cik <-=-=-==-=---------------- 15.04.09, 08:45 Najwyraźniej dziadzio nie doczytał sobie dokładnie tych kamiennych tablic co to Mojżesz je dostał na górze Synaj (pewnie dlatego że Mojżesz to ŻYD). Odpowiedz Link Zgłoś
stern82 Re: <-=-=-==-=---------------- 15.04.09, 08:46 3cik napisał: (pewnie dlatego że Mojżesz to ŻYD). jakby się o tym dowiedzieli to by zawału dostali. Odpowiedz Link Zgłoś
13xm Re: <-=-=-==-=---------------- 15.04.09, 09:15 ale co ciekawe, wysłali sędziemu kartkę z Żydem, bo przecie Jezus nim był...hmm. Odpowiedz Link Zgłoś
norbertrabarbar Re: <-=-=-==-=---------------- 15.04.09, 09:49 I tu się mylisz - Mojżesz nie był Żydem, bo został wyłowiony z Nilu przez egipską księżniczkę (czy cholera wie kogo) - a jak z Nilu to przypłynął z serca Afryki. Wniosek? MOJŻESZ BYŁ CZARNY! > Najwyraźniej dziadzio nie doczytał sobie dokładnie tych kamiennych tablic co > to Mojżesz je dostał na górze Synaj (pewnie dlatego że Mojżesz to ŻYD). Odpowiedz Link Zgłoś
mikewodzowski ależ był Żydem 15.04.09, 10:05 Według wróżby miał być przywódca Izraelitów który obali faraona, wiec jeden z kapłanów kazał zabić wszystkich nowo narodzonych. Mojżesz przeżył gdyż matka puściła go w koszyku na wodę; wyłowiła go córka króla i potem adoptowała. Może więc był czarnym Żydem :) Odpowiedz Link Zgłoś
norbertrabarbar Re: ależ był Żydem 15.04.09, 10:14 No coś w tym jest bo są jacyś tacy czarni żydzi. Ostatnio jeden dostał podobno obywatelstwo Izraela. Uważają się za zaginione żydowskie plemię. Ale czarny był na bank. Odpowiedz Link Zgłoś
mikewodzowski Re: ależ był Żydem 15.04.09, 10:27 Egipcjanie, Żydzi i Arabowie są ciemnoskórzy ale nie typowo czarni (jak Zulus Czaka). Uznajmy wiec że był ciemny (w sensie skóry):) Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: ależ był Żydem 15.04.09, 14:38 Sa tez prawdziwi CZARNI Zydzi. Nazywaja sie Lembowie i mieszkaja na poludniu Afryki. Poza tym byli jeszce jacys bodajze w Etiopii, ktorych sporo przerzucono mostem powietrznym do Izraela (operacja Mojzesz). Odpowiedz Link Zgłoś
marekgdan Re: ależ był Żydem 15.04.09, 16:39 falasze zydzi etiposcy sa pieknymi czarnymi zydami. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa_beta1 tomczak typowe chamidło 15.04.09, 08:52 wychowane na krwi sekciarza rydzola Odpowiedz Link Zgłoś
beanspadaj Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 08:56 Tacy właśnie psychole od rydzyka wyrabiają opinie o polskim kościele. To ludzie naprawdę chorzy umysłowo a nie katolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy30 tak samo rodzil sie faszyzm 15.04.09, 08:59 rydzykowi ida droga faszyzmu i nacjonalizmu Odpowiedz Link Zgłoś
slrm78k Re: tak samo rodzil sie faszyzm 16.04.09, 20:10 Faszyzm w Polsce trwa juz co najmniej od II Wojny Światowej a przed II Wojną był za Piłsudzkiego a teraz jest nie Polski tylko Żydowski. Na pewno ci wszyscy którzy popierają Tomczyka i są przeciw "sędzinie"na pewno mają racje. Wszyscy ci ktorzy są przecie kościolowi katolickiemu są również przeciw Polsce. Faszystami sa wszyscy ci co tak plują na polski kościół ,a faszystami jakiej nacji narodowej oni sami wiadzą najlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
pavulon78 Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 09:06 Pomijając fakt z jakiej partii jest ten oskarżony facet i to że w sprawę jest zamieszane radio maryja, ale chyba tylko w Polsce proces o taką pierdołę może się ciągnąć 10 lat !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ichmordy Znowu bzdury :) 15.04.09, 09:08 Gazeta tonie ... takie durnoty na 1 strone hehe Odpowiedz Link Zgłoś
y.y Znowu toruńskokatolicki odwraca uwagę?:) 15.04.09, 09:57 od niewygodnych spraw?:) Odpowiedz Link Zgłoś
pw.2221 ichmordy..Jesteś wierną czytelniczką GW !!! 15.04.09, 10:02 klniesz,wyzywasz, ale żadna siła nie oderwie cie od GW.. Czy Rydzyk nie ma swojego forum? Odpowiedz Link Zgłoś
olewus1 Za sam udział w rozprawie trzaba by wytłuc tych 15.04.09, 09:27 katołów zasranych. Banda moherowych idiotów. Odpowiedz Link Zgłoś
wuem43 Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 09:31 Pogonić to dziadostwo z pod sądu, bo smierdzą zdepsutymi rydzykami. Odpowiedz Link Zgłoś
pandora-online a to od kiedy w POstkomunie 15.04.09, 09:44 jest niezalezna prokuratura? Oni reprezentuja swoje sekty polityczne: Ktos smie nazwac to prokuratura-to wstyd. POlska pod rzadami takiej prokuratury jest czestym gosciem w Strasburgu-a to ci dopiero wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
norbertrabarbar Re: a to od kiedy w POstkomunie 15.04.09, 09:51 Obecne wyroki skazujące Polskę z Strasburgu to efekt działalności PiSdzielców :D Odpowiedz Link Zgłoś
y.y Re: a to od kiedy w POstkomunie 15.04.09, 09:58 norbertrabarbar napisał: > Obecne wyroki skazujące Polskę z Strasburgu to efekt działalności PiSdzielców : > D Szkoda czasu na dyskusję z idiotą:) On i tak sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem Odpowiedz Link Zgłoś
pw.2221 pandora-online ..Ciebie to i Rydzyk sie wstydzi... 15.04.09, 10:04 wymyślać takie bzdury,to może tylko kompletny nieuk,lub kretyn... Odpowiedz Link Zgłoś
mitrawas Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 10:15 ja w kwestii formalnej. nie wiedzialem, ze poseł Tomczak procesuje się z figurą Matki Boskiej Odpowiedz Link Zgłoś
ebrieta Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 11:04 Mnie się wydaje, że to jest sprawa radiomaryjniaków, bo tam jest Tomczak popularną osobą, więc któż by mógł bronić jak nie ludzie związani z Radiem Maryja. Ale oczywiście dobrze byłoby, gdyby udowodniono kto te anonimy, obelgi, groźby itp. wypisuje. Należy ,,złapać" za rękę, udowodnic i wtedy należycie ukaqrać. Odpowiedz Link Zgłoś
4g63 Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 12:22 czyli miłosierdzie katolickie w akcji... brrrr Odpowiedz Link Zgłoś
bobbie2 Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 12:50 Pani sedzio, Izba Sadu to powazne miejsce, kodeks karny przewiduje kary za zaklocanie porzadku, prosze ten Paragraf bezwlocznie uzyc. Mocherom inaczej sie nie wytlumaczy, tylko to bydlo po kieszeni. A ten niejaki Tomczak, nalezy zapakowac w kaftan bezpieczenstwa dla jego wlasnego dobra i od razu do kliniki psychiatrycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
j-50 Mam propo 15.04.09, 12:57 Koszty tej grafologicznej analizy wpisać pod konkordat. I wszystkie takie koszty powinny być tak kalkulowane. W ten sposób nasz naród dowie się ile nas rzeczywiście kosztuje złodziejski ciemnogród. Odpowiedz Link Zgłoś
kamiloss3 Najbardziej szokujące jest to... 15.04.09, 13:55 Że proces, który powinien trwać najwyżej kilka miesięcy trwa już 10 lat. Patrząc na to na miejscu moherowych dziadków i babć nie obawiałbym się kary. Odpowiedz Link Zgłoś
pablobodek Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 14:18 Polska Iranem Europy! Iran ma państwowy islam i ajatollahów, Polska ma państwowy KK i jego funkcjonariuszy. Tu nie ma nic do śmiechu, już budzimy się z ręką w nocniku! Generale S.L.G. - do Armii Zbawienia. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 cóż, wszyscy wiemy, że polskiego 15.04.09, 16:41 policjanta trudno nazwać palantem Odpowiedz Link Zgłoś
togo13 Grafolog tropi "katolików" 15.04.09, 20:59 Mohery, wy macie krzywdę ludzką na sumieniu. Do piekła pójdziecie. Odpowiedz Link Zgłoś