kasia_0n0
04.07.06, 12:59
Czytam Wasze forum, odkad rozpoczely sie problemy skorne mojej coreczki.
Lekarze (pediatra i alergolog) okreslili to jako azs. Dziecko ma zsypany caly
brzuch i miejca pod kolanami, nieznacznie raczki i plecy. Zrobilam badania
krwi. IGE wyszlo w normie. I teraz pytanie do Was, bo wiem ze jestescie w
temacie alergii bardzo doswiadczone. Czy skoro ige wychodzi w normie to moze
byc to alergia? Ja juz glupieje. Jesli wykluczylibysmy alergie
pokarmowa(robilam panel pokarmowy) to czy to moze byc alergia wziewna? Chyba
tez nie bo ige byloby duze. Chcialam robic dziecku badania kalu (skolonily
mnie watki sigvaris) ale gdy sa pasozyty to ige tez jest duze. Co mi
sugerujecie. Moze to jakis gronkowiec? jesli tak to co ja mam robic, gdzie sie
udac. Bardzo Was prosze o pomoc bo dziecko wyglada fatalnie od 2 miesiecy i ma
napady swiadu (zadko coprawda ale sie zdarzaja). Dodam ze jak bylismy 2 dni na
dzialce, mala byla prawie caly czas na dworzu. Wieczorem miala strasznie
czerwone oczy i wokol oczu (nastepnego dnia zaczerwienienie zniknelo). Dziecko
ma 13 miesiecy.
Bardzo Wam dziekuje.
Pozdrawiam