Forum   inwestorów giełdowych

inwestorów giełdowych

(9 wyników)
  • to było chyba zapisane w programie wyborczym - zatem jeśli podatek giełdowy nie zostanie zniesiony zgodnie z programem....zdrada!
  • "Jego poziom wypłacalności jest wysoki ".To mówi wszystko o banku.Ludzie ostatnuich gryza psy,do kas kto pierwszy ten lepszy.
  • Rany... tyle kapusty... a ja ledwo, ledwo...
  • Witam. Mamy Pana X, który trudni się inwestycjami giełdowymi. Nie pracuje "u kogoś", po prostu inwestuje na giełdzie i z tego żyje. Wykorzystuje na przykład kapitał, który zgromadził podczas pracy za granicą. Czy Pan X z punktu widzenia urzędów jest osobą bezrobotną? Czy Pan X może ubiegać się o kredyt bankowy, na przykład na zakup domu czy mieszkania? Będę wdzięczny za jakiekolwiek pomocne wypowiedzi w temacie. Pozdrawiam.
  • niewiele osób zawracało sobie głowę podatkiem bo dużo zarobili. a w tym roku były oferty publ. tuż, tuż nad kreska, gdzie inwestor tak naprawdę tracił (bo płacił prowizję i odsetki od kredytu), a na papierze zarabiał. i teraz okaże sie że trzeba od tego zapłacić podatek. a więc trzeba iść do banku po wyliczenie kosztów kredytu, modlić się żeby je uznali jako koszt. trochę ludzików się chyba zdenerwuje.
  • 1. Inwestuj kierując się wyłącznie rekomendacjami z forum. Wybieraj te spółki które promowane są większymi literami. Zwróć również uwagę na liczbę wykrzykników; im więcej tym pewniejsza spółka. 2. Inwestuj głównie w spółki śmieciowe. 3. Podejmując decyzję daj się ponieść emocjom - przy okazji rozładujesz stres. 4. Ochrona kapitału jest dobra dla leszczy. Nigdy nie ustalaj stopu przed wejściem na rynek, w myśl zasady - kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. 5. Nie ważne, że...
  • Czy jeśli wystartuję na giełdzie z kapitałem 5000 PLN i zakupię akcje 5 spółek np. PKO BP za 1000, TPsa za 1000, BPH za 1000, PKN Orlen za 1000 to dobry plan na początek? Czy to już inwestowanie giełdowe czy po prostu lokata kapitału lepsza niż lokata bankowa? Czy zostawiając tak zainwestowane pieniądze na 1 rok mam szanse na godziwy zysk? Proszę o odpowiedź.
  • Zaczyna się... Hossa nie mogła trwać wiecznie, bańka nieruchomości pęka na całym świecie.
  • Jako wierzyciel jednego z akcjonariuszy-inwestora z grupy Boryszew oswiadczam ze za dna z tych cech wynikajacych z ankiety nie pasuje do mojego dluznika!!!! Moze dlatego ??tak dlugo bo juz ponad szesc lat czekam na nalezne mi od niego wynagrodzenie!!
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się