Dodaj do ulubionych

Oszuści mieszkaniowi

28.07.06, 10:56
Czy ktos mial kiedykolwiek jakies problemy z wynajmem miezkania? znajomi
trafili na faceta w Krakowie, ktory wchodzil im do mieszkania podczas ich
nieobecności i grzebał po szafach? Ktos miał podobne problemy???
Obserwuj wątek
  • kropelka123 Re: Oszuści mieszkaniowi 28.07.06, 18:47
   Jest ogrom przypadków gdzie ludzie biorą kaucje i nie wynajmują mieszkań,zarabiają na rachunkach albo pod nieobecność przychodzą do mieszkania i grzebią w rzeczach.Sa i tacy wynajmujący którzy nawet sprawdzają czy do kościoła w niedziele chodzisz :)
  • karfasz Re: Oszuści mieszkaniowi 12.12.16, 15:26
   Mieliśmy z kolegą niedawno taki przypadek, wynajęliśmy mieszkanie od starszej kobiety wydawała się sympatyczna ,mieszkanie wyremontowane i zadbane . Długo nie trzeba było czekać ,podczas naszej nieobecności kobieta ta wchodziła bez uprzedzenia nas jak to określiła z upoważnienia właściciela , zorientowaliśmy się że nasze prywatne rzeczy są poprzestawiane . wpadliśmy na pomysł aby zainstalować ukrytą kamerę. Wszystko wyszło na jaw,starsza pani potrafiła poświęcić bardzo dużo czasu na penetracje naszych rzeczy i wyszukiwanie powodów do złożenia nam wypowiedzenia . Po zwróceniu jej uwagi pani wręczyła nam wypowiedzenie najmu lokalu na którym umieściła bardzo szczegółową listę usterek które nie powstały w trakcie użytkowania przez nas mieszkania ,oczywiście nie pokryliśmy wszystkich kosztów .starsza pani chciała naciągnąć nas na pokrycie kosztów remontu mieszkania nie przychodziła na umówione spotkanie aby odebrać od nas mieszkanie i klucze.
   Z kolejnymi dniami doszukiwała się nowych ,śmiesznych usterek które miały być uzasadnieniem przygarnięcia sobie kaucji.Niestety nie udało się odzyskać całej kaucji pani ta kupiła sobie nowe drzwi oraz krzesło , resztę z wielkim rozczarowaniem musiała nam oddać .Stanowczo przestrzegamy osoby poszukujące kawalerki w Rzeszowie na ul. w.pola felernym właścicielem mieszkania jest pan Marek a robotą papierkową i oszustwem zajmuje się jego matka Maria M.
   pozdrawiam ;

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka