gazeta_mi_placi 07.07.10, 18:41 Oprócz siebie,ale od kogoś trzeba zacząć nie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pyskata.1 Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 18:46 Myślę, że to będzie trudne, choć sądzę, że z sympatii do siebie na pewno by to zrobiła. Odpowiedz Link
milky_way_1 Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 18:46 Jak siebie lubisz i jeszcze pokochasz ze swoimi zaletami i wadami(sorki) to już jest duży plusik. Tak trzymaj. Odpowiedz Link
etobileto Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 19:21 A mnie to ty Gazeta nielubisz a jak ty sje dowiedzialasz ze ja z Bielarusi to ty sje przestalas domnie odzywac to ja jezdem jusz drugim kturego ty nielubisz Odpowiedz Link
debi_bebi Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 19:58 No, tak jak w pewnym kawale - najlepiej zacząć od zera Odpowiedz Link
leziox Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 22:36 Gazetko,nie przejmuj sie,ciebie tez nikt nie lubi,a ludzie jakos z tym zyja.Dasz rade. Odpowiedz Link
debi_bebi Re: Nikogo nie lubię. 07.07.10, 22:39 Lezio, nie opowiadaj. To przykre być nielubianym przez wszystkich, ale na szczęście takie przypadki zdarzają sie niezwykle rzadko Odpowiedz Link
leziox Re: Nikogo nie lubię. 08.07.10, 11:31 A tam zaraz przykre,jak Gazetce odpowiada to co sie martwic,jesli jej tak dobrze zapewne z tym. Odpowiedz Link
leziox Re: ja lubię 07.07.10, 23:15 To sie Lidzia powoli przerzucaj na mrozone,powoli po truskawkach juz tegorocznych. Odpowiedz Link
lidka_77 jeszcze trochę 07.07.10, 23:23 będą a mrożone tez dobre, najfajniej jak sie je zmiksuje i zapakuje w pojemniczek i zamrozi, no cukru tez można dodać. Odpowiedz Link
milky_way_1 Re: jeszcze trochę 08.07.10, 00:15 Można zrobić pyszny sorbet. Gdy doda się więcej cytryny, wtedy wydobywa się pełniejszy smak truskawek. Pobudza się kubki smakowe. Pyszne Odpowiedz Link
marijola1 Re: jeszcze trochę 08.07.10, 08:16 Gdybym probowala nie pisalabym "ponoc"!!!! Nie przed i nie po.Trzeba to ladnie zgrac Odpowiedz Link
marijola1 Re: jeszcze trochę 08.07.10, 08:39 Wyglada to tak: lyk szampana, zagryzienie truskawka poki jeszcze caly szampan nie splynal do zoladka, i delektowanie sie powstala fuzja smakow.Moze ktos wyprobuje i podzieli sie wrazeniami Odpowiedz Link
exman Re: jeszcze trochę 08.07.10, 08:56 Ale skąd u licha na melinie wziąć szampana i truskawki ? Odpowiedz Link
lidka_77 to całkiem proste 08.07.10, 09:57 trzeba po prostu wypełnic formularz zgłoszeniowy i złożyć zapotrzebowanie, zgodnie z procedurami zatrwierdzonymi przez radę nadzorczą melyny, to chyba będzie paragraf 256, punkt 25, podpunkt 51b a potem już tylko czekać na zatwierdzenie do realizacji i dostawę (dobrze jest policzyć większe koszty, bo realizacja zamowienia na truskawki w zimie może być koszowne ) Odpowiedz Link
exman Re: to całkiem proste 08.07.10, 10:30 tia, procedury to my tu mamy najlepsze w całej Unii. ISO, ISO, ISO Odpowiedz Link
lidka_77 podobno 08.07.10, 09:59 truskawki maczane w ciemnej czekoladzie są pyszne, ale ja to na jakimś filmie tylko widziałam to nie wiem Odpowiedz Link
milky_way_1 Re: ale ech 08.07.10, 10:17 Ciut więcej. Działacie na wyobraźnię... Hmmm, szampan (rozkosz z bebelkami) i truskawka podawana do buzi, a może maczana w śmietanie, rozlany szampan, wspólne jedzenie truskawek, mniam mniam, o masz śmietanę w kącikach ust i tak dalej. Szampan i truskawki bardzo romantycznie, do tego zapalone świece, może być też kadzidełko, lub zapach jeśminu i wieczór udany. Planujcie kiedy chcecie taki wieczór dziewczyny(według uznania) Odpowiedz Link
lidka_77 uwagaaa 08.07.10, 13:20 uwaga, bo kadzidełka są podobno czasem toksyczne i trzeba uważać. a apropos zapachowych wynalazków, to kupiłam kiedyś świeczkę o zapachu wanilii i sobie ją zapaliłam, w między czasie zamknęłam okno i tak się paliła, paliła i nagle zrobiło mi się niedobrze, a w ustach smak mydła, bleh, okropne. Odpowiedz Link
milky_way_1 Re: uwagaaa 08.07.10, 13:36 Kolacja przy świecach też jest miła. Kadzidełek też nie wolno. Popatrz, wszystko co dobre, to szkodliwe dla zdrowia, a właśnie palę i cudowny zapach drzewa sandałowego się rozchodzi. Słyszałam wic fajny. Podoba mi się bardzo i jest bezpieczne i to jak. Dlaczego kobietki mają malutkie stópki -by bliziutko stały przy zlewozmywaku. A dlaczego to już mi nie zdradzono. Odpowiedz Link