afrodytka82 02.12.11, 16:27 Zapraszam do obejrzenia i zakupów. Koszt wysyłki wg PP. www.fotosik.pl/u/afrodytka82/album/1013853 -- Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
georg_ina Re: ZAPRASZAM !!! 05.12.11, 16:14 hej, jaki jest faktyczny kolor tych spodni? www.fotosik.pl/u/afrodytka82/zdjecie/47/album/1013853 bo u mnie widac, ze szare w biale prazki, ale wole sie upewnic Odpowiedz Link
afrodytka82 up 09.12.11, 14:29 -- Nakrętka nie da się odkręcić, dopóki nie wykrzykniesz magicznego słowa. Gdy już masz wykrzyknąć to słowo, okazuje się, że w pobliżu są dzieci. Odpowiedz Link
afrodytka82 Re: ^^^Damskie.Od 3 zł.!!! Elegancko i sportowo^^ 15.12.11, 16:52 ZAPRASZAM -- Odpowiedz Link
anuusia1 Re: ^^^Damskie.Od 3 zł.!!! Elegancko i sportowo^^ 16.12.11, 11:05 ja bym sie pisała na koszulę w paski z krawatem... poprosze o wiadomośc na priv Odpowiedz Link