1 354 wyników w czasie 296 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Choroby płuc

Choroby płuc to rzeczywiście poważny temat. Ja miałem ostatnio problemy z zapaleniem oskrzeli i mogę powiedzieć, że wiele zależy od tego, jak szybko się zareaguje. Najważniejsze jest nie lekceważyć objawów takich jak uporczywy kaszel, duszności czy ból w klatce piersiowej. U mnie problem pojawił

Re: Kłaniają się Zatoki

tchawicy a nawet zapalenia oskrzeli kiedy najwięcej te Objawy występują Aha no i najważniejsze objawem który może się dołączyć po kaszel tak kaszel nie od zatok kaszel często męczył No i zrobiłem sobie diagnostykę Zrobiłem sobie rentgen klatki piersiowej Oczywiście ze skierowania lekarza bo dawniej jak

Re: Jazda z przedszkolakiem

Doszłam do podobnego wniosku, kiedy urodziło mi się drugie i to był błąd. Córka rano nie chciała chodzić, co chwilę była chora i przynosiła dj domu infekcje, w efekcie młodsze w wieku 2 miesięcy zaliczyło pierwszy antybiotyk (zapalenie oskrzeli). Było to męczące i dla niej i dla mnie. W efekcie po

Re: Siedzę z kotem

Trzymam mocno! Będzie dobrze- musi być! Ja od poniedziałku pilnuję, bo u nas zapalenie oskrzeli- jak, gdzie, kiedy, kto przytaszczył nie mam pojęcia..rzęzi i charczy, ale już nie kaszle chociaż. "Modlę" się tylko by na inne nie przelazło, bo będzie dramat. Jesteśmy u weta codziennie na osłuchanie

wycięcie migdałków (początek wątku)

Witam. Pisałam już na forum o wieczne chorującym przedszkolaku. A więc miesiące mijają, Młody ma już prawie 5 lat i choruje tak samo często. Tydzień w przedszkolu, dwa w domu. Problemem są niekończące się katary. Czasami się komplikują i wtedy mamy, do wyboru, zapalenie oskrzeli albo zapalenie ucha

Re: Noworoczny wątek zdrowotny- antybiotyki

potrzeba zapalenia oskrzeli. U mnie każdorazowo, kiedy infekcja wyjdzie poza katar, mam wrażenie, że się zaraz uduszę. I nie, antybiotyk nie pomoże, jeśli to infekcja wirusowa (choć fakt, że przydałoby się to sprawdzić, jeśli nie przechodzi, ale podrażnienie oskrzeli, kaszel, zadyszka lubią się ciągnąć

Re: kiedy ja chodziłem do szkoły...

Zapalenie oskrzeli antybiotykiem? No tak, zapomniałam, że piszemy o Polsce. :D Nie wiedziałam, że katary takie groźne, jakie to szczęście, że nam się udało przejść bez antybiotyków mimo katarów, normalnie czuję się jak wybraniec losu. :D

Re: kiedy ja chodziłem do szkoły...

Mnie mama zostawiała w domu z katarem 2-3 dni, samo przechodziło. Ja tez zostawiam. Wole takniz potem leczyć uszy albo zapalenie oskrzeli antybiotykiem. -- "Polska chroni życie od poczęcia, aż do w lesie zamarznięcia" Andrzej Rysuje

Senior w ciężkim stanie w szpitalu teraz - wyrok? (początek wątku)

Senior 87 lat, demencja, Parkinson, leżący, znikomy kontakt. Od dwóch tygodni na antybiotyku z powodu zapalenia oskrzeli. Nawadniany dożylnie. Dzisiaj mija piąta doba? kiedy praktycznie nie udaje się podać żadnego jedzenia poza małym jogurtem. Będziemy jeszcze próbować Nutridrinki. Wydawało mi się

Re: Są tutaj astmatyczki?

Mam astmę, biorę wziewnie salbutamol, dwa razy dziennie i steryd w przypadku ataku. Zdiagnozowana bo czesto miałam zapalenia oskrzeli a dorośli nie powinni na to chorować. Zdrowi dorośli. Mam uczulenie na pleśnie i grzyby. Najgorsze miesiące to listopad i grudzień. Ataki wzmagają sie w sytuacjach

Nie dowieziemy jej żywej do szpitala (początek wątku)

Powiedział lekarz z pogotowia. Mama (90+) przeszła niedawno zapalenie oskrzeli - przynajmniej tak stwierdziła lekarka z przychodni via teleporada. No bo przecież wizyt domowych nie ma, a mama porusza się ledwo ledwo po domu, z balkonikiem. Antybiotyk, potem osłabienie - po antybiotyku to

1 2 3 4 5 6