Czytając twój post miałam wrażenia,że to ja opisuję swojego 5-latka. Mój synek także je kilka wybranych potraw.Pieczywo z masłem, danio lub danonki wyłącznie waniliowe, frytki, paluszki rybne. Zero zup, mięs, warzyw i owoców, czasem uda mi się go przekonać do deserku w słoiczku jabłko-banan(ale w
Dziękuję za podzielenie się wspomnieniami. Dla nas przyszłych rodzących w Szpitalu im. Żeromskiego to są cenne informacje :-) -- Ktoś - Kropek
A mój e-mail ald77@poczta.fm :-)
Jak Ty to zrobiłaś ze nie byłas nacinana?? dobre przygotowanie przed porodem czy super położna??
Cześć, rodziłam 2 razy i nie byłam nacinana ani przy pierwszym ani przy drugim porodzie-specjalnie o to nie prosiłam, to była decyzja połóżnej(szpital św. Zofii, żelazna, Warszawa). Dodam, że połozna nie była opłacona, tylko "z dyżuru" więc jestem tym bardziej wdzięczna, że tak troskliwie się
u nas straszne płacze rano były ;( nawet chodzenie po schodach jako przekupnik nie zadziałało;(((( w piątek ponoć też płakał, trochę się bawiła ale wcale wcale nie uśmiechał.
i że II śniadania nie chciał jeść ale inne dzieci jadły :-))) A dzisiaj już mamy przerwę, bo w niedziele pojawił sie katar. Mam nadzieję, ze u ciebie jest lepiej... Moze napisz do mnie na ald77@poczta.fm
Mój adres ald77@gazeta.pl. Chętnie do Ciebie zadzwonię :)
Jeśli pytanie jest jeszcze aktualne to proszę o kontakt mailowy ald77@gazeta.pl
Napisz do mnie na ald77@gazeta.pl - chętnie prześlę Ci namiary na lekarzy i ortoptystów.
ald 77 o namiary na dobrych specjalistów. pozdrawiam
Ja też bardzo proszę o przesłanie na adres ald77@poczta.fm Z góry dziękuję i pozdrawiam...
Cześć, Podaj mi swój adres mailowy lub napisz na ald77@gazeta.pl. Prawdopodobnie będziemy zwalniać termin w drugim tygodniu czerwca.
Super! To ja chętnie skorzystam. Możecie mi przesłać swój adres mailowy żebyśmy ustalili szczegóły i zgłosili zmianę w rejestracji? Mój adres: ald77@gazeta.pl
ald77 identycznie jak u mnie;-) też pierwszy poród, chłopiec 3500 g, główka 37 cm, tylko że dłuższe miałam parcie i inną pozycję