Dodaj do ulubionych

Szukam niani dorywczo

05.06.05, 12:35
Mieszkam na miasteczku AGH i szukam niani na kilka godzin w tygodniu. Po to
by dziecko przyzwyczajać powoli przez lato. Michasia ma 9 m, jest bardzo
żywa, raczkuje. Chętnie spędza na podłodze. Iwona
Obserwuj wątek
    • starsza_szyszkaa Re: Szukam niani dorywczo 10.06.05, 15:50
      Mam 16 lat, jestem odpowiedzialną dziewczyną, wzorową uczennicą, absolwentką
      gimnazjum. Bardzo chciałabym zająć się Michasią, jednak mogłabym pracować tylko
      w sierpniu. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi i pewne doświadczenie gdyż zawsze
      w wakacje zajmuję się dziećmi rodziny i znajomych. Niestety nie mam ukończonych
      żadnych kursów, lecz bardzo mi zależy na pracy w wakacje. Bardzo proszę o
      kontakt na e-mail lub pod nr telefonu 508943290. Będę bardzo wdzięczna, za
      odpowiedź nawet jeśli jest to odmowa, gdyż chciałabym wiedzieć "na czym stoję".
      Z góry dziękuję.
    • aneczka851 Re: Szukam niani dorywczo 15.06.05, 17:28
      Witam,mam takie pytanie,na jak długo poszukuje Pani niani dla dziecka i jakie
      dni w tygodniu wchodziłyby w grę,po ile godzin, bardzo proszę o odpowiedź.
      • barbarkaa Re: Szukam niani dorywczo 16.06.05, 20:47
        witam jestem zainteresowana panska oferta pracy tylko prosze mi napisac w jakich
        godzinach potrzebuje pani niani moj mejl BarbaraaDz@interia.pl mam 22lat mam
        doswiadczenie w opiece nad dziecmi i posiadam referencje moj nr 502549358 czekam
        na odpowiedz pozdrawiam
        • wioletta201 Re: Szukam niani dorywczo 01.07.05, 21:05
          Mam na imię Wiola. Mam 21 lat. Jestem na 3 roku pedagogiki wczesnoszkolnej,
          wiec opieka nad dzieciaczkami nie jest mi obca:) Jeśli chodzi o takie
          maluszki to zajmowałam się już 4-miesięczna dziewczynką (wcześniakiem), 7-
          miesieczną dziewczynką oraz dwójka 3-letnich chłopców! Pracowałam również na
          koloniach, obozachletnich, prowadziłam chórek dzieciecy. I raczej wszyscy
          byli zadowoleni:)Mieszkam na miasteczku AGH. Lubię pracę z dziećmi, do każdego
          podchodzę indywidualnie i
          każde z osobna kocham:) Jeżeli jesteście zainteresowani: moj nr tel.:
          506142634, nr gg 6589226 oraz adres e-mail: kadzidelko@tlen.pl....pozdrawiam
          serdecznie:)
    • bernadetta44 aaa 02.07.05, 10:29
      jak mozna to prosiła bym o wiecej informacji jestem dyspozycyjna poniewaz
      aktualnie nie pracuje a moje dzisci sa juz odchowane
      z gory dziekuje
      Bernadetta
    • joanna9922 Re: Szukam niani dorywczo 03.07.05, 15:27
      Witam mam na imię Joanna mieszkam na Kazimierzu .Bardzo chetnie zaopiekuje sie
      Michasia oczywiscie posiadam doswiadczenie w opiece nad maluszkami i bez obaw
      bedzie mogła pani zostawiac coreczke pod moja opieką
      moj nr 604635431
      joanna@hotmail.com
    • beatkakotek Re: Szukam niani dorywczo 21.07.05, 20:09
      Bardzo chętnie podjelabym prace z pani oferty, mam na imię beata mam 20 lat,
      jestem studentka 2 roku pedagogiki opiekuńczo -wychowawczej Uniwersytetu
      Jagielońskiego , bardzo lubie prace z dziećmi dlatego podjelam studia na tym
      kierunku, posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi ,byłam wolontariuszka w
      Przedszkolu Samorządowym nr. 144 w Krakowie , byłam też opiekunem dzieci z
      Ośrodka Opiekuńczo-Adopcyjnego w Żmiącej, jestem osoba odpowiedzialną , godną
      zaufania, umiejącą nawiązać kontakt z dziecmi, kreatywna , pracowitą ,
      radosną , mieszkam też w okolicy więc dojazd nie sprawiał by mi problemu,
    • beatkakotek chętni zaopiekuje sie michasią 21.07.05, 20:11
      Bardzo chętnie podjelabym prace z pani oferty, mam na imię beata mam 20 lat,
      jestem studentka 2 roku pedagogiki opiekuńczo -wychowawczej Uniwersytetu
      Jagielońskiego , bardzo lubie prace z dziećmi dlatego podjelam studia na tym
      kierunku, posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi ,byłam wolontariuszka w
      Przedszkolu Samorządowym nr. 144 w Krakowie , byłam też opiekunem dzieci z
      Ośrodka Opiekuńczo-Adopcyjnego w Żmiącej, jestem osoba odpowiedzialną , godną
      zaufania, umiejącą nawiązać kontakt z dziecmi, kreatywna , pracowitą ,
      radosną , mieszkam też w okolicy więc dojazd nie sprawiał by mi problemu,
    • karola_18 Re: Szukam niani dorywczo 24.07.05, 16:03
      Witam,
      mam na imie Karolina i mieszkam w Wadowicach ale dojeżdżanie do Krakowa nie
      stanowiło by dla mnie żadnego problemu. Mam 18 lat i duze doświadczenie z
      dziećmi w różnym wieku. Sama mam dwie młodsze siostry , obecnie maja 10 i 12
      lat ale zajmuję sie nimi od początku, ponieważ rodzice maja bardzo zajmujacą
      prace. Ponadto wiele razy zajmowałam się dziecmi w rodzinie i poza nią. Proszę
      o kontakt. Chciałabym podjąć tę pracę przez sierpień ponieważ od września
      zaczynam ostatni rok w liceum. Pozdrawiam i czekam na odp.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka