Dodaj do ulubionych

Bezgotówkowe Auto Zastępcze Z OC Sprawcy Lodz SIXT

10.01.12, 09:08

Czy Twój samochód uległ uszkodzeniu z winy innego uczestnika ruchu drogowego?
Czy podczas naprawy swojego samochodu chciałbyś nadal poruszać się autem?


Oferujemy BEZGOTÓWKOWE AUTA ZASTĘPCZE z OC sprawcy

W świetle obowiązujących przepisów prawa osoba, kórej pojazd uległ uszkodzeniu z winy innego uczestnika ruchu drogowego ma prawo do najmu samochodu zastępczego. Kosztami najmu obciążone zostaje Towarzystwo Ubezpieczeniowe sprawcy kolizji.

Do Programu Auto Zastępcze mogą zgłaszać się zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne. Nie jest istotne czy auta używasz jako narzędzia pracy, czy jest Ci też ono potrzebne, by np. zawieźć dzieci do szkoły. W Sixt każdy ma prawo skorzystać z Programu Auto Zastępcze.NIE DAJ SIĘ WPROWADZIĆ W BŁĄD!

Auto Zastępcze należy się bez ograniczeń i bez wskazywania przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe konkretnej wypożyczalni. W Sixt przyjmujemy na siebie pełne ryzyko związane ze zwrotem od Towarzystw Ubezpieczniowych poniesionych kosztów z tytułu wynajmu Auta Zastępczego.

Tylko w SIXT poza doskonale wyposażoną flotą samochodową, czeka na Ciebie profesjonalna obsługa podlegająca międzynarodowym standardom jakości. Nasi kierowcy bez dodatkowych opłat podstawią auto w ustalone z klientem miejsce.

Naszymi działaniami obejmujemy teren niemal całej Polski.Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Programu Auto Zastępcze skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta:

Biuro Obsługi Klienta:
Stanisława Przybyszewskiego 199/205
93-001 Łódź
www.sixt.pl
Tel: 661991442
E-Mail: paz.lodz@sixt.pl

Obserwuj wątek
  • Gość: Paweł Gronostaj Re: Bezgotówkowe Auto Zastępcze Z OC Sprawcy Lodz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.01.12, 10:47
   Miałem wypadek w połowie grudnia 2011 nie z mojej winy, mój samochód został dość poważnie uszkodzony.Odstawiłem Auto do zaprzyjaźnionego warsztatu w Łodzi, potrzebowałem auta zastępczego na czas naprawy a akurat nie mogli mi go zaoferować ponieważ wszystkie , którymi dysponują były wydane klientom. Dostałem namiary na kilka wypożyczalni w Łodzi, które oferują samochody zastępcze z OC Sprawcy.Jedne rzeczywiście oferują bezgotówkowo a w innych musimy zapłacić z góry za cały okres wynajmu auta zastępczego a potem z fakturą udajemy się do zakładu Ubezpieczeń i sami dochodzimy zwrotu poniesionych kosztów z tytułu wynajętego auta.Najbardziej bałem się ryzyka bo słyszałem, że jak się idzie z fakturą to często ją odrzucają i wtedy niestety trzeba próbować rozwiązać całą sprawę na drodze sądowej.A tu proszę nie ponoszę ryzyka.W końcu po przeczytaniu opinii w internecie zdecydowałem się wybrać usługi międzynarodowej firmy SIXT Rent a Car, po podpisaniu kilku dokumentów dostałem nowy samochód z przebiegiem 200km i co najważniejsze nie ponoszę żadnego ryzyka. Dobrze , że został uruchomiony oddział w Łodzi ponieważ wielu Łodzian nie wiem , że przysługuje im auto zastępcze.
   Generalnie polecam usługi.

   Paweł Gronostaj
     • Gość: BiałoCzerwony Re: Bezgotówkowe Auto Zastępcze Z OC Sprawcy Lodz IP: *.mmj.pl 04.04.14, 08:03
      Ja miałem od nich auto w 2012 roku, wówczas wszystko poszło jak należy. Wiem, że mieli problem z wypłatą odszkodowania za najem, nic im nie chcieli zapłacić. Spotkałem się z nimi w sądzie rok po najmie, jako świadek. Musiałem wytłumaczyć, że auto było mi potrzebne na dojazd do pracy, bo skur.. z TU stwierdzili, że miałem sobie jeździć autobusem. Cieszę się, że byłem tylko świadkiem, jak mi potem gościu z autazstępczego pokazywał co TU nawypisywało im w tych papierach sądowych, to się przeraziłem. Jest ustawa, szkoda, poszkodowany - wszystko powinno być jasne. Ale mecenasiaki warciaki swoje. W sumie to muszę przedzwonić do nich jak się sprawa ostatecznie zakończyła, ale mam nadzieję, że TU przegrało i musiało zapłacić wszystko z kosztami sprawy, w których był też mój zwrot kosztów dojazdu i utraconego zarobku, za to, że musiałem na godzinkę się wyrwać z roboty :). A swoją drogą taka przygoda w sądzie jako świadek całkiem fajna, a sędzia niczego sobie. Na moje oko około 35 lat, całkiem, całkiem, no i konkretna kobita, lubię takie zdecydowane i pewne siebie. Macie tam w Siemianowicach więcej takich :)?
   • Gość: anty-sixt Re: Bezgotówkowe Auto Zastępcze Z OC Sprawcy Lodz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.09.14, 00:36
    Bo to są ich udziały własne. Mają ogólnie niekorzystne warunki auta zastępczego. Czyli choćby wysokie udziały własne. Płacisz nawet jeśli ci ukradną koła w samochodzie, albo cały samochód. A jak nie zapłacisz, to straszą sądem. Słyszałem, że jak zamknęli oddział w Szczecinie, to powysyłali do klientów pisma, że jeśli nie uzupełnią dokumentów, to będą musieli zapłacić za wynajem tego samochodu, który niby mieli mieć za darmo. A poza tym, ubezpieczalnie strasznie ich nie lubią, bo mają stawki jak na Batorym; 800 zeta za 2 dni. Liczą se nieżle, ale jak co do czego przyjdzie, to straszą sądami itp.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka