Dodaj do ulubionych

Która szkoła językowa w Krakowie najlepsza?

05.10.05, 12:19
Wpisujcie się proszę, kto zdał FC lub CAE i w do jakiej szkoły językowej (w
Krakowie) chodzil na kurs. Szkól na rynku jest zatrzęsienie i nie wiem ,
którą wybrać.Poradźcie mi prosze!Musze sie zapisać w tym tygodniu,bo w
przyszłym juz będzie za poźno - zaczynają sie zajęcia, a nie mogę sie
zdecydować.Która szkoła najlepiej przygotowuje ludzi do egzaminów FC i CAE??

Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Która szkoła językowa w Krakowie najlepsza? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 12:32
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=413&w=7791719&a=19306766
      • stokrotka_24 Re: Która szkoła językowa w Krakowie najlepsza? 05.10.05, 12:51
        Wielkie dzięki!!!Nie widzialam tego wątku wcześniej :-)
        • Gość: ja Re: Która szkoła językowa w Krakowie najlepsza? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 14:17
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=413&w=29860679&a=29860679
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=413&w=29698767&a=29698767
          Bardzo proszę... Moje córki chodzą do Gama Bell na ul. Michałowskiego 4.
          Pozdrawiam...
          • stokrotka_24 Re: Która szkoła językowa w Krakowie najlepsza? 05.10.05, 17:14
            Właśnie widzę, że Bell ma dobre opinie.Waham się juz tylko między Gama Bell lub
            Felberg (ta druga o połowę tańsza prawie, a też wydaje się być dobra).Dzięki za
            odzew, pozdrawiam!!!
        • Gość: ja Re: Która szkoła językowa w Krakowie najlepsza? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 14:26
          www.ang.pl/szkoly_jezykowe.php?mid=9

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka