Gość: sojka1
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
12.04.06, 22:22
witam stoję własnie przed wyborem czy kupowac okna drewniane czy plastykowe.
problemem dla mnie jest tez wybór firmy gdyz zupełnie sie na tym nie znam.
Jakie macie doswiadczenia wtym temacie - prosze pomózcie mi!