Dodaj do ulubionych

Ping-pong w Łodzi

22.03.05, 20:44
Czy wiecie gdzie w Łodzi można pograć w pingla (oczywiście na poziomie
amatorskim, chodzi o to żeby sobie czasem popukać z kumplem po
południu/wieczorem przez godzinkę) na normalnym stole (beton w parku odpada)
Obserwuj wątek
    • andres Re: Ping-pong w Łodzi 23.03.05, 16:59
      klub ricco na teofilowie. adresu nie pamietam ale to moze byc rydzowa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka