34 821 wyników w czasie 175 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Coca-Cola ???

Przyznam, ze o Coca-Coli to nie slyszalem ! :D -- Pozdrawiam : ) Nasz Blog i Nasz Czat !!!

Re: Podobno na zoladek ...

A propos żołądka, to podobno najlepsza jest odgazowana Coca-Cola!

Coca cola (początek wątku)

ma świetną reklamę - tę ostatnią. naprawdę, jedna z lepszych, jakie widziałam.

Re: Coca cola

zgadzam się, reklama jest super

Coca cola (początek wątku)

Jest tu może wśród was jakaś samotna Sylwia po Coca cola mi coś już drugi raz z rzędu sugeruje;-)

Re: Coca cola

Ja kiedyś miałam z napisem przyjaciel. Jedna i jedyna była z tym napisem, bo coli nie popiłam :> Przynajmniej takiej już później nie miałam. A właśnie jak to jest z biedronką a dokładnie z jej wytworami :> Kiedyś słyszałam, że colę robią tam w ten sposób, że ekstarktu więcej dodają i

Coca -cola

Poważnie ;) - moje Maluchy zawsze dostają Cole w podobnych sytuacjach i jak dotąd okazała się skutecznym "lekarstwem", daję im też jagody. Jesli jednak wymiotuje nawet wodę to sytuacja moze byc poważniejsza :( -- Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą ...

...coca cola...

... w pracy, w domu, oraz w szkole wszyscy, wszyscy(!) mowiec wam niemalze jak coca cole tyle tej milosci mam ...

coca-cola

nie sądziłem, że w 1932 roku w Chinach reklamowano na wielkich ulicznych plakatach coca-colę. początkowo myślałem też, że jak na styczeń są nieco za lekko ubrani, ale okazuje się że w tamtych szerokościach to normalka (dziś jest w Szanghaju 8 stopni) ale skoro to forum jest o militariach, to

Re: coca-cola

dokładnie. czy pokój czy pożoga, od dziesięcioleci-always coca-cola! -- https://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/sc/sf/9seg/ZtlLsVtfaPYyDBLHAA.jpg

coca-cola

też koli nigdy nie piłam, kusi mnie szczególnie pół na pół z piwem. głupota, oczywiście zwalczam tą pokusę...

Re: Jedzonko!!! co nas szczególnie kusi w ciąży??

W czasie mojej krótkiej ciąży: - sok pomidorowy z tabasco (koniecznie na ostrooooo) - ogórki konserwowe z musztardą - sok grejfrutowy - coca-cola (normalnie jej nie cierpię, wtedy musiałam szklaneczkę dziennie) - masło (normalnie nie przepadam) Wszystko co słodkie było fuuuuuuuuuuuj

Coca-cola (początek wątku)

Dziewczyny co myślicie na temat podawania dziecku do picia coli,przy rozwolnieniu plus banany takie słyszałam od zaprzyjażnionej pielęgniarki opinie. Zmagamy się z tym problemem 3 dzień,mały ma 4 lata podaję nifuroksazyd.Na razie brak poprawy. Proszę o nieprzenoszenie na zdrowie małego

Re: Coca-cola

podawać odgazowana i ciepła,łyżeczką co parę minut.coca-cola jest odpowiednio zjonizowana, a dzieci podczas biegunki traca elektrolity odwadniajac sie i coca-colą najłatwiej je uzupełnic.. ale uorzedzam, ja nigdy nie stosowałam na moich dzieciach

coca cola! (początek wątku)

chce wiedziec cos wiecej na temat tego produktu ,nastraszcie mnie czy co bo pije straszne ilosci coli i jak tak dalej pojdzie to mi chyba juz nic z zoladka nie zostanie:(

Re: coca cola!

lekarze polecaja bo to elektrolit po prostu cos jak smecta ;)) Ja tez mianiaczka coli jestem. Trzeba miec jakies wady ;)) -- gosklec@poczta.onet.pl

coca cola (początek wątku)

witam staram sie o stanowisko dewelopera w tej firmie jak wyglada proces rekrutacji jaka płaca pozdrawiam

Re: coca cola

a co na takiej rozmowie pytaja ??????????

1 2 3 4 5 6