299 757 wyników w czasie 170 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Autostrady,autostrady,autostrady,autostrady.....

Zeby przez tyle lat nie zbudowac chocby jednej autostrady z zachodu na wschod? Ile wypadkow bylo by miniej gdyby taki ruch ciezkich pojazdow wycofac z lokalnych drog!!!!!!! Ile pieniedzy zaoszczedzily by firmy ubezpieczeniowe ,kasy chorych i panstwo !!! Moze zagnac ich do inwestowania

Re: Autostrady,autostrady,autostrady,autostrady.....

Gość portalu: jajacek napisał(a): > Zeby przez tyle lat nie zbudowac chocby jednej autostrady z zachodu na wschod? > Ile wypadkow bylo by miniej gdyby taki ruch ciezkich pojazdow wycofac z > lokalnych drog!!!!!!! > Ile pieniedzy zaoszczedzily by firmy ubezpieczeniowe ,kasy

autostrady!...autostrady!... (początek wątku)

znalazlem cos takiego: www.gddkia.gov.pl/html/kfd.htm mysle ze warto przyswoic sobie te prognozy i za 2 lata sprawdzic, czy pieniadze wyrwane za pomoca oplaty paliwowej z naszych kieszeni poszly na asfalt, czy na limuzyny i mot

Autostrady, autostrady! (początek wątku)

), no i niewielu, których jeszcze stać. Trochę zagranicznych. Dla reszty przewidziano dziury schetynówek. Będzie jak na Prospekcie Lenina w ZSRR. Reasumując - nasz establishment głównie dla siebie wybudował sobie autostrady za nasze pieniądze. Może rozwinie się tranzyt wschód-zachód i północ

Re: Autostrady, autostrady!

Heniek idź do PIS - tam chyba Twoje miejsce!

Autostrady -? jakie autostrady ... (początek wątku)

zapomnijcie polaczki , wam wozami na ogumionych kolach jezdzic chcieliscie PO to macie... bylo to do przewidzenia i to juz pierwszego roku rzdow PO , adwokat Grabarczyk , kulturoznawca Boni nie moga miec pojecia o problemach budownoctwa ladowego i gospodarce . moto.pl/MotoPL/1,90109,8216133,

Re: >>> Autostrada, autostrada i PO autostradzie

www.tygodnik.siedlecki.pl/t11638-span.stylecolorredpodpisz.petycjspanbr.wyrolowani.na.autostradzi.htm

Re: >>> Autostrada, autostrada i PO a

No powiedzmy do Wesołej ;-) -- www.esiedlce.pl

Panstwowe autostrady = autostrady dziurawe

Panstwowe autostrady = autostrady dziurawe. Na dodatek sa drozsze niz prywatne, ale utrzymywane przez podatnika, a nie uzytkownika

Tanie państwowe autostrady? (początek wątku)

Autostrady nie dla chołoty. Po autostradach bedą śmigać: - ciężarówki (bo nie płacą) - bogaci turyści zagraniczni - samochody służbowe urzędników (bo płaci podatnik) - wąska grupa ludzi bogatych Z autostrad nie bedą korzystać przeciętni podatnicy, którzy sfinansowali ich budowę - będą sie

autostrada

jak to napisał jeden z forumowiczów " najlepiej wychodzi nam martyrologia". To jest prawda, a jak nie wierzysz to poczytaj gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3198163.html

Autostrady (początek wątku)

To dziś chyba ma byc otwarty ostatni odcinek autostrady do Splitu...

Re: Autostrady

Sądzę, że trzeba rozważyć 2 kwestie - kiedy się jedzie i w którą stroną. Jesli my się wybieramy koniec sierpnia lub początek września to pojedziemy autostradą. Korki będą raczej w drugą stronę, powrotną. Z tego co wiem sierpień to szczyt sezonu i rusza Francja i Włochy, także korki będą w

autostrada

z Zagrebia odcinek do Vrh Kapele (nie ma jeszcze tunelu) - objazd górami, w tygodniu bez problemu , weekend korek (14.08)- cena około 39 kun, następny odcinek do Miranje (zjazd na Biograd, Sibenik)około 77 kun ( po drodze może być korek przed tunelem 5,6km sv Rok, później wjazd za sibenikiem V

Re: autostrada

To prawda - pierwszy odcinek do Zagrzebia około 40 kun (24 PLN), dłuższy do Sibenika - 232 km - 80 kun (48 PLN).

autostrada (początek wątku)

Interesują mnie informacje na temat autostrad w Chorwacji. Czy oddano jakies nowe odcinki, i dokąd bez zjazdu z autostrady mozna dojechac jadac przez przejscie w Letenye (wiem ze zjezdzalo sie zawsze przed Varażdinem pozniej sie wracalo dojezdzalo do Karlovaca i dalej juz nie za bardzo byly

Re: autostrada

Gość portalu: iontichy napisał(a): > Napisz coś wiecej tj. czy odcinek Zagrzeb-Szibenik jest bez przerw i utrudnień > (jeden pas i.t.p.). Pzdr Cienkość polega na braku jednego kluczowego tunelu, który trzeba objechać górskimi serpentynami. Poza tym chyba nie ma wiekszego problemu.

1 2 3 4 5 6