Dodaj do ulubionych

i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla

15.08.06, 07:53
witam wiec dziewczyny,znazlam sobie super sale ale okazalo sie ze na 2008(to
do nie ktorych dziewczyn ktore mowia ze zalatwia sie slub w ciagu roku a nie
2-3 lat)maja juz wszystko zarezerwowane i jestem zlla......prosze was
pomozcie mi i powiedzcie gdzie jeszcze sa fajne sale ,mila obsluga itp.w
okolicach jankowic,rybnika,wodzislawia itp.
Obserwuj wątek
    • vzorka Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 10:49
      co ty nie powiesz!!!
      dziewczyno teraz to ja rówież jestem zła, bo jestem z rybnika.
      Napisz mi gdze sa terminy zajęte bo slub planujemy na 2008.
      • stolberg Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 12:39
        arkadia w radlinie ..
    • mysza_klapsiara Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 12:41
      Czyli jeden z tego wniosek - sami napędzamy rynek!
    • kisia81 Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 12:48
      witajcie rybniczanki i mieszkanki okolic smile
      jestem jeszcze przed ślubem i weselem (te dokładnie za 13 m-cy smile
      sale mamy już zarezerwowaną - i tu musze to powiedzieć, że mnie tez przeraziło
      wyprzedzeniem z jakim ludzie robią rezerwacje i jak ciężko sie wstrzelić My
      robiliśmy to jakieś 1,5 roku przed Naszą datą i też nie było łatwo
      Ale do rzeczy:
      "zwiedziliśmy" nie jedno miejsce bo i wilcza, stanowice, rybnik centrum, rybnik
      obrzeża, radlin, niedobczyce ...
      Z sal które mi sie podobały to Kasjopeja (plusy - ładny środek, smaczne
      jedzenie (byliśmy tam na andrzejkach), rozbudowują salę, będzie taras z
      filarami czyli ciekawa sprawa, minus - blisko ulicy i stacji benzynowej,
      sala w hotelu Rondo w rybniku dzielnica meksyk - duża sala, w miare ok obejście
      bo na uboczu, minus - możliwość "spotkania" gości hotelu
      sala w Mimozie w Niedobczycach - obejście super, ładny park, sala w miare ok,
      minusy - przy rezerwacji sali z góry narzucają zespół uncertain
      Biały Domek - okolica ok, sala też jak najbardziej, minus - możliwość dwóch
      wesel jednocześnie, a nie każdy przy najmniej ja w ten jeden dzień chce być
      jedyną panna młodą na sali smile

      Sposób na wybór sali jest jeden - zrobić sobie w weekend
      wycieczkę "saloznawczą" smile, pooglądać, dopytać o wszystko co przychodzi nam na
      myśl i wybrac najlepszą opcję smile

      Poniżej zdjęcia naszej sali (stoły są zastawione po imprezie komunijnej,
      właściciele byli w trakcie sprzątania)
      Nie wiem jak z ich terminami na 2008 Jedno co wiem to że sala na 15 09 2007 już
      zajęta smile
      Zdjecia wklejam pierwszy raz dlatego z góry przepradzam jesli nie uda sie ich
      tu zamieścić

      img82.imageshack.us/img82/9875/obiekty006mb8.jpg
      img205.imageshack.us/img205/3584/obiekty009oi6.jpg
      img205.imageshack.us/img205/2145/obiekty011go9.jpg
      img150.imageshack.us/img150/8647/obiekty014uv3.jpg
      img85.imageshack.us/img85/2382/obiekty015lq7.jpg

      Pozdrawiam smile Głowa do góry - będzie ok smile
      • vzorka Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 12:58
        ja chciałam miec w białym domie...ale teraz juz nie bo chce byc ta jedyna!
        A był może ktos w drachu w stanowicach? albo w capitolu?
        może załozymy wątek pt: Rybnik i okolice ?
        teraz tak nie na temat znacie moze fotografa i kamerzyste jakiegoś dobrego.
        • kisia81 Stanowice - Drach & Capitol 15.08.06, 13:05
          przy oglądaniu sal byliśmy w Stanowicach
          Zarowno Capital jak i Drach są przy dość szybkiej drodze, Capitol jeszcze w
          sumie położony głębiej za takim kamiennym płotem (ładne obejście) ale Drach
          centralnie przy ulicy
          Z moich wrażeń:
          Drach - wyglądał jak nie za duża knajpa z barkiem położonym centralnie,
          szczerze nie wyobrażam sobie tam wesela
          Capitol - sala większa, w środku kilka filarów jakby przedzielających całość,
          Pani kierowniczka sali nie potrafiła znaleźć dla nas chwilki

          Jednak nie byłam na weselu w żadnej z tych sal przez co moje odczucie mogą nie
          do końca być zbieżne ze stanym faktycznym
          • vzorka Re: Stanowice - Drach & Capitol 15.08.06, 13:10
            widziałam je tylko jak tam przejeżdzałam i nie byłam w środku.
            więc chyba zostaje kasjopeja... ale przynajmniej ładnie tam no i maja ładny
            ogródek smile trzeba juz termin załatwiac.
      • stolberg kisia a ile kosztuje tam od osoby 15.08.06, 18:23
        i co tam podaja bylabym wdzieczna za namiary i ile osob sala pomiesci
    • mysiak_warszawa Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 13:11
      Trzymam kciuki za twoją salę.
      Na pocieszenie: mój narzeczony jest zdania, że 2 miesiące na załatwienie
      wszystkiego spokojnie starczą...
      • vzorka Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 13:14
        kisia81 a byłaś może w basztowej?
        • kisia81 Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 13:21
          nie, nie byliśmy
          czasem jeżdże tam na rowerze - wiem tylko że obejście jest nawet ładne, mały
          ogródek z ławkami, jakieś huśtawki
          • stolberg Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 13:32
            Dzieki dziewczyny za odpowiedzi,niestety ja nie moge sobie teraz pozwolic na
            spacery po restauracjach,nie mieszkam w polsce i dlatego poszukuje namiarow
            przez internet.co do odpowiedzi dziewczyny co jej narzeczony mysli ze w 3
            miesiace zalatwi ,zgadzam sie-jezeli nie zalezy wam na konkretnej
            dacie,restauracji itp.my niestety tak nie mozemy....zalezy nam na jednej
            dacie....musi to byc najlepiej na poczatku sierpnia czyli 02.08.2008 wiec
            czekam na kolejne namiary bede bardzo wdzieczna......


            a co do kamerzysty i fotografa :
            www.foto-jedynak.inp.pl/default.htm
            a kamerzysta-frycz z czerwionki....
          • stolberg kisia81-gdzie jest ta sala 15.08.06, 13:35
            co wyslalas zdjecia...bo nie mam zielonego pojecia...masz jakies namiary na nia
            • kisia81 Re: kisia81-gdzie jest ta sala 15.08.06, 18:19
              sala jest na granicy Jankowic i Świerklan, za przejazdem kolejowym trzeba
              skręcić w lewo, Facet-właściciel nazywa sie Ryszard Kuś
              mówią na to "U Kusia" ale nie ma takiej oficjalnej nazwy
    • eedytkaa Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 14:29
      no teraz to najpioerw trzeba zarezerwować sale a potem szukać dziewczyny albo
      chłopaka bo niektórzy biorą ślub po roku smile
    • vzorka Re: do kisia81 15.08.06, 15:59
      Nie wiesz może ile biora od osoby w kasjopeji?
      • kisia81 Re: do kisia81 15.08.06, 18:17
        hmm jeśli dobrze pamiętam to okolo 130-140 zł od osoby + we własnym zakresie
        owoce, napoje, tort, ciasta, alkohol
        • stolberg kisia a ile tam kosztuje 15.08.06, 18:40
          i co tam podaja bylabym wdzieczna za namiary i ile osob sala pomiesci
    • mealong Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 15.08.06, 18:48
      Ja na rok przed ślubem to nawet jeszcze nie wiedziałam, że ślub się odbędzie.
      Narzeczony oświadczył mi się w październiku, organizację zaczeliśmy w lutym
      (wcześniej mieliśmy inną salę, ale nie wypaliło), a ślub 23.09.

      Piszę tak na pocieszenie dla osób, które nie nakręcają koniunktury. Bez przesady
      z zapobiegliwością, bo później dochodzi do takich rzeczy jak zapisywanie
      nienarodzonych dzieci do szkół.
      Ja sama jestem raczej zapobiegliwa, ale to jest błędne koło - czy niedługo
      będziemy rezerować terminy na 2010 rok?
      • stolberg kisia podaj rowniez namiary na ta sale 15.08.06, 19:28
        • kisia81 Re: kisia podaj rowniez namiary na ta sale 16.08.06, 00:21
          stolberg odbierz @
    • nenulka21 Re: i Okazalo sie ze nie ma wolnych miejsc.-zla 16.08.06, 01:21
      a nie mowilam niech jeszcze jakas sie zacznie smiac!!!!!! jak powiem ze biore
      slub w sierpniu 2008..rozumiem cie slonko niestety ci nie pomoge bo ja nie z
      tych okolic...ale wspieram cie nie martw sie my tez sierpien 2008 sale wstepnie
      mamY w palacu smilepozdro buska
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka