Dodaj do ulubionych

Chusta do noszenia noworodka !

24.08.04, 08:53
Dziewczyny, wiem ze był juz taki watek, ale wyszukiwarka noic nie znalazła.
Potrzebuje wykroju takiej chusty, Jak ktos ma to bede bardzo wdzieczna za
udostepnienie.
Pozdrawiam Magda i 32 tyg.Malenstwo
Obserwuj wątek
    • yellow1 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 09:11
      tarka77 napisała:

      > Dziewczyny, wiem ze był juz taki watek, ale wyszukiwarka noic nie znalazła.
      > Potrzebuje wykroju takiej chusty, Jak ktos ma to bede bardzo wdzieczna za
      > udostepnienie.
      > Pozdrawiam Magda i 32 tyg.Malenstwo

      Wyslalam Ci wykroj na maila. Pozdrawiam.
      • neti87 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 09:28
        czy ja też mogę prosić o taki wykrój (może być na maila oczywiście). Dziękuję!
      • izapw Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 11:09
        Ja też chętnie bym skorzystała z takiego wykroju. Bardzo proszę o przesłanie!
        Pozdrawiam!
        Izuś & Jerzyk w brzuszku
        • yellow1 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 11:14
          Iza i Neti- wyslalam smile
          • izapw Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 11:19
            Dziękuję bardzo, już dostałam.
            Izuś & Jerzyk
          • ciociacesia Re: Chusta do noszenia noworodka ! 28.08.04, 08:49
            a moge tez prosic na maila?
      • battie Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 11:27
        Ja takze bardzo poprosze, moze jeszcze zdaze smile

        Elka (38 tc)
      • maria2001 do yellow1 25.08.04, 14:16
        Przyslij mi rowniez kroj tej chusty, moj email: maria2001@gazeta.pl

        z gory dziekuje
        Maryska
      • lunatica hmm... jeśli mogę, to dołączam się do zbiorowej 26.08.04, 00:49
        prośby o przesłanie wykroju na adres lunatica@gazeta.pl
        z góry serdecznie dziękuję smile
        • odojoachim Re: hmm... jeśli mogę, to dołączam się do zbiorow 04.01.05, 13:32
          czesc my mamy dostep do tyvh chust z hurtowni po 55zl
      • e11823 Re: Fachowe opinie??? 28.08.04, 12:23
        Dostalam chustę kangurkę w prezencie,tylko mam wątpliwości,czy noszenie w niej
        dziecka,to dobry pomysł na jego zdrowy kręgosłup..może jekieś fachowe opinie?
      • odojoachim Re: Chusta do noszenia noworodka ! 13.05.05, 13:31
        ja tez poprosze o wykroj. napisalam na priv
    • tarka77 Re:Do yellow 24.08.04, 09:34
      Wykrój otrzymałam, bardzo serdecznie dziekuję smile))
      • krztyna Re:Do yellow 24.08.04, 11:37
        I ja poproszę - mam jeszcze 7 miesięcy zanim się przyda, ale z werwą do szycia
        zawsze u mnie było źle więc im wcześniej tym większa szansa, że się wezmę, albo
        znajdę lepszą "szwaczkę". Z góry dziękuję.
        • neti87 Re:Do yellow 24.08.04, 11:41
          Bardzo serdecznie dziękuję, bardzo serdecznie!!!
          • asiek255 Re:Do yellow 24.08.04, 11:57
            Czy ja też mogę prosić o taki wykrój na maila asiek25@poczta.onet.pl
            Z góry dziękuję i pozdrawiam!
            • iwas76 Re:Do yellow 01.09.04, 11:31
              Bardzo serdecznie proszę o przysłanie również na mój adres wykroju tej chusty:
              iga04@poczta.onet.pl
          • gosiaaa Re:Do yellow 24.08.04, 12:05
            Czy ja też moge prosić o taki wykrój.... prosze wysłać na adres gosias22@o2.pl
            z góry dziękuję...
          • constancja Re:Do yellow 24.08.04, 16:33
            dziewczyny ja też chce chustkęsmile
            Pozdrawiam Const 17 tc
            • anna.p2 Re:Do yellow 24.08.04, 20:10
              Cześć! Czy można wysłać dla mnie również ten wykrój smile
              Pozdrawiam Anna+22tg
    • efqa Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 12:00
      Jeśli jeszcze można to ja tez prosze o wykrój:
      ewcia_@autograf.pl
      Ewa
      • milenaj9 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 13:20
        jeśli można to i ja poproszę-milenaj7@wp.pl
        z góry dziękuję.
    • higa Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 12:06
      i ja please - higa@gazeta.pl
    • olejek1 do yellow ;) 24.08.04, 13:39
      czy ja tez moge dostac? bede wdzieczna za pomoc olaskladanek@interia.pl
      • a.adamczyk2 Re: do yellow ;) 24.08.04, 14:11
        czy ja też mogłabym dostać??? bardzo proszę i z góry dziękuję...
        a.adamczyk2@gazeta.pl

        Pozdrawiam,
        aa
    • xxara Re: jeszcze jedna prosba 24.08.04, 14:44
      Yellow albo ktos kto sie zlituje
      prosze tez o wykroj tej chusty
      to superrzecz bardzo prosze
      xxara@gazeta.pl
      • yellow1 Re: jeszcze jedna prosba 24.08.04, 14:58
        Wyslalam, mam nadzieje, ze do wszystkich dotrze. Pozdrawiam smile
        • lurien Re: jeszcze jedna prosba 24.08.04, 16:04
          khm czy ja tez bym mogła prosić...bardzo ładnie prosze smile zaraz zagonie dziadka
          do szycia smile
        • s.ivona Re: yellow, ja tez poprosze! 25.08.04, 14:08
          yellow ja tez poprosze
          s.ivona@interia.pl
          Iwona i Szymus pozdrawiaja
    • magdulka26 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 15:14
      A ja bym prosiła dla koleżanki,mi jak narazie nie jest potrzebna.Z góry thx.
      magdafunia@interia.pl

      Chcę zajsc tak jak słoneczko
    • madic Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 16:09
      Czy ja też mogłabym jeszcze....?
    • edytastel Re: I ja, i ja 24.08.04, 16:45
      i ja poprose .......wink. Na adres "gazetowy" lub edytastel@aster.pl
      z góry dziękuję
      • kocianna Re: I ja, i ja 24.08.04, 17:28
        I ja tez smile Na gazetowy albo an_b@o2.pl

        Bardzo, bardzo dziękuję od razu smile
    • ewasow Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 17:45
      Czy i ja mogłabym prosić ????smile
      • abjankowska Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 19:11
        i ja z tą tradycyjną już prośbą - abjankowska@wp.pl.
        Z góry dzięki!
        • zulkaw1 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 19:15
          ja tez poprosze!!!!!
          zulkaw1@gazeta.pl
          • herotilapia Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 20:18
            I ja I ja
            Poprosze!!
            herotilapia@gazeta.pl
            Pozdrawiam Karolina
            • edytastel Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 21:42
              mój antywirus skasował wiadomośc mogę jeszcze na edytastel@onet.poczta.pl
    • dkwiatko Chusta - ja też proszę! 24.08.04, 21:51
      bardzo proszę również o wykrój chusty
      dorka
      • dkwiatko Dziewczyny, które chustę otrzymały... 25.08.04, 23:19
        Podzielcie się z innymismile
        dorka

        ----
        dkwiatko@NOSPAM.gazeta.pl
    • magdalenax Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 22:21

      Bardzo dobra stronka z wykrojami i wskazówkami + dużo linków. Niestety mam
      tylko po angielsku

      www.kellymom.com/parenting/sling.html#sewing

      Zerknijcie też na to

      www.ida.net/users/stace/sling.html
      i na to


      www.sleepingbaby.net/wearing/index.html

      Pozdrawiam,
      Magda
    • madic Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 11:04
      Yellow, wielkie dzięki!
    • agnieszka728 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 14:49
      A czy ja również mogłabym prosić którąś z Pań o wykrój.
      agnieszka728@gazeta.pl
      Dziękuję!
    • emi261 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 14:56
      Czy ja również moge prosić o ten wykrój? Z góry dziękuję.
      • inia72 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 22:04
        I ja też prosiłabym o wykrój. Pozdrawiam
    • matuszka2 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 18:46
      ja tez bardzo prosze
      moj adres: s_o@interia.pl
      • olejek1 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 20:48
        bardzo dziekuje!!!
    • anna.p2 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 21:24
      Ponawiam prośbę o przesłanie chusty smile
      anna.p2@gazeta.pl
    • balbina91 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 26.08.04, 11:36
      Ja również chciałabym prosić o wykrój. Z góry dziękuję. Mój adres:
      mgrysia@interia.pl
    • oluncia Re: Chusta do noszenia noworodka ! 26.08.04, 11:47
      Bardzo, bardzo ladnie prosze mnie tezsmile))
      oluncia@op.pl
      • baziaczek Re: Chusta do noszenia noworodka ! 26.08.04, 12:53
        i ja też smile baziaczek@gazeta.pl
    • monsiu73 ja też poproszę bardzo, bardzo!!! 26.08.04, 13:00
      poprosze o wykrój dziewczyny, które już otrzymały takie maile na adres:
      monsiu73@gazeta.pl

      Bardzo dziękuję.
    • xxara Mozna to kupic 26.08.04, 14:46
      Znalazlam firme, ktora sprzedaje takie chusty juz gotowe www.zefir.biz.pl
      pozdr
    • oluncia Re: Chusta do noszenia noworodka ! 27.08.04, 19:00
      Bardzo, bardzo dziekuje Yellow dostalamsmile
      • ald77 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 30.08.04, 14:03
        Ja też bardzo proszę o przesłanie na adres ald77@poczta.fm
        Z góry dziękuję i pozdrawiam...
    • lakasia75 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 01.09.04, 12:40
      Czy My tez mozemy prosic o taki wykroj??? lakasia75@gazeta.pl
      PozdrawiaMY
      Kasia i 28tc Malenstwo
    • iwas76 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 02.09.04, 17:29
      Dziewczyny, bardzo proszę o przysłanie takiego wykroju równiez dla mnie. Oto
      mój adres: iwas76@gazeta.pl
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka