Dodaj do ulubionych

dobre okna - jakie firmy i jak wybierać

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.06, 22:22
witam stoję własnie przed wyborem czy kupowac okna drewniane czy plastykowe.
problemem dla mnie jest tez wybór firmy gdyz zupełnie sie na tym nie znam.
Jakie macie doswiadczenia wtym temacie - prosze pomózcie mi!
Obserwuj wątek
    • pyot Re: dobre okna - jakie firmy i jak wybierać 12.04.06, 23:29
      Hej
      :)
      --
      Mercedes
      Skoda
      Trabancik

      ____________
      Profile Schuco

      Pozdrawiam.
    • Gość: ? ładny link IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.04.06, 17:36
      forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=40173

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka