Dodaj do ulubionych

-----------------------ODDAM GRUZ-----------------

29.08.05, 20:42
witam, jak w temacie, mam do oddania okolo 4 ton gruzu. jestem mieszkancem
ozorkowa. jesli ktos jest zainteresowany prosze o odpowiedz. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kmarek1 Re: -----------------------ODDAM GRUZ------------ 29.08.05, 21:33
      drobna korekta:) okolo 14 ton gruzu. wkradl sie blad;) pozdrawiam. prosze o
      kontakt na forum badz na mailu gazety. pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka