tarka77 24.08.04, 08:53 Dziewczyny, wiem ze był juz taki watek, ale wyszukiwarka noic nie znalazła. Potrzebuje wykroju takiej chusty, Jak ktos ma to bede bardzo wdzieczna za udostepnienie. Pozdrawiam Magda i 32 tyg.Malenstwo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yellow1 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 09:11 tarka77 napisała: > Dziewczyny, wiem ze był juz taki watek, ale wyszukiwarka noic nie znalazła. > Potrzebuje wykroju takiej chusty, Jak ktos ma to bede bardzo wdzieczna za > udostepnienie. > Pozdrawiam Magda i 32 tyg.Malenstwo Wyslalam Ci wykroj na maila. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
neti87 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 09:28 czy ja też mogę prosić o taki wykrój (może być na maila oczywiście). Dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś
izapw Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 11:09 Ja też chętnie bym skorzystała z takiego wykroju. Bardzo proszę o przesłanie! Pozdrawiam! Izuś & Jerzyk w brzuszku Odpowiedz Link Zgłoś
izapw Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 11:19 Dziękuję bardzo, już dostałam. Izuś & Jerzyk Odpowiedz Link Zgłoś
ciociacesia Re: Chusta do noszenia noworodka ! 28.08.04, 08:49 a moge tez prosic na maila? Odpowiedz Link Zgłoś
battie Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 11:27 Ja takze bardzo poprosze, moze jeszcze zdaze Elka (38 tc) Odpowiedz Link Zgłoś
maria2001 do yellow1 25.08.04, 14:16 Przyslij mi rowniez kroj tej chusty, moj email: maria2001@gazeta.pl z gory dziekuje Maryska Odpowiedz Link Zgłoś
lunatica hmm... jeśli mogę, to dołączam się do zbiorowej 26.08.04, 00:49 prośby o przesłanie wykroju na adres lunatica@gazeta.pl z góry serdecznie dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
odojoachim Re: hmm... jeśli mogę, to dołączam się do zbiorow 04.01.05, 13:32 czesc my mamy dostep do tyvh chust z hurtowni po 55zl Odpowiedz Link Zgłoś
e11823 Re: Fachowe opinie??? 28.08.04, 12:23 Dostalam chustę kangurkę w prezencie,tylko mam wątpliwości,czy noszenie w niej dziecka,to dobry pomysł na jego zdrowy kręgosłup..może jekieś fachowe opinie? Odpowiedz Link Zgłoś
odojoachim Re: Chusta do noszenia noworodka ! 13.05.05, 13:31 ja tez poprosze o wykroj. napisalam na priv Odpowiedz Link Zgłoś
tarka77 Re:Do yellow 24.08.04, 09:34 Wykrój otrzymałam, bardzo serdecznie dziekuję )) Odpowiedz Link Zgłoś
krztyna Re:Do yellow 24.08.04, 11:37 I ja poproszę - mam jeszcze 7 miesięcy zanim się przyda, ale z werwą do szycia zawsze u mnie było źle więc im wcześniej tym większa szansa, że się wezmę, albo znajdę lepszą "szwaczkę". Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
neti87 Re:Do yellow 24.08.04, 11:41 Bardzo serdecznie dziękuję, bardzo serdecznie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
asiek255 Re:Do yellow 24.08.04, 11:57 Czy ja też mogę prosić o taki wykrój na maila asiek25@poczta.onet.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
iwas76 Re:Do yellow 01.09.04, 11:31 Bardzo serdecznie proszę o przysłanie również na mój adres wykroju tej chusty: iga04@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś
gosiaaa Re:Do yellow 24.08.04, 12:05 Czy ja też moge prosić o taki wykrój.... prosze wysłać na adres gosias22@o2.pl z góry dziękuję... Odpowiedz Link Zgłoś
constancja Re:Do yellow 24.08.04, 16:33 dziewczyny ja też chce chustkę Pozdrawiam Const 17 tc Odpowiedz Link Zgłoś
anna.p2 Re:Do yellow 24.08.04, 20:10 Cześć! Czy można wysłać dla mnie również ten wykrój Pozdrawiam Anna+22tg Odpowiedz Link Zgłoś
efqa Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 12:00 Jeśli jeszcze można to ja tez prosze o wykrój: ewcia_@autograf.pl Ewa Odpowiedz Link Zgłoś
milenaj9 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 13:20 jeśli można to i ja poproszę-milenaj7@wp.pl z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
higa Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 12:06 i ja please - higa@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
olejek1 do yellow ;) 24.08.04, 13:39 czy ja tez moge dostac? bede wdzieczna za pomoc olaskladanek@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
a.adamczyk2 Re: do yellow ;) 24.08.04, 14:11 czy ja też mogłabym dostać??? bardzo proszę i z góry dziękuję... a.adamczyk2@gazeta.pl Pozdrawiam, aa Odpowiedz Link Zgłoś
xxara Re: jeszcze jedna prosba 24.08.04, 14:44 Yellow albo ktos kto sie zlituje prosze tez o wykroj tej chusty to superrzecz bardzo prosze xxara@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
yellow1 Re: jeszcze jedna prosba 24.08.04, 14:58 Wyslalam, mam nadzieje, ze do wszystkich dotrze. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
lurien Re: jeszcze jedna prosba 24.08.04, 16:04 khm czy ja tez bym mogła prosić...bardzo ładnie prosze zaraz zagonie dziadka do szycia Odpowiedz Link Zgłoś
s.ivona Re: yellow, ja tez poprosze! 25.08.04, 14:08 yellow ja tez poprosze s.ivona@interia.pl Iwona i Szymus pozdrawiaja Odpowiedz Link Zgłoś
magdulka26 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 15:14 A ja bym prosiła dla koleżanki,mi jak narazie nie jest potrzebna.Z góry thx. magdafunia@interia.pl Chcę zajsc tak jak słoneczko Odpowiedz Link Zgłoś
madic Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 16:09 Czy ja też mogłabym jeszcze....? Odpowiedz Link Zgłoś
edytastel Re: I ja, i ja 24.08.04, 16:45 i ja poprose ........ Na adres "gazetowy" lub edytastel@aster.pl z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś
kocianna Re: I ja, i ja 24.08.04, 17:28 I ja tez Na gazetowy albo an_b@o2.pl Bardzo, bardzo dziękuję od razu Odpowiedz Link Zgłoś
ewasow Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 17:45 Czy i ja mogłabym prosić ???? Odpowiedz Link Zgłoś
abjankowska Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 19:11 i ja z tą tradycyjną już prośbą - abjankowska@wp.pl. Z góry dzięki! Odpowiedz Link Zgłoś
zulkaw1 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 19:15 ja tez poprosze!!!!! zulkaw1@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
herotilapia Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 20:18 I ja I ja Poprosze!! herotilapia@gazeta.pl Pozdrawiam Karolina Odpowiedz Link Zgłoś
edytastel Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 21:42 mój antywirus skasował wiadomośc mogę jeszcze na edytastel@onet.poczta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
dkwiatko Chusta - ja też proszę! 24.08.04, 21:51 bardzo proszę również o wykrój chusty dorka Odpowiedz Link Zgłoś
dkwiatko Dziewczyny, które chustę otrzymały... 25.08.04, 23:19 Podzielcie się z innymi dorka ---- dkwiatko@NOSPAM.gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
magdalenax Re: Chusta do noszenia noworodka ! 24.08.04, 22:21 Bardzo dobra stronka z wykrojami i wskazówkami + dużo linków. Niestety mam tylko po angielsku www.kellymom.com/parenting/sling.html#sewing Zerknijcie też na to www.ida.net/users/stace/sling.html i na to www.sleepingbaby.net/wearing/index.html Pozdrawiam, Magda Odpowiedz Link Zgłoś
madic Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 11:04 Yellow, wielkie dzięki! Odpowiedz Link Zgłoś
agnieszka728 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 14:49 A czy ja również mogłabym prosić którąś z Pań o wykrój. agnieszka728@gazeta.pl Dziękuję! Odpowiedz Link Zgłoś
emi261 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 14:56 Czy ja również moge prosić o ten wykrój? Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
inia72 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 22:04 I ja też prosiłabym o wykrój. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
matuszka2 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 18:46 ja tez bardzo prosze moj adres: s_o@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
anna.p2 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 25.08.04, 21:24 Ponawiam prośbę o przesłanie chusty anna.p2@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
balbina91 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 26.08.04, 11:36 Ja również chciałabym prosić o wykrój. Z góry dziękuję. Mój adres: mgrysia@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
oluncia Re: Chusta do noszenia noworodka ! 26.08.04, 11:47 Bardzo, bardzo ladnie prosze mnie tez)) oluncia@op.pl Odpowiedz Link Zgłoś
baziaczek Re: Chusta do noszenia noworodka ! 26.08.04, 12:53 i ja też baziaczek@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
monsiu73 ja też poproszę bardzo, bardzo!!! 26.08.04, 13:00 poprosze o wykrój dziewczyny, które już otrzymały takie maile na adres: monsiu73@gazeta.pl Bardzo dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
xxara Mozna to kupic 26.08.04, 14:46 Znalazlam firme, ktora sprzedaje takie chusty juz gotowe www.zefir.biz.pl pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
oluncia Re: Chusta do noszenia noworodka ! 27.08.04, 19:00 Bardzo, bardzo dziekuje Yellow dostalam Odpowiedz Link Zgłoś
ald77 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 30.08.04, 14:03 Ja też bardzo proszę o przesłanie na adres ald77@poczta.fm Z góry dziękuję i pozdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś
lakasia75 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 01.09.04, 12:40 Czy My tez mozemy prosic o taki wykroj??? lakasia75@gazeta.pl PozdrawiaMY Kasia i 28tc Malenstwo Odpowiedz Link Zgłoś
iwas76 Re: Chusta do noszenia noworodka ! 02.09.04, 17:29 Dziewczyny, bardzo proszę o przysłanie takiego wykroju równiez dla mnie. Oto mój adres: iwas76@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś