scarlet_s 30.09.11, 21:53 Jeansowe, sztruksowe, z długim rekawem lub na ramiączka. Rozmiar 134-146. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emi.76 Re: Kupię sukienki na zimę dla 7-latki 01.10.11, 18:37 ja mam taką: pokazywarka.pl/i0xz5r/ Jak sie spodoba to prosze o kontakt na mail gazetowy Odpowiedz Link
scarlet_s Re: Kupię sukienki na zimę dla 7-latki 02.10.11, 08:00 to nie to czego szukam Odpowiedz Link
koza_w_rajtuzach Re: nadal szukam na 140/146 31.10.11, 10:49 łatwiej byłoby Ci znaleźć jakbyś napisała w tytule rozmiar, a nie wiek dziecka ), bo 7-latki zwykle nie noszą 140/146 ) Odpowiedz Link
scarlet_s Re: nadal szukam na 140/146 31.10.11, 11:28 no tak, może być też 134, zależy jakie wymiary Odpowiedz Link
anicaf Re: nadal szukam na 140/146 31.10.11, 12:26 poszukam dzisiaj i wrzucę ale dopiero jutro Odpowiedz Link
carpediem30 Re: nadal szukam na 140/146 31.10.11, 22:24 Mam taką: forum.gazeta.pl/forum/w,96171,129749749,129749749,Princeska_NEXT_na_140_cm_10_lat.html Odpowiedz Link
sylwia7611 carpediem30 01.11.11, 13:22 przepraszam że wcinam się w wątek ale proszę o odbiór poczty gazetowej Odpowiedz Link
grzesinek75 Re: Kupię sukienki na zimę dla 7-latki 01.11.11, 19:19 mam taka cena z wysylką 25zł. stan idealny, pisz na sloneczko30@poczta.fm Odpowiedz Link