1 198 wyników w czasie 45 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Przegłosowane- Państwo sfinansuje in vitro.

> Pierwsze, co robi klinika, to bada tarczycę Adama. Okazuje się, że cierpi on na niedoczynność. Drugie, co robi klinika, to każe mu łykać euthyrox. I co się dalej dzieje z naszym przykładowym małżeństwem? Adam łyka lek, a czy klinika czeka, aż hormon tarczycy osiągnie odpowiedni poziom

Re: Przegłosowane- Państwo sfinansuje in vitro.

więc do kliniki leczenia niepłodności. Pierwsze, co robi klinika, to bada tarczycę Adama. Okazuje się, że cierpi on na niedoczynność. Drugie, co robi klinika, to każe mu łykać euthyrox. Czy ta procedura medyczna kwalifikowana jest jako leczenie niepłodności (finansowana z tego półmiliardowego budżetu

Re: Xanonymous, przesadziłeś

to już nie ma komu. (grudzień 2018) Stan magnezu i jego suplementacja wpływają na stan i metabolizm witaminy D: wyniki z randomizowanego badania (czyli z wykorzystaniem placebo) Streszczenie: Wstęp: Dotychczasowe badania in-vitro i in-vivo wskazują, że enzymy syntetyzujące i metabolizujące

Re: In vitro po 40-tce, komu się udało?

Może komuś pomoże mój wpis? Za nami operacja żylaków powrózka, poronienie w 8 tyg przy naturalnym zapł., 4 procedury IVF pod opieką 5 różnych lekarzy w ciągu kilku lat, zero zamrożonych zarodków. Mutacja V Leiden, MTHFR, PAI-1, niedoczynność tarczycy, mikrogruczolak, zła immunologia. Nie potrafię

Re: In vitro 2017/2018/2019 część 7

chodzi do końca ale pierwsze jego pytanie było czy to Hashimoto). Ja się teraz bardzo bałam bo w szpitalu się zastanawiali czy to nie Hashimoto ale wyszło że to tylko niedoczynność tarczycy z autoimmunologiczne zapaleniem. U mnie jest też ten sam problem bardzo dużo leków i też wszystko odrzucam 😒 może

Re: In vitro 2017/2018/2019 część 7

stymuluje), mutacje genu PAI i MTHFR i niedoczynność tarczycy. I boję się stracić szansę na macierzyństwo przez kiepskie nasienie 😞

Re: In vitro 2017/2018 część 6

My też chcemy spróbować w tej Klinice z programem 2+1, mam niedoczynność tarczycy ale wynik w normie. Siostra też zaszła z podwyższonym wynikiem więc nie myślę że to przez to... Jaki koszt całego tego programu jest? Pod koniec grudnia będę się umawiać na wizytę i mam nadzieję że i ja zostanę w

Re: In vitro 2017/2018 część 6

Hej Zulka. Ja zaczynałam moją przygodę in vitro w invimedzie w Wrocławiu. Leczyłam się u dr G. Mam do niego mieszane uczucia niby kompetentny i rzeczowy w trackie stymulacji a po niepowodzeniu stwierdził tylko że to tylko winna męża i że jak zbierzemy pieniądze to mam podchodzić do drugiej

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.5

Nataliapo91 a masz nadczynność czy niedoczynność tarczycy? Ja jestem po wizycie u endokrynologa wyniki ok tsh niskie ale dr bardziej martwi się tym że nie może zejść z dawki thyrozolu a biorę 40mg no i czekam na odp dr Łukaszuka czy startujemy. Nie wiem jak ma się taka dawka do in vitro

Re: IN VITRO program rządowy Gdańsk Invicta cz.5

Na koniec dziewczyny. Chce wam dodać trochę otuchy. Byłam przypadkiem beznadziejnym do zajścia w ciąże. Dawali mi tylko 5% szans. Mam endo IV stopnia, niedoczynność tarczycy, mimo młodego wieku niskie AMH. Miałam tylko 4 komórki jajowe i z tego dwa zarodki. Świeży transfer dał ciążę biochemiczną

Re: In vitro 2017 cz 2,(03/2017)

pilouu jakie masz FSH i jeśli mogę zapytać ile masz lat ? Jakie miałaś protokołu przy tych dwóch podejściach ? Bierzesz jakieś suplementy na lepsze komórki typu DHEA i koenzym Q10? jeśli chodzi o anty tpo to wiem że to nie ma dużego wpływu na zaskoczenie, w ciąży się beirze leki na tarczyce jeśli

Re: in vitro 2017

no ja na tarczyce też biore, bo mam niedoczynność i hashimoto ;( ciekawe dlaczego biore tylko to a Ty więcej? Hmm...

Re: Kolejna babcia urodziła dzięki in vitro...

U mnie trzeba było wyregulować niedoczynność tarczycy przede wszystkim, potem trochę inne badania potrwały. Ale jestem zdania, że natura wie, co robi, bo ciąża trafiła się w najlepszym możliwym momencie.

Re: Szczecin in vitro 2016 cz 4

też kiedyś trafiłam na mądre strony, gdzie przy mojej niedoczynności dawali mi kilka procent szans na zdrowe dziecko:) od dysleksji po poważne niedorozwoj:) błagam. Fakt, że choroby tarczycy to ogólnik. Bo tak na prawdę choruje cały organizm, ale nie dajmy się zwariować. Dzieci matek chorych rodzą się

1 2 3 4 5 6