anu.lla
07.06.09, 00:57
Kupca na moje mieszkanie przyprowadziła pośredniczka z która nie
miałam podpisanej żadnej umowy pośrednictwa. Po podpisaniu umowy
przedwstepnej z klientem posredniczka podstawiła nam umowe do
podpisania z określoną kwotą. Kwota jest wysoka w porównaniu z
innymi biurami, ktore zanim przyprowadziły klientów zawsze
podpisywały ze mną umowe i negocjowały prowizje. Czy posredniczka
popelnila bląd? Jak mam negocjowac prowizje skoro mieszkanie jest w
zasadzie sprzedane?