22.08.11, 22:45
Poszukuje paru rzeczy, moze uda mi sie cos fajnego od Was wyszperacsmile
1. Kombinezon zimowy, najbardziej zalezaloby mi na Tchibo 3w1 104/110 dla chłopca.
Ale jesli macie jakies fajne przeciwśniegowe komplety kurtka+spodnie to tez chętnie zobaczęsmile
2. Książkę "Poczytaj mi mamo"
3. Jakieś fajne przebrania na Halloween dla chłopca na rozm.104
Jesli macie cos z tych rzeczy to prosze piszcie, chetnie zobacze wszystkosmile
Obserwuj wątek
    • rozalka_olaboga Re: Kupię:) 23.08.11, 11:26
      Zapraszam do mojej galerii. Ubranka dla chöopca do r.116 fotoforum.gazeta.pl/a/56830,2.html
    • dolores12 Re: Kupię:) 23.08.11, 12:50
      Mam kostium Ben10 - koszulka, spodnie i niby-zegarek (opaska) na rękę.Jeśli cię zainteresuje, pisz na priv, odszukam i podam wymiary.
      • zaba772 Re: Kupię:) 23.08.11, 13:56
        rozalko niestety na chwile obecna niczego nie wybralam
        dolores napisalam na privsmile
    • enut Re: Kupię:) 23.08.11, 15:04
      Mam do sprzedania kurtke+spodnie zimowe, nieprzemakalne
      Moj watek tutaj
      zapraszam
      • zaba772 Re: Kupię:) 23.08.11, 22:16
        enut niestety to nie to czego szukamsad Zalezy mi na spodniach ktore zaslonia plecki, albo wlasnie na takim polaczeniu jak ma Tchibo, zamkiem blyskawicznymsmile
    • zaba772 nadal szukam:) 25.08.11, 08:56

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka