Dodaj do ulubionych

Kupię sukienki na zimę dla 7-latki

30.09.11, 21:53
Jeansowe, sztruksowe, z długim rekawem lub na ramiączka.
Rozmiar 134-146.
Obserwuj wątek
    • emi.76 Re: Kupię sukienki na zimę dla 7-latki 01.10.11, 18:37
      ja mam taką:

      pokazywarka.pl/i0xz5r/
      Jak sie spodoba to prosze o kontakt na mail gazetowy
      • scarlet_s Re: Kupię sukienki na zimę dla 7-latki 02.10.11, 08:00
        to nie to czego szukam
        • scarlet_s nadal szukam na 140/146 31.10.11, 10:32

          • koza_w_rajtuzach Re: nadal szukam na 140/146 31.10.11, 10:49
            łatwiej byłoby Ci znaleźć jakbyś napisała w tytule rozmiar, a nie wiek dziecka wink), bo 7-latki zwykle nie noszą 140/146 smile)
            • scarlet_s Re: nadal szukam na 140/146 31.10.11, 11:28
              no tak, może być też 134, zależy jakie wymiary
              • anicaf Re: nadal szukam na 140/146 31.10.11, 12:26
                poszukam dzisiaj i wrzucę ale dopiero jutro
              • carpediem30 Re: nadal szukam na 140/146 31.10.11, 22:24
                Mam taką:
                forum.gazeta.pl/forum/w,96171,129749749,129749749,Princeska_NEXT_na_140_cm_10_lat.html
                • sylwia7611 carpediem30 01.11.11, 13:22
                  przepraszam że wcinam się w wątek ale proszę o odbiór poczty gazetowej smile
    • grzesinek75 Re: Kupię sukienki na zimę dla 7-latki 01.11.11, 19:19
      mam taka cena z wysylką 25zł. stan idealny, pisz na sloneczko30@poczta.fm
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/ji/wa/rwzr/iwvBbaBmnqZkxGmRTB.jpg
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka