Dodaj do ulubionych

Kradzieże na Piaskach

16.02.16, 13:32
Uwaga już sześć włamań na Piaskach, ostatnio blok Zegrzyńska 55 i pobliski. Próbują łamakiem zniszczyć zamek lub łomem przez balkon. Kradną tylko pieniądze i kosztowności. Znajomego próbowali okraść około godz 17ej. Zwracajcie uwagę na obce osoby koło bloków.
Obserwuj wątek
    • bolek1921 Re: Kradzieże na Piaskach 17.02.16, 07:26
      Pewnie zdesperowane bydło na mózgotrzepa zbiera kasę, wszak nie długo Święta. Złapać gnoi i łapy poprzetrącać bo na naszą wspaniałą policję nie można liczyć, no chyba że ktoś poda dokładny rysopis złodzieja, najlepiej dorzuci fotografię, adres zamieszkania i jakiś numer ewidencyjny, wówczas jest szansa gościa namierzyć.
      • kka69 Re: Kradzieże na Piaskach 17.02.16, 10:52
        Czy namawiasz nas do czynów prawnie zabronionych a wręcz karalnych?
        czym wtedy będziemy się różnili od tych złodziei?
        za takie zachowanie można trafić do więzienia, może nawet do jednej celi z tymi złodziejami.
        • tabaher-2 Re: Kradzieże na Piaskach 18.02.16, 08:53
          Dokładnie tak! A jak się okaże przypadkiem ze to jacyś ciapaci to jeszcze wyborcza napisze ze w Leonowie szerzy się rasizm i mowa nienawiści.
        • bolek1921 Re: Kradzieże na Piaskach 18.02.16, 09:34
          Komentarz chyba zbyteczny.
          Najlepiej nie reagujmy, odwróćmy się jak ktoś potrzebuje pomocy i liczmy że Policja nas obroni.
          Sorry to jest Polska czyli inny Świat. Umiesz liczyć licz na siebie.
          My home is my castle i wara każdemu kto przekroczy jego próg.
          • unoman Re: Kradzieże na Piaskach 28.02.16, 21:08
            Kochana Policja strzeże prawa a kradzieży juz więcej. Pilnować komendy to potrafili jak były tłumy a złodzieja złapać nie potrafią ??? Wzięliby sobie złapanie łobuza za punkt honoru, przecież za płotem chmara kadetów... ćwiczeń im potrzeba !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka