Dodaj do ulubionych

Salon Ślubny

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.13, 12:58
Znacie coś fajnego , gdzie można kupić suknię ślubną ? Moja koleżanka coś wspominała o Ariana ale nie wiem jak to tam wyglada, wiecie coś ?
Obserwuj wątek
    • Gość: K. Re: Salon Ślubny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.13, 11:57
      Ariana mieści się na Sienkiewicza 34 :)
      Moim skromnym zdaniem warto, nic nie tracisz, że podejdziesz i zobaczysz, co mają do zaoferowania... Może jedynie bilecik na autobus :) Spróbuj, a się przekonasz.
    • susanmayer Re: Salon Ślubny 12.03.13, 18:12
      Ja osobiście polecam Sławę na Sienkiewicza. Kupiłam tam sukienkę ja, moja siostra i kilka koleżanek. Mają tam kolekcję PRONOVIAS a nie każdy salon z tego co wiem może ją mieć.
    • Gość: witula Re: Salon Ślubny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.13, 10:29
      Mi Ariana bardzo przypadła do gustu. Muszę przyznać, że chociaż zwiedziłam do tej pory kilka salonów ślubnych w mieście, to tak naprawdę właśnie Ariana zrobiła na mnie dobre wrażenie. Wszędzie indziej ceny po prostu mi nie pasowały bądź też oferta. Jak dla mnie warto zajrzeć do Ariany, mają sporą kolekcję, każda znajdzie coś dla siebie, takie jest moje zdanie.
      • Gość: marika6756 Re: Salon Ślubny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.13, 14:50
        Nie wiecie czy ten salon ma stronkę www ? Można podać jak ktoś taki posiada :) Z góry dziękuję :)
        • Gość: jasieńka Re: Salon Ślubny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.13, 13:51
          www.arianaslub.pl - ja jestem zachwycona kolekcją.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka