Choroby płuc to rzeczywiście poważny temat. Ja miałem ostatnio problemy z zapaleniem oskrzeli i mogę powiedzieć, że wiele zależy od tego, jak szybko się zareaguje. Najważniejsze jest nie lekceważyć objawów takich jak uporczywy kaszel, duszności czy ból w klatce piersiowej. U mnie problem pojawił
tchawicy a nawet zapalenia oskrzeli kiedy najwięcej te Objawy występują Aha no i najważniejsze objawem który może się dołączyć po kaszel tak kaszel nie od zatok kaszel często męczył No i zrobiłem sobie diagnostykę Zrobiłem sobie rentgen klatki piersiowej Oczywiście ze skierowania lekarza bo dawniej jak
Doszłam do podobnego wniosku, kiedy urodziło mi się drugie i to był błąd. Córka rano nie chciała chodzić, co chwilę była chora i przynosiła dj domu infekcje, w efekcie młodsze w wieku 2 miesięcy zaliczyło pierwszy antybiotyk (zapalenie oskrzeli). Było to męczące i dla niej i dla mnie. W efekcie po
Trzymam mocno! Będzie dobrze- musi być! Ja od poniedziałku pilnuję, bo u nas zapalenie oskrzeli- jak, gdzie, kiedy, kto przytaszczył nie mam pojęcia..rzęzi i charczy, ale już nie kaszle chociaż. "Modlę" się tylko by na inne nie przelazło, bo będzie dramat. Jesteśmy u weta codziennie na osłuchanie
Witam. Pisałam już na forum o wieczne chorującym przedszkolaku. A więc miesiące mijają, Młody ma już prawie 5 lat i choruje tak samo często. Tydzień w przedszkolu, dwa w domu. Problemem są niekończące się katary. Czasami się komplikują i wtedy mamy, do wyboru, zapalenie oskrzeli albo zapalenie ucha
potrzeba zapalenia oskrzeli. U mnie każdorazowo, kiedy infekcja wyjdzie poza katar, mam wrażenie, że się zaraz uduszę. I nie, antybiotyk nie pomoże, jeśli to infekcja wirusowa (choć fakt, że przydałoby się to sprawdzić, jeśli nie przechodzi, ale podrażnienie oskrzeli, kaszel, zadyszka lubią się ciągnąć
Zapalenie oskrzeli antybiotykiem? No tak, zapomniałam, że piszemy o Polsce. :D Nie wiedziałam, że katary takie groźne, jakie to szczęście, że nam się udało przejść bez antybiotyków mimo katarów, normalnie czuję się jak wybraniec losu. :D
Mnie mama zostawiała w domu z katarem 2-3 dni, samo przechodziło. Ja tez zostawiam. Wole takniz potem leczyć uszy albo zapalenie oskrzeli antybiotykiem. -- "Polska chroni życie od poczęcia, aż do w lesie zamarznięcia" Andrzej Rysuje
Senior 87 lat, demencja, Parkinson, leżący, znikomy kontakt. Od dwóch tygodni na antybiotyku z powodu zapalenia oskrzeli. Nawadniany dożylnie. Dzisiaj mija piąta doba? kiedy praktycznie nie udaje się podać żadnego jedzenia poza małym jogurtem. Będziemy jeszcze próbować Nutridrinki. Wydawało mi się
Mam astmę, biorę wziewnie salbutamol, dwa razy dziennie i steryd w przypadku ataku. Zdiagnozowana bo czesto miałam zapalenia oskrzeli a dorośli nie powinni na to chorować. Zdrowi dorośli. Mam uczulenie na pleśnie i grzyby. Najgorsze miesiące to listopad i grudzień. Ataki wzmagają sie w sytuacjach
Powiedział lekarz z pogotowia. Mama (90+) przeszła niedawno zapalenie oskrzeli - przynajmniej tak stwierdziła lekarka z przychodni via teleporada. No bo przecież wizyt domowych nie ma, a mama porusza się ledwo ledwo po domu, z balkonikiem. Antybiotyk, potem osłabienie - po antybiotyku to