Dodaj do ulubionych

Nikogo nie lubię.

07.07.10, 18:41
Oprócz siebie,ale od kogoś trzeba zacząć nie?
big_grin
Obserwuj wątek
    • exman Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 18:43
      Pocałuj się w dupę !
      • pyskata.1 Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 18:46
        Myślę, że to będzie trudne, choć sądzę, że z sympatii do siebie na pewno by to
        zrobiła.
    • milky_way_1 Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 18:46
      Jak siebie lubisz i jeszcze pokochasz ze swoimi zaletami i wadami(sorki) to
      już jest duży plusik. Tak trzymaj.smile
      • etobileto Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 19:21
        A mnie to ty Gazeta nielubisz a jak ty sje dowiedzialasz ze ja z Bielarusi to ty
        sje przestalas domnie odzywac to ja jezdem jusz drugim kturego ty nielubisz big_grin
    • debi_bebi Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 19:58
      No, tak jak w pewnym kawale - najlepiej zacząć od zera big_grin
      • leziox Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 22:36
        Gazetko,nie przejmuj sie,ciebie tez nikt nie lubi,a ludzie jakos z tym zyja.Dasz
        rade.
        • debi_bebi Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 22:39
          Lezio, nie opowiadaj. To przykre być nielubianym przez wszystkich, ale na
          szczęście takie przypadki zdarzają sie niezwykle rzadko smile
          • leziox Re: Nikogo nie lubię. 08.07.10, 11:31
            A tam zaraz przykre,jak Gazetce odpowiada to co sie martwic,jesli jej tak dobrze
            zapewne z tym.
    • lidka_77 ja lubię 07.07.10, 23:12
      truskawki.

      smile

      • leziox Re: ja lubię 07.07.10, 23:15
        To sie Lidzia powoli przerzucaj na mrozone,powoli po truskawkach juz tegorocznych.
        • lidka_77 jeszcze trochę 07.07.10, 23:23
          będą smile

          a mrożone tez dobre, najfajniej jak sie je zmiksuje i zapakuje w
          pojemniczek i zamrozi, no cukru tez można dodać.
          • milky_way_1 Re: jeszcze trochę 08.07.10, 00:15
            Można zrobić pyszny sorbet. Gdy doda się więcej cytryny, wtedy wydobywa się
            pełniejszy smak truskawek. Pobudza się kubki smakowe. Pysznesmile
            • exman Re: jeszcze trochę 08.07.10, 07:26
              Nie sorbety a kobiety smile
              • marijola1 Re: jeszcze trochę 08.07.10, 07:58
                Ponoc truskawki wzbogacaja smak szampana smile
                • exman Re: jeszcze trochę 08.07.10, 08:13
                  Próbowałaś ? Przed czy po ?
                  • marijola1 Re: jeszcze trochę 08.07.10, 08:16
                    Gdybym probowala nie pisalabym "ponoc"!!!! Nie przed i nie po.Trzeba to ladnie
                    zgracsmile
                    • exman Re: jeszcze trochę 08.07.10, 08:17
                      W samym środku ? !!!!!
                      • marijola1 Re: jeszcze trochę 08.07.10, 08:39
                        Wyglada to tak: lyk szampana, zagryzienie truskawka poki jeszcze caly szampan
                        nie splynal do zoladka, i delektowanie sie powstala fuzja smakow.Moze ktos
                        wyprobuje i podzieli sie wrazeniami smile
                        • exman Re: jeszcze trochę 08.07.10, 08:56
                          Ale skąd u licha na melinie wziąć szampana i truskawki ?
                          • marijola1 Re: jeszcze trochę 08.07.10, 09:39
                            Dobre pytanie w sumie....
                          • lidka_77 to całkiem proste 08.07.10, 09:57
                            trzeba po prostu wypełnic formularz zgłoszeniowy i złożyć
                            zapotrzebowanie, zgodnie z procedurami zatrwierdzonymi przez radę
                            nadzorczą melyny, to chyba będzie paragraf 256, punkt 25, podpunkt
                            51b big_grin

                            a potem już tylko czekać na zatwierdzenie do realizacji i dostawę
                            (dobrze jest policzyć większe koszty, bo realizacja zamowienia na
                            truskawki w zimie może być koszowne wink )
                            • exman Re: to całkiem proste 08.07.10, 10:30
                              tia, procedury to my tu mamy najlepsze w całej Unii. ISO, ISO, ISO smile
                • lidka_77 podobno 08.07.10, 09:59
                  truskawki maczane w ciemnej czekoladzie są pyszne, ale ja to na
                  jakimś filmie tylko widziałam to nie wiem
            • lidka_77 ale ech 08.07.10, 09:58
              jak cytryna to i cukru więcej pewnie
              • milky_way_1 Re: ale ech 08.07.10, 10:17
                Ciut więcej.smile
                Działacie na wyobraźnię...
                Hmmm, szampan (rozkosz z bebelkami) i truskawka podawana do buzi, a może
                maczana w śmietanie, rozlany szampan, wspólne jedzenie truskawek, mniam mniam,
                o masz śmietanę w kącikach ust i tak dalej.smile
                Szampan i truskawki bardzo romantycznie, do tego zapalone świece, może być też
                kadzidełko, lub zapach jeśminu i wieczór udany. Planujcie kiedy chcecie taki
                wieczór dziewczyny(według uznania)smile
                • lidka_77 uwagaaa 08.07.10, 13:20
                  uwaga, bo kadzidełka są podobno czasem toksyczne i trzeba uważać.

                  a apropos zapachowych wynalazków, to kupiłam kiedyś świeczkę o
                  zapachu wanilii i sobie ją zapaliłam, w między czasie zamknęłam okno
                  i tak się paliła, paliła i nagle zrobiło mi się niedobrze, a w
                  ustach smak mydła, bleh, okropne.
                  • milky_way_1 Re: uwagaaa 08.07.10, 13:36
                    Kolacja przy świecach też jest miła.smile
                    Kadzidełek też nie wolno. Popatrz, wszystko co dobre, to szkodliwe dla
                    zdrowia, a właśnie palę i cudowny zapach drzewa sandałowego się rozchodzi.
                    Słyszałam wic fajny. Podoba mi się bardzo i jest bezpieczne i to jak.
                    Dlaczego kobietki mają malutkie stópki
                    -by bliziutko stały przy zlewozmywaku.
                    A dlaczego to już mi nie zdradzono.smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka