Dodaj do ulubionych

Partner inwestycyjny

17.04.14, 22:38
Prowadzę blog, na którym od czasu do czasu bezpłatnie wskazuję trend, za którym podąża kurs wybranej pary walutowej. Wykorzystując podawane przeze mnie informacje może Pan/i nauczyć się handlu walutami. Nie każda interpretacja jest prawidłowa, często zdarza się że kurs waluty nieoczekiwanie zmierza w przeciwnym kierunku. Jednakże w
dłuższej perspektywie konsekwentnie stosowana technika ichimoku, przynosi wymierne efekty finansowe.
Na moim blogu pod adresem www.ichimoku24.blogspot.com znajdzie Pan/i banner Plus500, po którego kliknięciu i rejestracji otrzyma Pan/i 100,- zł. Wystarczy, aby na niektórych parach otworzyć pozycję i spróbować swoich sił na rynkach finansowych. Miejsce na komentarze pod każdym postem umożliwia wymianę informacji, zadawanie pytań, itp.
Obserwuj wątek
    • pakul.a Re: Partner inwestycyjny 19.04.14, 14:44
      Dziekuję za plus500, zaczynałem z nimi i nie wyszło mi z tego nic zadowalającego. Dużo bardziej odpowiada mi broker typu STP. Jesli chodzi o technikę ichimoku, z pewnością będe śledził blog, gdyż interesuję się tą techniką dość intensywnie.
      • fmado Re: Partner inwestycyjny 22.04.14, 00:20
        Szanowny Panie/i pakul.a dziękuję za zainteresowanie. Jak znam życie to nie wyszło nie przez Plus500, tylko przez nietrafione decyzje inwestycyjne. Nie ma znaczenia u jakiego brokera się inwestuje. Plus500 polecam, bo daje 100 zł. free dla nowych inwestorów. Zapraszam na blog bez względu na brokera i wstawianie komentarzy.
      • knecki168 Re: Partner inwestycyjny 18.05.14, 12:24
        dobrze mi się współpracuje z XM jeżeli chodzi o STP - niezły spread i terminowe szybkie wypłaty

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka