stolberg
15.08.06, 07:53
witam wiec dziewczyny,znazlam sobie super sale ale okazalo sie ze na 2008(to
do nie ktorych dziewczyn ktore mowia ze zalatwia sie slub w ciagu roku a nie
2-3 lat)maja juz wszystko zarezerwowane i jestem zlla......prosze was
pomozcie mi i powiedzcie gdzie jeszcze sa fajne sale ,mila obsluga itp.w
okolicach jankowic,rybnika,wodzislawia itp.