Gość: Tomek IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 04.07.16, 09:20 Zagubiono plecak z pękiem kluczy. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt. Jedne klucze na smyczy z napisem Egland a drugie na smyczy z oplotem szarym a także przepustka do pracy. Czeka nagroda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj