Dodaj do ulubionych

Zespół Hi5

11.02.13, 11:40
Witam, poszukuję zespołu muzycznego grającego na żywo!!!, w sumie to przeglądając Internet można natrafić na dosłownie kilkanaście fajnych zespołów i to w skali kraju... Mi "wpadł w oko" zespół Hi5 ze Szczecina i tu pytanie, czy któraś lub ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się o tej kapeli? Jak grają, jak prowadzą wesele? Na ich stronie wygląda to nawet całkiem atrakcyjnie : )

Dziękuje za wszelkie opinie!
Obserwuj wątek
    • skykatarynka Re: Zespół Hi5 14.02.13, 22:16
      To ja mogę się pochwalić! Hi5 grali na moim weselu i jestem baardzo zadowolona :) widać, że wykształceni muzycy, była pełna profeska, żadne tam chauturzenie. Zrezygnowaliśmy z opcji "disco-polo" (zastrzegłam w formularzu), goście się świetnie bawili i my tak samo :) wzięłam opcję z saksofonem i to był strzał w 10., bo razem wszystko naprawdę świetnie brzmiało, niemalże jak na koncercie.
      Więc jeśli jeszcze mają wolny termin, to bierz, nie zastanawiaj się! Bo cena jest porównywalna do innych zespołów, z tego co się zorientowałam, no a jakość zdecydowanie lepsza.
    • tomek1888 Re: Zespół Hi5 04.04.13, 23:20
      Grają bardzo fajnie i przede wszystkim na żywo. Naprawdę polecam zespół i ich mega oprawę sceniczną.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka