tryb życia. Generalnie biorę leki na tarczycę i calperos plus suple, jak mi się przypomni. Wyniki: 2024 r: cholesterol całkowity 283 mg/dl, HDL 85,80, nie-HDL 197,20, LDL 188,77, trójglicerydy 58,20 mg/dl 2023 r. cholesterol całkowity 305,10 (<190), hdl 104,50, ldl 188, trójglicerydy 62, nie
Dodam,że mam osteopenię i biorę Calperos 1000
Poczytaj sobie o Calperos 500 mg- miałam takie dolegliwości, pomogło bardzo na to.
Jak narazie musze sie postawić na nogi ponieważ mialam przetaczaną krew lekko poniżej normy mam . A leki na ta chwilkę to Alfadiol i Calperos 1000
Dokładnie tak Mario.Pierwszą biorę na tarczycę już przed szóstą,potem od nadciśnienia.Śniadanie i po śniadaniu od bólu.Po obiedzie biorę od wątroby i od dny,a wieczorem znowu od nadciśnienia,cholesterolu i magnez. W międzyczasie jeszcze Bilobil żeby mniej w uszach szumiało, Calperos i Vigantol w
Calperos, vit D.
Kiedys na reakcje alergiczną na antybiotyk lekarz przepisal mi calperos 1000.
(Letrox 100) do 1.5 tabletki. TSH na SOR wczorajsze - 29.39 (0.47 - 4,64) Wapn - 2.38 (2.1 - 2.55) Dodatkowo CRP 8.9 (<5.0) Puki co żona suplementuje: 2 x Alfadiol (2 x dziennie ) 2 x Calperos 1000 (2 x dziennie) 3 x Kalipoz 1 x Letrox 100 (1.5 tabletki dopiero 3 razy, wcześniej 1 tabletka
Raz dziennie przyjmuję Calperos 1000. Mrowienia mam - szczególnie noce są ciężkie. Jednak mam też swój wiek - kłopoty z kręgosłupem i obecnie jestem chyba w niedoczynności (wczorajsze badania na to wskazują) i stąd zapewne też te nieprzyjemne i denerwujące mrowienia.
tego, co poczytałam na forum, to mam objawy tężyczki. Biorę calperos (2 rano, 1 w południe, 1 wieczorem), 6x magnez i alfadiol (2x0,25). Gdy tylko zmniejszam calperos i magnez, objawy się nasilają. Tak bardzo chciałabym się już dobrze czuć... Mam zamiar zapisać się na wizytę do dr Toruńskiej i
dozylnie wapń, potem przeszło, a od kilku dni wróciło. Czytam Wasze wypowiedzi i zamierzam z nich jak najwięcej wyciągnąć. Na razie biorę Calperos 3×2. Alfadiol rano i wieczorem. Dorzucilam magnez slow mag 2 godziny po porannym calperosie oraz 4 tabletki na wieczór, zachowując odstęp czasowy po zażyciu
Następnym razem zrób tylko wolne hormony, a tsh zostaw na następne badanie. Ale się endo będzie musiał nagimnastykować przy interpretacji :D Calperos to wapno, tak? Wiesz, że jak łykasz D3 to wapń może ci podskoczyć? A ty łykasz dodatkowo... może być za dużo....