ryku1 22.03.05, 20:44 Czy wiecie gdzie w Łodzi można pograć w pingla (oczywiście na poziomie amatorskim, chodzi o to żeby sobie czasem popukać z kumplem po południu/wieczorem przez godzinkę) na normalnym stole (beton w parku odpada) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andres Re: Ping-pong w Łodzi 23.03.05, 16:59 klub ricco na teofilowie. adresu nie pamietam ale to moze byc rydzowa Odpowiedz Link Zgłoś