Dodaj do ulubionych

^^^Damskie.Od 3 zł.!!! Elegancko i sportowo^^^

02.12.11, 16:27
Zapraszam do obejrzenia i zakupów. Koszt wysyłki wg PP.

www.fotosik.pl/u/afrodytka82/album/1013853
--
Obserwuj wątek
    • afrodytka82 ZAPRASZAM !!! 05.12.11, 14:48

      --
      • georg_ina Re: ZAPRASZAM !!! 05.12.11, 16:14
        hej, jaki jest faktyczny kolor tych spodni?
        www.fotosik.pl/u/afrodytka82/zdjecie/47/album/1013853
        bo u mnie widac, ze szare w biale prazki, ale wole sie upewnic smile
        • afrodytka82 Re: ZAPRASZAM !!! 05.12.11, 19:27
          są czarne smile
    • afrodytka82 up 09.12.11, 14:29

      --
      Nakrętka nie da się odkręcić, dopóki nie wykrzykniesz magicznego słowa. Gdy już masz wykrzyknąć to słowo, okazuje się, że w pobliżu są dzieci.
    • afrodytka82 Re: ^^^Damskie.Od 3 zł.!!! Elegancko i sportowo^^ 11.12.11, 15:06

    • afrodytka82 Re: ^^^Damskie.Od 3 zł.!!! Elegancko i sportowo^^ 15.12.11, 16:52
      ZAPRASZAM smile
      --
    • anuusia1 Re: ^^^Damskie.Od 3 zł.!!! Elegancko i sportowo^^ 16.12.11, 11:05
      ja bym sie pisała na koszulę w paski z krawatem... poprosze o wiadomośc na priv
      • afrodytka82 anuusia odp.na gazetowy n/t. 16.12.11, 22:33

        --
    • afrodytka82 ZAPRASZAM ! 27.12.11, 15:17

    • afrodytka82 up 02.01.12, 16:25

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka