stokrotka_24
05.10.05, 12:19
Wpisujcie się proszę, kto zdał FC lub CAE i w do jakiej szkoły językowej (w
Krakowie) chodzil na kurs. Szkól na rynku jest zatrzęsienie i nie wiem ,
którą wybrać.Poradźcie mi prosze!Musze sie zapisać w tym tygodniu,bo w
przyszłym juz będzie za poźno - zaczynają sie zajęcia, a nie mogę sie
zdecydować.Która szkoła najlepiej przygotowuje ludzi do egzaminów FC i CAE??