kmarek1 29.08.05, 20:42 witam, jak w temacie, mam do oddania okolo 4 ton gruzu. jestem mieszkancem ozorkowa. jesli ktos jest zainteresowany prosze o odpowiedz. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kmarek1 Re: -----------------------ODDAM GRUZ------------ 29.08.05, 21:33 drobna korekta:) okolo 14 ton gruzu. wkradl sie blad;) pozdrawiam. prosze o kontakt na forum badz na mailu gazety. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś