Forum Sport Narty
ZMIEŃ
      styczniu

styczniu

(67 wyników)
    • jak w temacie prosze o oferte biur podrozy Termin: 25.01 - 3.02.2013 wyjazd [b]autokarem z Katowic[/b] - (warunek) na tydzien do jednej z miejscowosci w Val di Fassa, najlepiej Pozza, Vigo, Campitello, Alba lub Moena albo cokolwiek pomiedzy moze byc apartament lub tanszy hotel cena gdzies w granicach 1500pln ze skipasem, bez zarelka lub max 2000pln z halfbordem :-)
    • zaniepokojona prognozami pogody zastanawiam się dokąd pojechać?, do tej pory we Włoszech we wszystkich regionach /w tych w których byłam/ problemów nie było, czy jest ryzyko,że teraz może byc inaczej? gdzie w takim razie pojechać,żeby ten śnieg na 100% był? do tej pory omijałam Livigno, bo bałam się niskich temperatur, ale może to jest ten czas,żeby wybrać ten region? poradźcie proszę
    • Witam W przyszłym roku, w styczniu wybieram się ze znajomymi do Val Thorens. Czytałam na prawdę sporo informacji na temat tego regionu i wierze, że będzie super bo wszyscy, którzy byli jednogłośnie mówią że to bajka dla narciarzy i snowbordzistów. Zastanawiam się jedynie nad tym czy styczeń to dobry termin. Oczywiście pogody nikt nie przewidzi ale może ktoś był w tym właśnie okresie i może podpowie czy warunki są ciężkie. Mam na myśli bardzo niskie temperatury i silny wiatr. Do tej pory ...
    • Zwykle jeździłam w Alpach i Dolomitach w marcu, a czasem nawet później. Jest jednak taki moment w życiu człowieka, że znów szkoła decyduje kiedy ma się ferie zimowe. Więc w tym roku wypada, że jedziemy 16 stycznia. Do Canazei. Wiadomo, że pogoda zmienną jest, ale jakie są Wasze doświadczenia? Czy Dolomity w styczniu są bardzo mroźne? Zdarzają się mgły?
    • Jak w temacie - czy ktos poleca? jak pogoda, warunki sniegowe i obłożenie stoków.
    • Pytanie do tych co byli w styczniu w Zillertal - co z pogodą ? Czy mam oczekiwać śnieżycy przez 5 dni w tygodniu, bo tak mnie niektórzy straszą ? Planuję wyjazd od 24 stycznia i inny termin nie wchodzi w grę, ale czy faktycznie będzie tak zła pogoda jak niektorzy twierdzą ?
    • No wiec dalszy ciag paskudnej pogody. Zachmurzenie calkowite wszystkimi pietrami chmur. Wiatr slaby. Izoterma 0C berdzo wysoko, niby na 1700 m npm, ale na Wrotach Biskupa termometr pokazywal 0C około poludnia… lekki opad. Z Campitello na Col Rodele. Potem w dol na Lupo Bianco i na Belvedere. Potem do Arabby. Przy „żółtym wyciągu” (ostatni moment, żeby zawrocic na Belweder) zatrzymałem się i przepytałem obsługę, czy Arabba „chodzi”, bo widziałem, ze raczej wszys...
    • Dzis 2. raz w zyciu zdarzylo mi sie zrobic Sella Ronde. Pogoda paskudna, ale rano jeszcze bylo niezle, bo bez opadow i z niezla widocznoscia. Wystartowalem z Campitello i juz o 9:10 bylem na Mont de Seura. Z Plan de Gralba do Monte Pany jechalem sam pod Sassolungiem po dziewiczym sniegu. Tam pozjezdzalem po dziewiczej alfie kilka razy. Rozwazalem Siuski, ale w koncu zrezygnowalem. Zjechalem saslongiem - troche ludzi bylo - i pojechalem na Secede. Zaczelo juz sypac przy slabej izotermie 0C ...
    • Jak ja lubie te Civette! No komu by sie chcialo wstawac o 6tej i dymac 50 km po agrafkach. To sa minusy, ale dla tych 100 km tras to naprawde warto. W Civetcie bylem 6. raz i robie ja juz wg swojego schematu: - najpierw trasa wzdluz gondolki na gorze (5+7) - potem kilkakrotnie naprzemiennie 21 i 29 do Selva di Cadore - pozniej orczyk, bo traska 10 jest fajna, choc niebieska - potem do Palafavery. Nastepnie do Zoldo Alto. Tam mozna wzdluz gondolki, mozna na ostatnim krzesle, bo szybki...
    • Chcemy wybrać się w styczniu w trzy doliny. Czy ktoś może był już w takim terminie mniej więcej 6.01- 20.01.jak się ma sprawa z temperaturą w ciągu dnia.
    • Mam pytanie do osób, które notorycznie spędzają czas na nartach w pięknych Alpach w miesiącu styczeń. Jednym z kryteriów jakie biorę pod uwagę to pogoda / temperatury - raczej ujemne / Gdzie jest lepiej pod tym względem Austria czy Włochy? Wiem, że zależy to w dużej mierze od wysokości, położenia, itd., ale może ma ktoś doświadczenia z tym związane z poprzednich lat. Pozdrawiam! Andrzej
    • W styczniu chcemy wyjechać: 2 + 2 osoby (no może 2 + 3) na narty. Zwykle był to Szczyrk lub Zakopane, ale teraz ambitniejsze plany - Słowacja, a może Austria?? I tu pojawia sie problem. Latem odwiedziliśmy Chopok i byłam zachwycona (głównie ilością wyciągów w zasięgu wzroku), ale teraz myślę sobie, że możnaby znaleźć coś ciekawszego. Wyjazd własnym samochodem (byle nie zbyt daleko) w styczniu - termin bliżej nie sprecyzowany, na 5 dni może tydzień, preferowane trasy to czerwone lub niebieski...
    • Czy zdarzyło się juz kiedyś aby w alpach np w dolinie zillertal pod koniec stycznia nie było sniegu? I drugie pytanie.Gdzie lepiej przygotowuja trasy narciarskie.W włoszech , czy w austrii.Konkretnie w Zillertal.
    • Przeglądam oferty wynajmu domków lub apartamrntów w Austri i jestem zdziiona ze w styczniu jest dużo taniej.Czy ktos moze mnie uswiadomic dlaczego?
    • Czy mozecie mi doradzić czy na Chopoku w styczniu-20-27 będą duże kolejki?? O ile wiem to nie są to ferie slowackie ale są warszawskie i krakowskie.Jak sądzicie??Dziekuje i pozdrawiam.
    • macie jakieś przecieki? wiem,że pogodę można przewidzieć na ok.5dni, ale może jakieś prognozy dlugoterminowe?
    • Witam.Moze jszcze za wczesnie na te tematy , bo 30 st za oknem , ale jednak. W styczniu chce jechac do livigno.Jaki jest lepszy termin.Wyjazd ma byc na tydzien. Lepiej od 13.01 , czy od 20.01 , a moze jednak od 28.01? W polsce ferie zaczynaja sie od polowy stycznia wiec w kazdym z tych terminow polakow moze byc sporo , ale jak jest z feriami np w wloszech czy innych krajach europy?Pozdrawiam i licze na pomoc.
    • Odwiedzilem wreszcie Zillertal. Coz, lepiej pozno niz wcale. Zdradzilem w tym roku Dolomity, z ich pewnym sloncem, na korzysc pewnej zlej pogody w Austrii. Nie bylo zle, a nawet bylo bardzo dobrze. Zaczelo sie od mocnej wichury 27 stycznia. Niestety, nie pojezdzilismy, prawie wszytsko bylo zamkniete. Kiepski poczatek. Pozostale dni poswiecilismy na (prawie) cala doline. Nie udalo sie Gerlosplatte(przy Rmsau), Ahornie i Spieljoch (on mial sznase w 1. dzien, ale wlasnie wichura go...
    • Witam Tak sie zastanawiam czy ktos z forumowiczów wie lub ew. gdzie moge znalezc informacje kiedy we włoskich górach jest szczyt sezonu.Zastanawiam sie nad tym zeby w przyszlym roku pojechac na narty do Wloch i skoro moge wybrac termin to zalezoloby mi na tym zeby nie jechac w szczycie sezonu -kiedy jak wiadomo ceny sa najwyższe. Slyszalem ze karnet w szczycie sezonu kosztuje 225 euro a przed lub po sezonie ok. 185.Podobnie jest tez pewnie z kwaterami. Z góry dzięki za informacje.
    • Witam, do tej pory jeździłam na wyjazdy narciarskie organizowane poprzez biura podróży bądź przez innych/znajomych. Tym razem wyjazd organizuję sama po raz pierwszy, więc przydałyby się wskazówki bardziej doświadczonych ode mnie w tym temacie :)) Chcę jechać w styczniu z moim chłopakiem. Wiem, że w większej grupie byłoby taniej, ale niestety nie mamy znajomych, którzy chcieliby jechać z nami. Ja jestem średniozaawansowana, mój facet początkujący - to będzie jego drugi wyjazd. Po kilku dniac...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.