Dodaj do ulubionych

Wielki leży ser

21.02.20, 16:46
Pierwsze kretynię kosmosu dało głos i zaatakowało żydolewackie lobby filmowe.

Nie dość, że mamy dosyć problemów z Koreą Południową w handlu, to dali jeszcze "Parasite" Oscara za najlepszy film roku - mówił na wiecu wyborczym w Colorado Springs Donald Trump. Południowokoreański film poruszający problem przepaści między biednymi i bogatymi jako pierwsza nieanglojęzyczna produkcja w historii dostał Oscara w tej kategorii.

- O co do diabła w tym wszystkim chodzi? Mamy dosyć problemów z Koreą Południową w handlu. Jakby tego było mało, dali mu tytuł najlepszego filmu roku. Czy to było słuszne? Nie wiem - mówił prezydent Donald Trump do zgromadzonego w Colorado Springs w stanie Kolorado tłumu wyborców.

- Czy nie możemy mieć jeszcze czegoś w rodzaju "Przeminęło z wiatrem" czy "Bulwaru Zachodzącego Słońca"? Tak wiele jest wspaniałych filmów - dodał. Uczestnicy wiecu zareagowali z entuzjazmem na te słowa.

"Parasite", w reżyserii Bong Joon Ho, zwyciężył w tegorocznej gali Oscarów w głównej kategorii najlepszego filmu roku stając się pierwszym nieanglojęzycznym filmem, który zdobył tę nagrodę. Poza tym produkcja otrzymała także trzy inne nagrody: za scenariusz oryginalny, za najlepszy film międzynarodowy oraz dla najlepszego reżysera.

Film opowiada historię ubogiej czteroosobowej rodziny, która w zabawny sposób przenika do rodziny bogaczy mieszkającej w luksusowej rezydencji. Rozwój wypadków prowadzi jednak do aktów przemocy i tragedii.


Biedne kretynię
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Wielki leży ser 22.02.20, 09:45
    wyspiarskie kretynię marzące o gigantfjutku znów zabredziło. Kretynię nie kuma, iż wystąpienie trampka nijak się ma do zarzutów innych osób wobec "Parashita". kretynię (a i opiekunię) nie kuma jak zwykle treści przekazu, co nie dziwi, gdy muzg nie posiada wystarczającej liczby szarych komórek umożliwiających analizę tekstu.
    trampek odniosło się do problemów związanych z handlem z Koreą Płd oraz oburzyło z powodu przyznania głównej nagrody filmowi spoza Jusa, a nie tym o czym kretynię wyspiasrkie bełkocze a opiekunię bezkrytycznie (brak właściwego poziomu Wit. B12 dewastujący ośrodkowy układ nerwowy) wspiera.
    Bossszzzzeeee jakież to szczynście, że opiekunię może być jedynie opiekuniem a nie diagnostą-terapeutą.
    Bo suckcess byłby identyczny do epizodu polskiego gabineciku (czyli totalna kicha stolcowa)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka