09.04.05, 19:46
poderwać takiego jednego???
chyba jakieś przestępstwo popełnię...
Obserwuj wątek
    • anula001 Re: jak....? 09.04.05, 19:47
      ile ma lat??
      • gosialska Re: jak....? 09.04.05, 19:49
        Anulka, a to zależy od wieku? To ja po prosze rade na 32 latka.
        • anula001 Re: jak....? 09.04.05, 19:51
          no pewnie - inaczej sie malolata, takiego dajmy na to lat 24 podrywa a inaczej
          faceta dojrzalegosmile
          • beate1 Re: jak....? 09.04.05, 19:54
            a jak takiego niedojrzałego lat 24? smile
            • anula001 Re: jak....? 09.04.05, 19:55
              duzo gadac wtedy, malo czynu wprowadzacsmile)) oni to kochajasmilenajlepiej o nich
              samych mowic i mowic.. beda Cie kochac i uwielbiacsmile
              • beate1 Re: jak....? 09.04.05, 19:58
                czasem nie ma kiedy dużo gadać, bo niektórzy uwielbiają, jak się słucha smile))
                • anula001 Re: jak....? 09.04.05, 20:00
                  wiec albo sluchac i chlonac jak gabka kazde slowo, albo wychwalac pod niebiosawink
                  • beate1 Re: jak....? 09.04.05, 20:16
                    czasem da się też normalnie pogadać smile
            • konrado80 Nastepna 09.04.05, 22:42
              a skad takie spostrzezenia ze jak ma 24 to jest niedojrzaly???
          • gosialska Re: jak....? 09.04.05, 19:56
            No wiem, mam nadzieje, ze jak maja te 32 lata to juz tez troche powazniej
            mysla.. chociaz ja to zawsze marze o niebieskich migdalach bo ten co mnie
            ostatnio ujał swoją wiedza i poczuciem humoru mieszka w Holandii i jeszcze go
            na dodatek nie widzialam. Czy ja tak zawsze musze miec?
            • anula001 Re: jak....? 09.04.05, 20:14
              jak rozumiem przez net sie poznaliscie? wiec doradzam jak najszybsze spotkaniesmile
              • gosialska Re: jak....? 09.04.05, 20:19
                Nie, pracujemy razem.. Ale moze Go zobacze juz w maju bo bedziemy mieli jakies
                szkolenie. Szkoda tylko, ze on nic nie wie, ze ja tak ostatnio wzdycham.
          • konrado80 No wielkie dzieki za tego malolata :( 09.04.05, 22:40

• anula001 Re: No wielkie dzieki za tego malolata :( 09.04.05, 22:46
              dziecko kochane, ale dla mnie to Ty mozesz miec 15 lat, albo 55 - i tak CIe bede
              lubicsmile)))
              • konrado80 Tylko lubic :(((((( 09.04.05, 22:49

• anula001 Re: Tylko lubic :(((((( 09.04.05, 22:52
                  co innego proponujesz???
                  • konrado80 nie wiem :PPP 09.04.05, 22:53

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 19:53
        nie wiemsad
        ale wiek ma na oko odpowiednismile))
        • anula001 Re: jak....? 09.04.05, 19:54
          noo ,moja droga to nie dywagujmy tylko dzialajmysmile
          mozesz np upuscic chusteczke, powinien sie schylic i podniesc - jak tego nie
          zrobi to znaczy ze frajer wiec odpuscsmile
          • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 19:57
            no nie wiem, ja nie taka od chusteczeksmile))
            • anula001 Re: jak....? 09.04.05, 19:59
              zoska, cel uswieca srodkismile
              raz jak wezmiesz chustke i ja upuscic nic sie nie staniesmile
              • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:00
                no dobra, będzie jako plan awaryjnytongue_out
    • monikson Re: jak....? 09.04.05, 19:48
      Zośka, psia kostka, sto lat Cię nie widziałamsmile

Popełnij, cel uświęca środki...wink))
      Ale zależy co on za jeden?
      • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 19:53
        no jak mam przestępstwo popełnić, żeby na niego trafić, to sama pomyślsmile
        • monikson Re: jak....? 09.04.05, 19:56
          Ha, za mundurem panny sznuremsmile))))
          Jeszcze zależy z jakiego wydziału, bo jak z zabójstw to chyba Ci się nie będzie
          opłacało to przestępstwo wink
          • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 19:58
            nie mundurowy, z kryminalnejsmile
            • monikson Re: jak....? 09.04.05, 20:01
              Kurcze, to poważna sprawawink)) No bo co zrobisz? Przestępczość zorganizowana?
              Narkotyki? Zabójstwa?
              Jest AŻ TAK fajny??wink
              Chyba Zdzicha ma rację - polecam sprawdzone, tradycyjne metodysmile
              • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:11
                monikson napisała:

> Kurcze, to poważna sprawawink)) No bo co zrobisz? Przestępczość zorganizowana?
                > Narkotyki? Zabójstwa?
                jak się ze mną zorganizujesz, to może coś nawywijamy, bo ani zabójstwo ani
                narkotyki nie wchodzą w grętongue_out

> Jest AŻ TAK fajny??wink
                na oko fajny, gada się fajnie, choć niestety rozmawialiśmy o mało fajnej sprawie

> Chyba Zdzicha ma rację - polecam sprawdzone, tradycyjne metodysmile
                ach jo...
                • monikson Re: jak....? 09.04.05, 20:15
                  > jak się ze mną zorganizujesz, to może coś nawywijamy
                  Tylko pod warunkiem że ma fajnych kolegów, nie chciałabym spędzić reszty życia w
                  pace wink)))

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:16
                    no koledzy się pewnie znajdą, jak nas zgarną , to będziesz przebierać jak w
                    ulęgałkachsmile))))
    • dzika_zdzicha Re: jak....? 09.04.05, 19:50
      niezależnie od stanu jego inteligencji, przekonań politycznych i społecznych,
      rodzaju wykonywanej pracy i stanu kasy... nie oprze się krótkiej spódniczce
      lub/i bluzeczce z sexy dekoltem! big_grinDDDDDDDDDDDDDDDDD

Aniu, buziaki i powodzenia w łowach! kiss
      • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 19:55
        dzika_zdzicha napisała:

> niezależnie od stanu jego inteligencji, przekonań politycznych i społecznych,
        > rodzaju wykonywanej pracy i stanu kasy... nie oprze się krótkiej spódniczce
        > lub/i bluzeczce z sexy dekoltem! big_grinDDDDDDDDDDDDDDDDD
        >
        > Aniu, buziaki i powodzenia w łowach! kiss
        cholera, to dupa blada, bo dekolt da się zrobić, ale raczej dżinsy i bałagan na
        głowietongue_out
        • dzika_zdzicha Re: jak....? 09.04.05, 19:58
          bałagan na głowie możesz zostawić. smile)))) co do stroju: a może mały kompromis -
          dżinsowa spódniczka? smile)))))))
          • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:00
            jakoś wyrosłam ze spódniczek
            ale mogę się pochwalić całkiem fajnym brzuszkiem, więc może biodrówki i krótka
            koszulka?
            myślisz, że zadziała???
            • anula001 Re: jak....? 09.04.05, 20:01
              zadziala!!! na bankbig_grinDDD
            • dzika_zdzicha Re: jak....? 09.04.05, 20:01
              TAK!!! smile))))))) kurde, Tobie to dobrze, bo masz chociaż czym kusić. ehhh! daj
              znać, jak idzie! smile))))))
              • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:16
                OKItongue_out
    • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 19:53
      zocha, a mnie już nie chcesz? ;DDDD

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 19:56
        Misiek, jeszcze wszystko przed Tobąsmile))
        • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 20:00
          raczej za mną, mundurek harcerski już za mały, a wojskowy zdałem 6 lat temu smile)
          a niebieski mi nie grozi big_grinD
          Ale widzę że z góry mnie nie skreślasz ;-PPP
          • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:05
            ależ skąd, ja nikogo nie skreślam
            przecież Cię lubiętongue_out
            • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 20:07
              jak śpię i jeść nie wołam tongue_out
              • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:12
                no kiedyś od faceta odpocząć trzeba, więc chwila na sen jest ok
                byle nie chrapałtongue_out
                • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 20:16
                  zoskaanka napisała:
                  > byle nie chrapałtongue_out

no tak, jeszcze dziki zwabi tongue_out
                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:17
                    dziki jak dziki, można obłaskawić, ale jak się nie wyśpię, to jestem baaaaardzo
                    nieprzyjemnatongue_out
                    • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 20:18
                      jak ja lubię baaardzo nieprzyjemne baby ;PPPPPPPP

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:20
                        jeszcze mnie dobrze nie poznałeśtongue_outPP
                        • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 20:23
                          i pewnie nie poznam tongue_outPP
                          ...albo Cię znam i nic o tym nie wiem tongue_outPPP

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:25
                            wiesz, ostatnio jak łażę gdzieś tam po okolicy, to się zastanawiam, czy gdzieś
                            ktoś nie jest znajomym
                            no i oglądam się za każdym trabimsmile)))
                            • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 20:37
                              ja też się oglądam za każdym Trabim big_grinDDD
                              Ale żadnej Zochy w nich nie wypatruję big_grinDDDDDDDDDDDD

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:40
                                oj no co Ty taki "nierealny"?
                                boisz się?
                                • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 20:50
                                  spotkać się z zołzą Zochą? bać się tego? nieee, to może być ciekawe przeżycie
                                  tongue_out
                                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:56
                                    to mi się podobatongue_out
                                    uprzedzam tylko, że w obecnej chwili mam ochotę zgwałcić jednego gliniarza,
                                    więc nie rzucę się na Ciebie, jesteś bezpiecznytongue_outPPPPP
                                    • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 21:07
                                      szkoda... tongue_outPP

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:12
                                        jak mi dasz się przejechać trabim, to się zastanowiętongue_outPP
                                        • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 21:24
                                          w bagażniku czy na dachu? ;PPPP

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:26
                                            za kierownicątongue_outPP
                                            tylko taka przejażdżka mnie interesujesmile
                                            • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 21:32
                                              jak będzie gwałt to i kierownicę Ci do bagażnika wrzucę ;-PPPP
                                              mam zapasową big_grin

A tak w ogóle, wiesz Ty o tym Zocha że za kółkiem Trabika to wszystkie laski Twoje? ;-DDDDDDD
                                              • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:36
                                                emzecik napisał:

> jak będzie gwałt to i kierownicę Ci do bagażnika wrzucę ;-PPPP
                                                > mam zapasową big_grin
                                                >
                                                > A tak w ogóle, wiesz Ty o tym Zocha że za kółkiem Trabika to wszystkie laski
                                                Tw
                                                > oje? ;-DDDDDDD

no dziękuję Ci bardzo, mnie laski nie interesują
                                                tylko tak wdepnąć i pognać i poczuć wiatr we włosachtongue_outPPPP
                                                • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 21:39
                                                  jak łepek swój zołzowaty wychylisz za okno to i wiatr we włosach poczujesz
                                                  big_grinDPPP

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:44
                                                    mogę wychylić, tylko ja miewam dziwne odruchy i możesz się spodziewać, że jak
                                                    już wystawię głowę, to paszcza zrobi :ioioioioioioioioio" tongue_outPP
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 21:48
                                                    ale będzie jazda big_grinDDDDDDDDDD

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:51
                                                    oooooooooooooooooo, może nas zatrzymają i zaaresztująbig_grinDDDDDD
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 22:02
                                                    lepiej nie, bo mi sie przegląd wczoraj skończył i dziś juz jeździłem bez big_grin
                                                    Ale co tam... Zocha, dla Ciebie nawet zaaresztować się dam wink)) oby tylko Trabunia w spokoju zostawili smile
                                                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 22:06
                                                    trabunia nie damy, w końcu on niewinny, zmuszony do czynu...
                                                    cholera, przypomniałeś mi, że mi się wczoraj OC skończyłosad
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 22:13
                                                    Zośka nie chcę straszyć, ale to 3500 kosztuje smile I nie pomoże gwałt na policjancie big_grinDDDD

Z każdym postem(piwem? wink) co raz bardziej Cię lubię Zocha big_grin
                                                    Ujmujesz mnie swoja troska o Trabika tongue_outPP
                                                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 22:26
                                                    bo ja kocham cztery kółka:0
                                                    tylko jak dla mnie im większe tym lepszetongue_outPP
                                                    i szczególny sentyment czuję do niektórych "zabytków"big_grinDDD
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 22:35
                                                    zoskaanka napisała:

> bo ja kocham cztery kółka:0

masz normalnie plusa smile

> tylko jak dla mnie im większe tym lepszetongue_outPP

Zocha, kompleksy jakieś? tongue_outPPP

> i szczególny sentyment czuję do niektórych "zabytków"big_grinDDD

dziobiesz, malutka big_grinDDD
                                                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 22:38
                                                    żadne kompleksy, nie przeszkadza mi moje 160 cm wzrostu, więc nic nie nadrabiam
                                                    lubię duże auta i tyle
                                                    dużych facetów też
                                                    i duże konie
                                                    i duże piwo
                                                    i duże pęki kwiatów
                                                    i duże przestrzenie (morze)
                                                    i parę innych dużych rzeczytongue_outPP
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 22:41
                                                    ech...
                                                    to ja się po cichutku wycofam na z góry upatrzone pozycje big_grin
                                                    nie mam tego co lubisz, czyli tych "paru innych dużych rzeczy" tongue_outPP
                                                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 22:44
                                                    może masz wielkie serce i poczucie humoru i osobowość i parę innych wielkich
                                                    rzeczytongue_outPP
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 22:48
                                                    ale nie mam wielkiego samochodu ;PPPP
                                                    i mieć nie bedę big_grin
                                                    wielkie serce? nawet jeśli, to mocno przeszkadza...
                                                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 22:54
                                                    emzecik napisał:

> ale nie mam wielkiego samochodu ;PPPP
                                                    > i mieć nie bedę big_grin
                                                    trabi to też "wielkie" autosmile

> wielkie serce? nawet jeśli, to mocno przeszkadza...
                                                    >
                                                    e tam, przeszkadza
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 23:00
                                                    > trabi to też "wielkie" autosmile

dziobiesz Zocha... nieładnie wink)))

> e tam, przeszkadza

mówię Ci, przeszkadza... znam to z autopsji
                                                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 23:03
                                                    emzecik napisał:

> > trabi to też "wielkie" autosmile
                                                    >
                                                    > dziobiesz Zocha... nieładnie wink)))
                                                    >
                                                    o co Ci chodzi, słodzę jak mogę, a Tobie się nie podoba??????
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 23:14
                                                    no właśnie smile podoba, ale mi sie włącza niedowierzacz smile
                                                    Poza tym z MONu wyniosłem, że dziobaków się nie lubi....
                                                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 23:18
                                                    a kto to jest dziobak???
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 23:28
                                                    a dziobak to jest ptak co robi tak:
                                                    dziob dziob dziob big_grinDD
                                                    innymi słowy lizus
                                                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 23:38
                                                    achaaaaaaa
                                                    to na mnie nie licz, ja nie lizus
                                                    a jak słodzę to ze szczerego sercatongue_out
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 23:42
                                                    oj Zocha, chciałbym wierzyć smile

• zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 23:45
                                                    mnie nie można nie wierzyćtongue_outPP
                                                  • emzecik Re: jak....? 09.04.05, 23:47
                                                    jestem pod wrażeniem ;PPPPP
    • prawdziwyja Re: jak....? 09.04.05, 20:11
      Wystarczy się uśmiechnąć i być miłą.
      • beate1 Re: jak....? 09.04.05, 20:18
        proste
      • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:22
        cholera jasna, a ja taka zołzatongue_out
      • monikson Re: jak....? 09.04.05, 20:24
        hehe, to nas tutaj jest tyle singielek a to takie proste ...
        Podejrzanie prostewink
        • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 20:30
          Zgwałć go. jakby nie patrzec-przestępstwo, a jeszcze trochę przyjemności...I
          zobaczysz czy warto...2 pieczenie przy jednym..tym..ogniu;]
          • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:35
            Mariolka, jak zwykle jesteś genialnasmile)))
            uwielbiam Ciętongue_outPP
            od jutra się na niego czajętongue_out
            • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 20:39
              zoskaanka napisała:

> Mariolka, jak zwykle jesteś genialnasmile)))

Moja droga, moja genialność wzrasta wprost proporcjonalnie do ilości spożytego
              alkoholu;]
              • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:42
                rozumiemsmile
                czas na kolejnego drinkatongue_out
        • prawdziwyja Re: jak....? 09.04.05, 20:35
          No i co - zdziwione? Nie rozumiem, dlaczego... Jak dwoje ludzi się lubi, i
          jeszcze oboje wiedzą, że ta przeciwna strona nie ma drugiej połówki, to nic
          więcej nie potrzeba. IMHO, oczywiście.
          • prawdziwyja Re: jak....? 09.04.05, 20:37
            No... wypiłem już trochę, to zapomniałem. Jeszcze muszą się pociągać fizycznie.
            Bez tego ani rusz.
            • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 20:43
              > Jeszcze muszą się pociągać fizycznie.

no i o to chodzitongue_outPP
              jak to sprowokować?
              • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 21:01
                Zaraz zaraz, to Ty masz gwałcić czy on? Musisz mieć dobrze opracowany plan;]
                • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:04
                  ja się czaję na niego:0
                  plan A zakłada gwałt na nim
                  plan B zakłada sprowokowanie jegosmile))))
                  • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 21:06
                    No ale chciałas przestępstwa...Więc proponuje
                    plan A- gwałcisz go
                    plan B-jesli się nie da-zabierasz mu torebke i w nogi;]
                    • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:12
                      mariolka99 napisała:

> No ale chciałas przestępstwa...Więc proponuje
                      > plan A- gwałcisz go
                      > plan B-jesli się nie da-zabierasz mu torebke i w nogi;]

haha, chyba raczej zabieram gnata i kajdanki, które ma przy paskubig_grinDD
                      • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 21:14
                        zoskaanka napisała:

> haha, chyba raczej zabieram gnata i kajdanki, które ma przy paskubig_grinDD

Taaa...i tej wersji się trzymaj;]
                        • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:15
                          na ile mogą mnie za to wsadzić???
                          strzelać nie będę, nikogo nie skuję (jeszcesmile)))
                          tylko zabiorę
                          • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 21:17
                            zoskaanka napisała:

> na ile mogą mnie za to wsadzić???
                            > strzelać nie będę, nikogo nie skuję (jeszcesmile)))
                            > tylko zabiorę

Jak zgwałcisz porządnie to możesz liczyc na łagodny wymiar kary;D
                            • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:20
                              no tak, okoliczności łagodzące, mała szkodliwość czynu i łaskawe podejście
                              ofiarytongue_outPPP
                              • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 21:23
                                Ooooo, widzę ze załapalaś;] Szczególnie na tym podejściu do ofiary bym się
                                skupiła;]
                                • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:25
                                  tak, tak , natchnęłaś mnietongue_out
                                  teraz muszę dopracować szczegółybig_grin
              • prawdziwyja Re: jak....? 09.04.05, 21:08
                >> Jeszcze muszą się pociągać fizycznie.
                >
                >no i o to chodzitongue_outPP
                >jak to sprowokować?

Nie no... Ile Ty masz lat, że o coś takiego pytasz? Ja mam 26 i chyba jestem
                jedną z młodszych osób na forum. Wypowiedź w stylu 'jak to sprowokować' jest na
                poziomie nastolatki (sorry, wypiłem juz trochę i hamulce mi puszczają). Powiem
                Ci, jak jest: nie da się. A nawet, jak wybranek będzie zamroczony alkoholem, to
                wiedz, że kiedyś wytrzeźwieje. Tak więc takie sprawy lepiej załatwiać na
                trzeźwo. Tak po prostu jest i już. Albo się mu podobasz, albo nie. I wcale nie
                chodzi tu o urodę sensu stricto - mnie np. zazwyczaj nie podobają się modelki
                biegające po wybiegach - wydają mi się sztuczne, lalowate i bez "tego czegoś".
                "To coś" to wcale nie tzw. "wewnętrzne piękno" - nie wiem jak to wyartykułować,
                ale to coś, co sprawia, że dziewczyna mnie osobiście bardzo się podoba, choć np.
                nie podoba się moim kumplom. Samo życie.
                • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 21:12
                  Ja też trochę wypiłam i nic nie zrozumiałam;]
                  • prawdziwyja Re: jak....? 09.04.05, 21:26
                    To nie pij więcej!
                • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:14
                  aleś Ty słodki, jak... Ci hamulce puszczająsmile)))))
                  • prawdziwyja Re: jak....? 09.04.05, 21:26
                    ?!
    • mr_maks Re: jak....? 09.04.05, 21:24
      okazję sobie stwórz, albo poproś kogoś aby Ci stworzył (jak w "Hitchu" hehe)
      • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 21:26
        Można przebic opony, co go zmusi do spaceru w piękny majowy wieczór, a wtedy
        zza winkla wyskoczyć...i....gwałtu gwałt;] Zobaczysz ze będzie zadowolony;] No
        chyba ze woli chłopców;p
        • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:28
          mariolka99 napisała:

> Można przebic opony, co go zmusi do spaceru w piękny majowy wieczór, a wtedy
          > zza winkla wyskoczyć...i....gwałtu gwałt;] Zobaczysz ze będzie zadowolony;]
          No
          > chyba ze woli chłopców;p

Mariolka, wypluj te słowa!!! Natychmiast!!!
      • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:27
        no właśnie nad tą okazją myślę i wychodzi mi tylko przestępstwotongue_outPP
        • mr_maks Re: jak....? 09.04.05, 21:28
          ale dokładniej proszę
          wczytam sie jak wrócę za jakies 2 godz i pewnie znajde mniej drastyczne
          rozwiazaniesmile
        • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 21:28
          Jeju, no Zośka, tłumacze Ci przecież;]
          • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 21:31
            no dobra, wiem, już wiem
            zaczaić się, zgwałcić, pozbawić zmysłów, otumanić, osłabić, obezwładnić i jużsmile
            • mariolka99 Re: jak....? 09.04.05, 21:32
              No! ;D
            • mr_maks Re: jak....? 09.04.05, 23:23
              zoskaanka napisała:

> no dobra, wiem, już wiem
              > zaczaić się, zgwałcić, pozbawić zmysłów, otumanić, osłabić, obezwładnić i
              jużsmile
              >

No ale jak go za bardzo osłabisz to dobrze nie będzie tongue_out
              I po co pozbawiać go zmysłów?
              • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 23:25
                to go będę potem reanimować i cucić i takie tamtongue_out
                • mr_maks Re: jak....? 09.04.05, 23:27
                  o kurde
                  gorzej jak Ci sie spodoba i potem kazdego dnia tak bedziesz chciala smile
                  biedak tongue_out
                  • zoskaanka Re: jak....? 09.04.05, 23:28
                    kawał chłopa z niego, więc może wytrzymatongue_out
                    • mr_maks Re: jak....? 09.04.05, 23:30
                      haha
                      oby big_grinDD

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka