> Pierwsze, co robi klinika, to bada tarczycę Adama. Okazuje się, że cierpi on na niedoczynność. Drugie, co robi klinika, to każe mu łykać euthyrox. I co się dalej dzieje z naszym przykładowym małżeństwem? Adam łyka lek, a czy klinika czeka, aż hormon tarczycy osiągnie odpowiedni poziom
więc do kliniki leczenia niepłodności. Pierwsze, co robi klinika, to bada tarczycę Adama. Okazuje się, że cierpi on na niedoczynność. Drugie, co robi klinika, to każe mu łykać euthyrox. Czy ta procedura medyczna kwalifikowana jest jako leczenie niepłodności (finansowana z tego półmiliardowego budżetu
to już nie ma komu. (grudzień 2018) Stan magnezu i jego suplementacja wpływają na stan i metabolizm witaminy D: wyniki z randomizowanego badania (czyli z wykorzystaniem placebo) Streszczenie: Wstęp: Dotychczasowe badania in-vitro i in-vivo wskazują, że enzymy syntetyzujące i metabolizujące
Może komuś pomoże mój wpis? Za nami operacja żylaków powrózka, poronienie w 8 tyg przy naturalnym zapł., 4 procedury IVF pod opieką 5 różnych lekarzy w ciągu kilku lat, zero zamrożonych zarodków. Mutacja V Leiden, MTHFR, PAI-1, niedoczynność tarczycy, mikrogruczolak, zła immunologia. Nie potrafię
chodzi do końca ale pierwsze jego pytanie było czy to Hashimoto). Ja się teraz bardzo bałam bo w szpitalu się zastanawiali czy to nie Hashimoto ale wyszło że to tylko niedoczynność tarczycy z autoimmunologiczne zapaleniem. U mnie jest też ten sam problem bardzo dużo leków i też wszystko odrzucam 😒 może
stymuluje), mutacje genu PAI i MTHFR i niedoczynność tarczycy. I boję się stracić szansę na macierzyństwo przez kiepskie nasienie 😞
My też chcemy spróbować w tej Klinice z programem 2+1, mam niedoczynność tarczycy ale wynik w normie. Siostra też zaszła z podwyższonym wynikiem więc nie myślę że to przez to... Jaki koszt całego tego programu jest? Pod koniec grudnia będę się umawiać na wizytę i mam nadzieję że i ja zostanę w
Hej Zulka. Ja zaczynałam moją przygodę in vitro w invimedzie w Wrocławiu. Leczyłam się u dr G. Mam do niego mieszane uczucia niby kompetentny i rzeczowy w trackie stymulacji a po niepowodzeniu stwierdził tylko że to tylko winna męża i że jak zbierzemy pieniądze to mam podchodzić do drugiej
Nataliapo91 a masz nadczynność czy niedoczynność tarczycy? Ja jestem po wizycie u endokrynologa wyniki ok tsh niskie ale dr bardziej martwi się tym że nie może zejść z dawki thyrozolu a biorę 40mg no i czekam na odp dr Łukaszuka czy startujemy. Nie wiem jak ma się taka dawka do in vitro
Na koniec dziewczyny. Chce wam dodać trochę otuchy. Byłam przypadkiem beznadziejnym do zajścia w ciąże. Dawali mi tylko 5% szans. Mam endo IV stopnia, niedoczynność tarczycy, mimo młodego wieku niskie AMH. Miałam tylko 4 komórki jajowe i z tego dwa zarodki. Świeży transfer dał ciążę biochemiczną
pilouu jakie masz FSH i jeśli mogę zapytać ile masz lat ? Jakie miałaś protokołu przy tych dwóch podejściach ? Bierzesz jakieś suplementy na lepsze komórki typu DHEA i koenzym Q10? jeśli chodzi o anty tpo to wiem że to nie ma dużego wpływu na zaskoczenie, w ciąży się beirze leki na tarczyce jeśli
no ja na tarczyce też biore, bo mam niedoczynność i hashimoto ;( ciekawe dlaczego biore tylko to a Ty więcej? Hmm...
U mnie trzeba było wyregulować niedoczynność tarczycy przede wszystkim, potem trochę inne badania potrwały. Ale jestem zdania, że natura wie, co robi, bo ciąża trafiła się w najlepszym możliwym momencie.
też kiedyś trafiłam na mądre strony, gdzie przy mojej niedoczynności dawali mi kilka procent szans na zdrowe dziecko:) od dysleksji po poważne niedorozwoj:) błagam. Fakt, że choroby tarczycy to ogólnik. Bo tak na prawdę choruje cały organizm, ale nie dajmy się zwariować. Dzieci matek chorych rodzą się