Dodaj do ulubionych

Przyjmę komputer lub laptopa

05.11.12, 11:53
Zamieszczam to ogloszenie,bo moze znajdzie sę jakas osoba ,ktora bedzie się chciala pozbyc niepotrzebnego komputera z monitorem lub laptopa.Jestem samotną matką z dwójka maloletnich dzieci,coreczka jest obecnie w 3 klasie szkoly podstawowej,i to wlasnie dla niej chcialabym znalesc komputer albo laptopa.Jestem na rencie socjalnej na reke dostaje 426zl,bo 170zl zajmuje mi komornik na poczet zadluzenia mieszkaniowego.Niemam mozliwosci sama kupienia nowego komputera lub nawet laptopa bo z renta z komornikiem,niedostane niczego na raty,a sama niejestem w stanie kupic takiego sprzetu.Coreczce bardzo by sie przydal jako pomoc naukowa ,do odrabiania lekcji i nauki,a nieukrywam ze bardzo chetnie by sobie pograla w jakies gry.Dlatego jeszcze raz chcialabym zwrocic sie do wszystkich osob ,ktore by zechcialy nam pomoc,z bardzo goraca prosbą.
Obserwuj wątek
          • hugo43 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 06.11.12, 10:30
            sa ludzie,ktorzy szybko nudza sie sprzetem,a nie oplaca/nie chce im sie sprzedawac.w ten sposob moj maz przyniosl niedawno od kolegi laptopa toshiby w idealnym stanie.odbylo sie to na zasadzie:bierzesz,albo wyrzucam:)kolega dal oryginalne opakowanie nawet.moze autorce watku tez sie uda spotkac taka osobe.
              • Gość: "nawet laptop" Re: Przyjmę komputer lub laptopa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.12, 12:54
                postawa tak roszczeniowa ,że aż przykro czytać.Odechciewa się wszelkiej pomocy. "Kto pyta , nie błądzi". O.K., kobieto, najpierw zainwestuj w swoją wiedzę, naucz się poprawnie pisać, bez błędów ortograficznych. Bo to w jaki sposób wypowiadasz się na forum ,świadczy o jednym. Nie masz wykształcenia, wiedzy,żadnej porządnej pracy nie dostaniesz,Twoje dziecko będzie z takimi wzorcami rodzinnymi kontynuowało Twoją drogę życiową. Nie stać Cię jak piszesz "nawet na laptopa". No ja na mojego laptopa za 4 tys. musiałam pracować cały miesiąc.I nie traktuję go jak coś , co lekko przyszło, tylko musiałam na niego uczciwie zapracować.
                • Gość: a... Re: Przyjmę komputer lub laptopa IP: 91.189.31.* 06.11.12, 13:33
                  Zwłaszcza w przeszłości ale i teraz w miarę możliwości chętnie pomagam innym ludziom. Wydaje mi się to takie naturalne, ze jeżeli mam nadmiar czegoś to tym się dzielę. Doskonale wiem, że są dwa rodzaje potrzebujących. Potrzebujący - z przyczyn prawdziwych i potrzebujący - z przyczyn roszczeniowych.

W ostatnim czasie również prosiłam o pewną pomoc i otrzymałam ją tu na forum. Były to drobnostki dla dziecka, ale dla mnie stały się nieocenioną pomocą bo sprawiły dziecku ogromną radość na którą nie było mnie w danej chwili stać.

Reasumując chcę napisać, ze wyciągnięcie ręki po pomoc było dla mnie o wiele trudniejsze niż niesienie pomocy. Wiem że w życiu różnie bywa, ale nie wyobrażam sobie bym mogła prosić o laptopa czy inną tak drogocenną rzecz. Uważam że w wielu przypadkach wystarczą chęci, praca i oszczędność. Dla przykładu: u nas w domu nic się nie marnuje, biorę każdą pracę dodatkową (zbieram jagody, pisze prace, udzielam korepetycji, piekę ciasta), prowadzę bardzo oszczędny tryb życia. Poza tym mam bardzo kochająca się i oddaną sobie rodzinę. Mam nadzieję że przez taki post jak ten nie stracimy wiary w ludzi.
            • bj32 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 06.11.12, 16:55
              Dziewczyny, sama doradziłam napisanie, bo wiem, ze laptop jest pożyczony, a bez niego straci kontakt z nami.
              To nie jest żądanie, tylko prośba, bo zdarza się, że ktoś ma i mu zbędny. Nie przesadzajcie, proszę. Andzia wykazuje dobrą wolę i dajmy jej szansę, OK?
              Na PE mamy ciekawszy przypadek do naprawy;)
              • Gość: do bj 32 Re: Przyjmę komputer lub laptopa IP: *.play-internet.pl 16.12.12, 21:29
                jak napisalam prosbe o zywnosc dla niepelnosprawnych rodzicow to mi pojechala ze az mi przykro sie zrobilo jak ktos prosi o laptopa to spoko szybko jej pomozcie znajoma p.bj32 zawsze dostanie a obcych sie odsyla z ponizaniem ale bardzo sie ciesze ze zglosila sie fundacja dzieki pani z ops i pomoze mi w zakupie zywnosci dostali moje dokumenty i nie pouczli ze zdjecia do gory nogami i takie tam jak ocenila mnie p,bj 32 przykro mi ze ona jest moderatorem bo chyba poza jej znajomymi nikt nie otrzymal tu pomocy pozdrawiam potrzebujacych niepelnosprawna mama
    • lorek08 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 07.11.12, 19:13
      Można kupić używanego laptopa za 350-400 złotych.Sama właśnie z takiego piszę.
      Wydaje mi się ,że proszenie o komputer to przesada.Może i czasami ktoś nie ma co ze starym zrobić ale wtedy wśród znajomych zawsze znajdzie się ktoś chętny kto od razu zabierze.
      Myślę,że na używanego spokojnie uda Ci się zaoszczędzić.
              • lisia312 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 16.12.12, 19:07
                Poczułam się jak za komuny, inwigilacja pełna.
                Dziewczyna pyta, czy ktoś mógłby pomóc a zrobiła się dyskusja w temacie czy potrzeba, że nie powinna... bleeee
                Chcecie, możecie, to pomóżcie. A nie, to nie piszcie, co wniosłyście ?
                Ktoś wypomina autorce wątku wykształcenie, to już dno kompletne, pycha się przez post przewala.
                Czy laptop ( komputer) to taki luksus, żeby osoby niewykształcone, biedne nie mogły go mieć?
                Tyle się mówi o wykluczeniu społecznym, dziewczyna chciałaby, żeby jej dzieci miały lepiej, o co chodzi?
                • andzia934 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 16.12.12, 19:20
                  Witaj moja droga ,juz na samym poczatku chcę ci podziękować za słowa poparcia dla mojej osoby i mojej prośby.Wiesz zgadzam się z tobą całkowicie co do kwestii wykształcenia,niekazdy ma szanse i warunki aby się kształcić prawda,ja fakt jestem po skończonej szkole zawodowej o specjalności krawiec odziezy damskiej lekkiej,niepracuje w swoim zawodzie bo psuje mi się wzrok od powikłań cukrzycowych i u nas zakład pracy przyjmuje ale jest to praca 3 zmianowa,a osoba z umiarkowanym stopniem niepełnosprawnosci niemoze pracowac na 3 zmiany.Wiesz poprosiłam o komputer lub laptopa bo chciałam go dla mojej coreczki ,ktora chodzi do 3 klasy szkoly podstawowej,niemial byc nowy tylko urzywany,ale tutaj zrobili z tego wielkie halo.Wiesz nietylko w tej kwestii mnie potraktowali niesympatycznie,ale wiedzac ze mam ciężką sytuacje najpierw wciagneli moje maluszki na akcje gwiazdka 2012,a potem ich usuneli,mialam w miedzyczasie napisane do szlachetnej paczki i potym wybuchlo wielkie halo.Na obecną chwile ani tutaj ani ze szlachernej paczki moje maluszki paczek na swieta nieotrzymają.To jest sprawiedliwosc co,mi przykrosci niezrobily tylko moim maluszkom.Pozdrawiam
                  • bj32 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 16.12.12, 23:36
                    "najpierw wciagneli moje maluszki na akcje gwiazdka 2012,a potem ich usuneli,mialam w miedzyczasie napisane do szlachetnej paczki i potym wybuchlo wielkie halo"
                    A teraz wybuchnie drugie halo, bo najwyraźniej dysponujesz sprzętem, to po co Ci drugi? Żeby z jednego korzystała córka, a z drugiego Ty będziesz mogła uprawiać masowe proszenie na wszystkich portalach i obrabiać tyłki koordynatorkom Akcji, bo wyleciałaś za radosne oświadczenie na SzP, że u nas nic nie dostaną Twoje dzieci? No, skoro napisałaś, ze nie dostaną - to nie dostaną i strzałka.
                    "Na obecną chwile ani tutaj ani ze szlachernej paczki moje maluszki paczek na swieta nieotrzymają."
                    Za co powinny podziękować mamusi, która swoimi matactwami do tego doprowadziła.
                    Przestań wylewać nocnik na koordynatorki, bo przyjaciół sobie tym nie zjednasz.
                    Poza tym jesteś zaradna i sama twierdzisz, ze tutaj nie chcesz nic, tylko żeby Ci ludzie różne rzeczy przysyłali. No to jak ustrzelisz jelenia - niech przysyła.
                    • andzia934 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 16.12.12, 23:55
                      Blanko i ty niby jestes wporzadku tak ,zarzucasz mi matactwo ze mialam napisane prosby o pomoc tak,nieobrabialam tylek koordynatorkom,tylko wspomnialam na twoj temat na pomorskiej forum,i nieobarczaj teraz wina inne ok,ty uwazasz ze jestes wporzo tak,a gdzie jest w regulaminie napisane ze niemozna pisac tu i tam?Ze jest to wrecz zakazane,,nieżale sie wtej chwili tylko pisze prawde jakie wyjatki są tutaj,i ty dobrze wiesz o kim pisze ,czemu tego nieujawnisz co,skoro juz jestes az tak perfidnie przykra co?Dwie osoby takie same rzeczy zrobily ale ,ta druga to twoj wyjatek,ale ostatnio tez ci napisala ona co sadzi na twoj temat ,cytuje ze na tyłeczku nielezy.Od kiedy prosba tto matactwo co,?zastanow sie co ty kobieto piszesz,przekazalam ci emailem dokumenty potwierdzajace moja sytuacje,nic niezatailam ,a twoja pomoc byla wrecz superowa naprawde.żadnego nocnika na koordynatorki nie wylewam jak juz to na moderatorke i niemyl tutaj osob ok.A tak apropo to kiedy ty uslyszalas ze powiedzialam tutaj na forum ze chce tylko zeby ci ludzie mi paczki przesylali,wez ty pomysl moja droga co ty pleciesz co,jestem wdzieczna tym dziewczynom co mi pomogly na forum ,ale niezmuszalam nikogo do tego.A to ze jestem zaradna stwierdzilas pewnie po tym jak cie poprawilam na temat decyzji pani prokurator?Widocznie niejestes az tak wyuczona skoro chcialas mi wmowic ze prokurator jest w bledzie ,a ja ci tylko spisalam jego decyzje z papieru ktory dostalam ze sądu,i od tego czasu jestes wrecz cholernie urażona,ze ktos cie z wiedzą poprawil.Poruszona ambicja co?
                      • bj32 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 00:17
                        "nieobrabialam tylek koordynatorkom"
                        A Twój tutaj post poprzedni to jest pean pochwalny ku czci koordynatorek...
                        "gdzie jest w regulaminie napisane ze niemozna pisac tu i tam?"
                        Jest w przyszpilonym wątku z pytaniami na PE, że należy o tym poinformować. A uczciwość wymagałaby, żeby na SzP nie pisać "moje dzieci nic na PE nie dostaną", kiedy zostały przyjęte do Akcji.
                        "akie wyjatki są tutaj,i ty dobrze wiesz o kim pisze"
                        Piszesz o Ewie, która tego samego dnia na SzP napisała to samo, co i Ty i również wyleciała z Akcji? To nie jest wiedza tajemna, wszyscy wiedzą, bo o Was obu założyłam wątek. Jeśli dostała jakieś, to jest to decyzja osobista Darczyńców, nie koordynacji, a ani ja, ani koordynatorki za nikogo nie podejmujemy decyzji.
                        A może myślisz o kimś jeszcze innym?
                        "czemu tego nieujawnisz co"
                        Czemu czego nie ujawnię?
                        "a twoja pomoc byla wrecz superowa naprawde"
                        I w nagrodę przez dwa tygodnie czytałam obelgi od Ciebie na czacie fb. Faktycznie musiało być czadzio:)
                        "wylewam jak juz to na moderatorke"
                        W ramach podziękowania, jak sądzę.
                        "kiedy ty uslyszalas ze powiedzialam"
                        Przeczytałam, ze napisałaś na fb, gwoli ścisłości.
                        "wez ty pomysl moja droga co ty pleciesz"
                        Jesteś pewna, że ja?
                        "A to ze jestem zaradna stwierdzilas pewnie po tym jak cie poprawilam na temat decyzji pani prokurator?"
                        Jakiej decyzji jakiej pani prokurator? Bo nie wiem, o czym piszesz.
                        "Widocznie niejestes az tak wyuczona"
                        Widocznie nie. A skoro tak, to po co gadasz z takim głupkiem?
                        "chcialas mi wmowic ze prokurator jest w bledzie"
                        Bo prokurator był w błędzie. Piąty procurator Judei, eques Romanus, Poncjusz Piłat był w strasznym błędzie.
                        Kompletnie nie wiem, o co Ci chodzi.
                        "ja ci tylko spisalam jego decyzje z papieru ktory dostalam ze sądu"
                        Nie posiadam i nie widziałam żadnej decyzji żadnego prokuratora. Jeśli cokolwiek dla mnie spisałaś, to nie jest to dla mnie nijaki dowód na nic, ale o spisanym tez nie wiem.
                        "od tego czasu jestes wrecz cholernie urażona,ze ktos cie z wiedzą poprawil"
                        Zdemaskowałaś mnie. Idę w kącik cichutko łkać.
                        "Poruszona ambicja co?"
                        No. Jak ziemia po orce.
                        Rozumiem, że dalej nie masz sprzętu i piszesz od sąsiadki? O północy?
                        • hania3gwiazdki Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 00:31
                          Pozwolę sobie zacytować fragment .

" nieżale sie wtej chwili tylko pisze prawde jakie wyjatki są tutaj,i ty dobrze wiesz o kim pisze ,czemu tego nieujawnisz co,skoro juz jestes az tak perfidnie przykra co?Dwie osoby takie same rzeczy zrobily ale ,ta druga to twoj wyjatek,ale ostatnio tez ci napisala ona co sadzi na twoj temat ,cytuje ze na tyłeczku nielezy "

To fragment o Ewie jak sądzę ( po tym tyłeczku poznałam :D ) . Otóż ja Ewie pomagałam już wcześniej , i gdy dowiedziałam się ,ze została usunięta z Akcji ( za napisanie na SzP ,że Jej dzieci nie będą miały prezentów , że nie ma znikąd pomocy) , w pierwszej chwili poczułam OGROMNY ŻAL ( wysłałam Ewie kilka paczek) , jednak staram sie nie pisać postów na gorąco , w emocjach ... po ochłonięciu postanowiłam jednak zrobić paczkę Czarkowi z własnej , nieprzymuszonej woli (nikt mnie do tego nie namawiał ) . Skoro Jej córka ma dostać prezent( zanim została usunięta z Akcji , darczyńca zdążył już ją wysłać ) , wyobraziłam sobie Jej synka w tym momencie ... A,że Ewę troszkę zdążyłam już poznać ... stąd taka a nie inna moja decyzja .... Ale na pewno NIE BYŁA to decyzja moderatorów ani koordynatorek .
                          • bj32 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 00:58
                            Dziękuję.
                            Andzia z niewiadomych przyczyn obrała sobie mnie za cel ciskania łajnem i w rzeczy samej uporczywie podkreśla, jak to niesprawiedliwie jest traktowana, szczególnie w porównaniu z Ewą. Nie mam pojęcia, dlaczego akurat Ewę sobie obrała za obiekt porównania, może dlatego, że pojawiły się w zbliżonym czasie na forum, że w pewnych punktach ich historie są zbliżone, że na SzP też napisały tego samego dnia.
                            Mój stosunek do Ewy był od początku ambiwalentny, Andzia ciężko pracowała na to, żebym miała jej dość.
                            Ba! Niedawno stwierdziła, że likwiduje tu konto, pytała mnie nawet, jak to zrobić, po czym usunęła profil.
                            W tej chwili ja prywatnie żadnej z tych pań nie mam ochoty pomagać. Jeśli dotrą do mnie jakieś dokumenty - potwierdzę, oczywiście, ale nic poza tym, ponieważ najzwyczajniej w świecie obie mnie wkurzyły.
                            Dzieci mi szkoda. Serio. Szczególnie dzieci Ewy, bo Ewa w dodatku cierpi na poważną chorobę. A Andzia jest pieniaczka i zazdrośnica. I tyle.
                            • andzia934 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 10:11
                              Widze moja droga blanko ze nadal sumienie męczy tak i glupa palimy nadal,ale wiesz daleko tym niezajdziesz napewno,bo ja w porownaniu do ciebie nic niezatailam wręcz przeciwnie,jako moderatorce otworzylam oczy na jedna kwestie,ale ty widze ze to olalas kompletnie,bo niechcesz pewnie aby tobie zarzucono ,niedopatrzenie pewnych faktow.Skoro tak dobrze dopatrujesz sie niektorych faktow,to moglas zauwazyc i doczytac z kad mam komputer,jakim sposobem,,taki detektyw jak ty z rengenem w oczach ,nieprzeswietlil u mnie tego?Jeszcze jedno odnosnie tej sprawy prokuratora moja droga Blaneczko pisalam ci dokladnie ze chodzilo o mojego bylego męża i nieplacenia alimentow,ze poszedl na uklad z prokuratorem na tzw.samoukaranie i to prokurator wyjechal z wnioskiem do sadu o zawieszenie mu tego wyroku poraz drugi juz zresztą,ale ty stwierdzilas ze on bedzie siedzial za to,ja ci tylko przepisalam na priv tekst jaki sedzia napisal,ze przychylił się do decyzji pani prokurator.Ty stwierdzilas ze niema takiej obcji ,ze bedzie siedzial,a ze ja ciebie porawilam to oburzylas się ze ktoś cię sprostował w tak bardzo waznym temacie.Poruszylam ten temat wtedy z toba bo powiedzialas mi ze moge się dzielic wszystkimi kwestiami urzedowymi z toba wiec tak zrobiłam.
                              • bj32 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 10:29
                                Moja droga anitko, mam już serdecznie dosyć nie tylko twojej upiornej polszczyzny, ale szczególnie mam dosyć twoich wycieczek pod moim adresem. Może rozmaici twoi przyjaciele zgadzają się na teksty typu "sumienie męczy, głupa palimy, jesteś niedouczona" i tak dalej. Serio. Jeśli jeszcze raz przeczytam, jaka to jestem durna - ocenzuruję cię za atak personalny, bo nie muszę znosić twoich obelżywych tekstów. Nie, żeby one mnie faktycznie ruszały, bo nie jest w stanie mnie ruszy bzdura, napisana, przez kogoś, kto widzi "obcje", kto mi każe doczytywać, "z kąd" ma komputer, bo kuzynka już dawno temu miała Ci go zabrać i tak dalej.
                                I kto kompletnie nie rozumie słowa pisanego:
                                "Poruszylam ten temat wtedy z toba bo powiedzialas mi ze moge się dzielic wszystkimi kwestiami urzedowymi"
                                Wyjaśniłam Ci, ze dotyczy to kwestii orzecznictwa i OPSów, ale podkreśliłam wyraźnie, że guzik mnie obchodzi, co kurator, prokurator, sędzia, mama, babcia, pani doktor w przychodni i pani w sklepie. Albo mąż. A ty w nagrodę mnie poinformowałaś, że będziesz do mnie pisać, bo chcesz sobie do mnie pisać, bo do kogo miałabyś innego pisać, kiedy się nudzisz.
                                Przestałam ci odpisywać na priv, droga anitko, więc męczysz kota tutaj. Zatem uprzedzam cię lojalnie, że kolejna wycieczka pod moim, Ewy czy czyimkolwiek adresem zostanie ocenzurowana, a tobie wizyta u psychologa - w najlepszym wypadku - jest niezbędna. Masz poważne zaburzenia nastroju i od dzikiego uwielbienia błyskawicznie popadasz w straszliwą nienawiść i agresję. To poważny problem. Ale nie mój.
                                Moim problemem jest to, żebyś nie robiła tu zadym i tego będę pilnować.
                                I nie "blaneczkuj"mi, bo koleżanką twoją być przestałam już dawno temu. "Blanka", albo "bj32", bo na żadne "drogie blaneczki" odpowiadać Ci nie będę.
                                • andzia934 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 10:36
                                  Blanko moja droga to czemu nieujawnisz jednej kwesti ,boisz sie tego?Bo widze ze tak,ja tylko chce otworzyc co niektorym oczy ,jak to pani moderator sprawdza relacje rodzinne co do niektorych osob.Nie czuj sie tym urazona,bo dostałaś juz znowu dzisiaj na priv odpowiedz mijąjaca się z prawdą,zgadza się?Napisze tylko jedna wiadomosc tobie na priv i zobaczysz kto pisze prawde.
                                  • bj32 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 10:43
                                    Swoje wiadomości wsadź sobie w buty. Nawet nie będę tego czytać.
                                    Nie dostałam żadnej wiadomości, która budziłaby jakiekolwiek moje wątpliwości, natomiast kompletnie nie mam pojęcia, o sprawdzaniu jakich relacji rodzinnych mówisz. W sensie, za sprawdzam, czy jeździsz do męża do pudła i dalej płodzicie, czy co?
                                    • andzia934 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 10:47
                                      Sluchaj ja w twoje relacje z męzem niewchodze,wiec prosze nieporuszaj tematu dlamnie bolesnego tak.Chodzi mi o inne relacje rodzinne ,i ty dobrze wiesz o czym pisze ,fascynujaca wiadomosc napisalas dzisiaj na priv,do tej osoby,popieram,tylko czemu nienapiszesz tego na forum,niepotrafie tego zrozumiec,ja niemam nic do ukrycia w tej kwesti.
                                      • bj32 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 10:53
                                        Nie mam pojęcia, o jakich relacjach mówisz. Może podziel się z wszystkimi tutaj, bo mam wrażenie, ze coś komuś może napisałaś, ale nie pamiętasz, komu i co.
                                        Skoro nie masz nic do ukrycia - pisz.
                                        W moje relacje z mężem nie możesz wchodzić z tej prostej przyczyny, że nigdy nie byłam zamężna oraz nigdy nie uznałam za stosowne rzygać ci moim życiem na mailu czy fb.
                                        • andzia934 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 11:02
                                          nierobie dymu tylko otwieram oczy na sprawiedliwe spojrzenie na osoby,podobno zyczliwie patrzacy na ludzi,niejestem zazdrosna tylko nielubie takich falszywych posuniec,.Co do zajec ciekawszych przed swietami to narazie jest jeszcze sporo czasu do swiat ,a ja nierobie swiat na niewiadomo ile osob tylko na 3 w tym dzieci,wiec sporo i tak niebede robila ,poco ma sie zmarnowac,a sprzatnac zdarze jeszcze generalnie nieboj zaby
                                              • anngam8388 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 11:19
                                                andzia934 napisał(a):

> Te koce są faktycznie problem dla nas ale powiedz kogo to juz teraz obchodzi,na
                                                > pewno nie ciebie,wiec juz sie tym nieklopocz.

Boże kobiety Ty siebie czytasz w ogóle?? ja też mam nieszczelne okna stare,ale czy do tego potrzebne sa koce? w dwa okna uszczelniłam uszczelka do okien za 1, 69 w carrefurze a na dól podłozyłam ubrania dzieci z których wyrosły a które nie nadają sie podac dalej, a trzecie też uszczelkami i starym przescieradłem
                                          • anngam8388 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 11:09
                                            duzo czasu a to ciekawe bo tydzień. ale mniejsza z tym ja i tak się dziwię Blance,ze ma do Ciebie cierpliwośc bo widzisz ja bym dawno już Cie pokasowała. I tym się różnisz od Ewy ,ze ona przeprosiła i jej syn prezent dostanie, a Twoje dzieci nie , bo maja matke pieniaczke . Do błędu się przyznać nie potrafisz , każdy winny tylko nie Ty. A powiedzenie typu nie bój żaby to wiesz na poziomie przedszkola ale jak widać taki Twój poziom jest. i nie obchodzi mnie czy Ty posprzatasz czy Ty nie Twoja brocha. ale to forum nie słuzy doTwoich żalów,bo nie dostaniesz pomocy, która jak to twierdzisz Ci się nalezy. Mam nadzieje ,ze Blanka będzie cieła Twoje posty , bo nieprzyjemnie się aż czyta
                                            • andzia934 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 11:16
                                              a kto ci kaze je czytac moja droga czytaj nie te odemnie i po klopocie.jjakbys czytala moje wszystkie wypowiedzi to bys sie doczytala moich przeprosin,ale wiesz niebede az tak bardzo przepraszala bo niedokonca jestem czemus tu winna teu ze napisalam prosby chore,
                                              • anngam8388 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 11:21
                                                andzia934 napisał(a):

> a kto ci kaze je czytac moja droga czytaj nie te odemnie i po klopocie.jjakbys
                                                > czytala moje wszystkie wypowiedzi to bys sie doczytala moich przeprosin,ale wie
                                                > sz niebede az tak bardzo przepraszala bo niedokonca jestem czemus tu winna teu
                                                > ze napisalam prosby chore,

nie będę z Tobą dłużej polemizowac , bo to nie ma sensu do Ciebie nic nie dociera i nic nie rozumiesz, szkoda klawiatury
                                          • anngam8388 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 11:11
                                            hania3gwiazdki napisała:

> Wiesz co Andziu? ...Nie znam Cię ... ale jedno wiem na pewno... Ode mnie pomocy
                                            > nigdy nie otrzymasz.... Jestem zniesmaczona Twoim zachowaniem.
                                            >

Mamy dokładnie takie same odczucia jak widać :-) pisałam post w tym samym momencieco pani :-)
                                            >
                  • zaraza09 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 18.12.12, 15:01
                    "To jest sprawiedliwosc co
                    > ,mi przykrosci niezrobily tylko moim maluszkom.Pozdrawiam"

Chcesz tu komuś wmówić, że sprawia przykrość twoim dzieciom?
                    No nie rób jaj kobieto. Chyba to nie one tu siedzą i prowadzą rozmowy.

Ludzie,nie dajcie sobą manipulować!!!
        • bj32 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 11:39
          To rodzice mają obowiązek utrzymywać dzieci. Nie użytkownicy forów internetowych. Pomoc obcych ludzi dla twoich dzieci jest pomocą dla ciebie. A ty sobie świetnie radzisz podobno, tylko chciałaś dostawać rzeczy. Pech.

I już nie trolluj.
          • andzia934 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 17.12.12, 11:46
            Blanko a powiedz mi jaka w tym logika jakbym chciala dostawac rzeczy,co ciucholand mialabym otworzyc czy jak?chore to by bylo,dostalam wspaniale ciuchy zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz forum pomocne mamy,jestem bardzo wdzieczna tym dziewczynom,za ta pomoc,za te wszystkie rzeczy z hanną montana,wiele radosci sprawily mojej coreczce .Synek bardzo ucieszyl sie z wozu strażackiego,jezdzi nim caly czas,nieoczekiwalam pomocy calorocznej ,przeciez to nierealne by bylo gdzie mialabym to wszystko trzymac ,zagracic sobie mieszkanie kartonami,bez przesady.Zdaje sobie sprawe z tego ze niedopytalam tutaj na forum czy jest cos niestosownego zamieszczajac gdzies indziej prosbe,przepraszam te wszystkie dziewczyny ktore zechcialy wyciagnac do nas pomocna dłoń,dziekowalam juz wczesniej ale podziekuje jeszcze raz.
        • zaraza09 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 18.12.12, 14:53

> to ty tak powiedzialas nie ja ja pomocy nieoczekuje chcialam tylko dla moich dz
          > ieci,no ale jest jak jest.

Mylisz się. Twoje dzieci są nieletnie, ty jesteś za nie odpowiedzialna i ty je reprezentujesz. To jest pomoc dla ciebie. Więc bądz łaskawa nie robić z ludzi idiotów.
          Najwyższa pora to pojąć, dla ich dobra.
    • jendza72 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 18.12.12, 14:32
      Czytam ten wątek i oczom nie wierzę ! ...Napiszę ..przyjmę audi najlepiej A6 ..jest mi potrzebne do dowożenia dziecka 500m do szkoły - cel edukacyjny :D ... To trzeba mieć tupet . Andzia -mam dwoje dzieci i jednego laptopa i jakoś nikt nie narzeka na brak dostępu do internetu czy komputera . Chesz dla córci komputer idz do pracy i zarób na niego a może chcesz aby dziecko Ci po prostu nie przeszkadzało jak Ty siedzisz w inernecie ..takiego tupetu jak żyję nie widziałam ,
        • bj32 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 18.12.12, 15:37
          Ale jakich faktów!? Koleżanka po prostu majaczy, ze coś mi napisała na maila o tej Ewie niby i ja mam tutaj napisać jakieś kompletnie niepotwierdzone niczym wieści, bowiem moja wiedza ma się nie bardzo do owych newsów, które w dodatku podobno z prywatnej korespondencji mam zacytować. Generalnie andzia namawia mnie, żebym szerzyła plotki, które przeczytałam w osobistej korespondencji niby. Idiotyzm. Już pal diabli, że na to jest paragraf, bo wątpię, czy ją stać na założenie mi sprawy cywilnej, ale całość można by było ująć tak:
          "Napisałam ci, że Jadźka się puszcza, a teraz ty to ogłoś światu" - kiedy ja nie mam pojęcia, czy Jadźka się puszcza, czy ma blaszane gacie na kłódkę.
          Ot, logika...
    • jendza72 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 18.12.12, 17:00
      Andzia , Ty chyba chciałaś znaleźć sobie tani sposób na życie ,kosztem własnego dziecka ... cóż ,przez takie osoby jak Ty ,ludzie tracą odruch serca i empatię . Ty przekąbinowałaś i to na całej linni . Jakie były Twoje zamary nie wiem ,ale wiem jedno - Twoja prośba ,to nie prośba a rządanie . Nie masz prawa rządać od ludzi niczego . Nikt nie ma obowiązku niczego Ci dać ,nawet jakby miał to wyrzucić na śmietnik . Podejście do Modera ,też nie świadczy o Tobie za cudownie .Idź kobieto szukać "pomocy" na inne fora ,bo to co ciągniesz jest bardzo niesmaczne . Pozdrawiam cieplutko .
      • isabelka20 Re: Przyjmę komputer lub laptopa 19.12.12, 16:05
        Andzia, a gdzie masz napisane, że osoba z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności nie może pracować na 3 zmiany? Masz tak w orzeczeniu, czy sama sobie to ubzdurałaś. W ogóle niewiem dlaczego nie ruszysz się do pracy.
        Co do wylewania żółci na Bj to jest to typowe dla wszelakich nierobów, pieniaczy, krętaczy itp., dla których miejsca tu nie ma, więc można się przyzwyczaić, choć Blance współczuję i zazdroszczę cierpliwości.
        Andzia po twoich postach wnioskuję, że nie jest osobą do końca "zdrową", niewiem czy nie krzywdzisz swoich dzieci. Bo skoro takie masz podejście do spraw, to niewiadomo czego się można po Tobie spodziewać.
        Osoba z cukrzycą może pracować tak samo jak z wieloma innymi chorobami, ale cóż zaraz się okaże, że samotna i dzieci nie ma z kim zostawić.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka