Dodaj do ulubionych

Reichsbund jüdischer Frontsoldaten!

12.09.06, 22:52
www.denkmalprojekt.org/d_ost_gebiete/gleiwitz_rjf.htm
No prosze czuli sie Niemcami i koniec, byli tylko innego wyznania!
Obserwuj wątek
    • alladyn15 Re: Reichsbund jüdischer Frontsoldaten! 13.09.06, 02:16
      Masz jakis problem z ze swoim "ja" Ballest.Duzo piszesz o Niemcach,ze naj,naj
      potem wtracisz cos o Slazakach,ze jestes bardzo zwiazany.
      Tak czytajac ciebie, dochodzi sie do wniosku,ze masz kompleks nie bycia
      rdzennym Niemcem.Na zdjeciach wygladasz atrakcyjnie i inteligentnie.
      Dla mojego dobra,okresl sie, czy ty Slazak czy Niemiec?
      Jezeli ten pierwszy,to przestan bic ta piane odnosnie ostatniego.
      Czy my sie dobrze rozumiemy?
      • sloneczko1 Re: Reichsbund jüdischer Frontsoldaten! 13.09.06, 06:20
        Ballest to gorol i tela;)
        wystarczy?
        • ballest Re: Reichsbund jüdischer Frontsoldaten! 13.09.06, 06:24
          Suoneczko, cieszam se, zes mnie za Gorola uwazosz, bo jusz uech myslou, ze ze
          mnie Hadziaja zrobisz;)
          • ballest Opa uot H.Schmidta tysz Zydem byl! 13.09.06, 08:31
            "In diesem ersten Band der Biografie begleitet Soell Schmidts Lebenslauf von
            der Geburt 1918 bis Ende der 1960er-Jahre, als der SPD-Spitzenmann längst
            zum "dynamischen Zentrum" seiner Partei und Fraktion geworden war. Gerade aus
            der Jugendzeit Schmidts weiß der Autor Aufschlussreiches zu berichten. Große
            Bedeutung misst Soell etwa der Tatsache bei, dass Schmidts Großvater Jude war.
            Die Furcht, dass dies während der NS-Zeit bekannt werden und schlimme Folgen
            für die Familie haben könnte, habe wie ein "Schatten" auf dem Leben des
            Heranwachsenden gelegen."

            Nie przeszkodziouo mu to za bardzo, bo bou Hauptmannem
      • ballest Re: Reichsbund jüdischer Frontsoldaten! 13.09.06, 06:23
        Ile razy juz tu pisalem, ale dla tych co jeszcze nie wiedza, jestem
        Europejczykiem, uwazam sie ze Slonzaka, (stond idealem UE jest dlo mnie Europa
        REGIONOW) choc moze nie calkiem rdzennym jestem i jestem obywatelem niemieckim!
        Nie jestem rdzennym Niemcem (za duza mieszanka krwi) ale nie udowom tysz Niymca
        w pracy i uwazom se richtig za Prusoka! stond nie mom zodnych komplexow, cos mi
        sie zdou, ze piszesz z wlasnego doswiadczenia.
        Alladynku, mnie mozesz za Rusa , Poloka, Cygana uwazasz, to mnie je w du.ie
        cima co se fto inny uo mnie mysli!
        To tak na przyszlosc, zebys wiedziou z kim piszesz!
        Jesli jeszcze pytania masz, mozesz dalej pytac!
        ------------------------------
        To ale nie jest tematem tego watku.
    • szwager_z_laband Re: Reichsbund jüdischer Frontsoldaten! 13.09.06, 09:35
      www.denkmalprojekt.org/Verlustlisten/rjf_wk1.htm
      www.s-port.de/david/ns/hist_02.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka