Dodaj do ulubionych

Reparacje wojenne.

05.10.22, 10:57
Potrzebna jest wielka kampania, która uświadomi światu, co się działo w Polsce w trakcie II wojny światowej. Co fakt to fakt, bo wielu jest przekonanych, że Polacy w polskich obozach zagłady mordowali Niemców, co w sumie jest prawdą ,lecz to nie byli Polacy a komuniści i to w większości żydowskiego pochodzenia ,których ruscy przywieźli do Polski na swoich tankach. I to właśnie musimy wyjaśnić całemu światu, że obóz komunistyczny przykładowo w Łambinowicach więził przykładowo polskich Niemców ,ale więził także Polaków.
dorzeczy.pl/opinie/353617/reparacje-prezes-kaczynski-potrzebna-jest-wielka-kampania.html

wpolityce.pl/historia/224086-cien-lambinowic-oboz-ktorego-geborski-byl-komendantem-w-literaturze-niemieckiej-zyskal-sobie-miano-obozu-zaglady
Obserwuj wątek
  • keniata Re: Reparacje wojenne. 07.10.22, 12:45
   Marz sobie , marz. Grosza z tego nie bedzie .
   • erka-4 Re: Reparacje wojenne. 08.10.22, 09:14
    Pieniądze w tej sprawie nie są najistotniejsze,chociaż nie zaszkodzi mieć to co się słusznie należy.Wiem,jacy są Niemcy i czego można się po nich spodziewać skoro widzą,że się im nie przytakuje i w pas się nie kłania to swą butę germańską w mig pokazują,ale dziś inne czasy,mogą sobie pokazywać lecz bomby nie użyją,Amiki by ich natychmiast utemperowali.
    Najważniejsze jest to,że nie udała się sztuka Kohla ,który Mazowieckiego w Krzyżowej bez mydła wyruchał,przepraszam za wyrażenie,ale tak to oceniam,durny Mazowiecki dupę jak jakiś pedzio Kohlowi nadstawił i przez ponad ćwierć wieku Polacy musieli tą gołą dupę oglądać,ale wzięło się i zesrało to całe kohlowe planowanie.
    Nie udało się niemieckim Germanom polskich Słowian przerobić na nazistów oraz morderców ,teraz już cały ŚWIAT wie,że "polskie obozy zagłady" to były NIEMIECKIE OBOZY ZAGŁADY I KONCENTRACYJNE.
    To w tej sprawie dziś jest najważniejsze ,świat dowiedział się prawdy i już żadem amerykański prezydent nie będzie pieprzył idiotyzmów o "polskich obozach zagłady".
    A o to co się nam należy walczyć będziemy do skutku i już nie nadstawimy germanowi gołej dupy,nawet herr Tusk się nie odważy,gdyby ,nie daj Panie Boże, władzę w Polsce zagarnął.
    • socer-schlesier Re: Reparacje wojenne. 10.10.22, 12:40
     www.dw.com/pl/prof-ruchniewicz-niemcy-nie-rozumiej%C4%85-o-co-polakom-chodzi-z-tymi-reparacjami/a-63380290
     • erka-4 Re: Reparacje wojenne. 07.11.22, 10:38
      Co mogą zrobić Niemcy i to im podpowiada jakiś polski profesor.
      Profesor ? To idiota na niemieckich usługach ,takich od wieków mamy w Polsce do cholery.
      Nie ,to nie idiota, to największy wróg Polek,Polaków i Polski,to gorszy po stokroć osobnik od uzbrojonego po zęby Niemca lub Ruska.
      A co on mówi ? A to mianowicie.
      cytuję:

      "Można dopłacać im do lekarstw, można finansować pobyty w szpitalach czy sanatoriach. Możliwości jest naprawdę wiele i nie wątpię, że w centrum tych rozmów powinny być przede wszystkim jeszcze żyjące ofiary II wojny światowej. Ten temat z kolei w wypowiedziach najważniejszych polityków w Polsce nie istnieje. I im dłużej tak jest, tym dłużej cała ta sprawa rozgrywana będzie po prostu kosztem rzeczywistych ofiar."

      Dziś polskie ofiary niemieckich zbrodni nie potrzebują żadnych lekarstw,sanatoriów i tp. bo większość została przez Niemców na miejscu zamordowana a ci którzy przeżyli to już dawno wymarli. Reszta znikoma ilość ofiar która jeszcze żyje nie potrzebuje niemieckiej łaski,cierpień i zdrowia ona im nie zwróci.

      Pamiętam jak Unia E. przeliczała karę za nieprzyjęcie do Polski merkelowego imigranta z Afryki,koszt jednego wynosił 250 000 euro.
      I herr Tusk wyraźnie i oficjalnie oświadczył jako król Europy,że Polska musi płacić tyle ile Unia sobie żąda od jednej sztuki imigranta ,zatem wymordowanie przez Niemców około 6 000 000 obywateli polskich to kwota 1 500 000 000 000 euro ,czyli około 6 bilionów złotych polskich licząc skromnie .I nie wliczając żadnych strat materialnych.
      • keniata Re: Reparacje wojenne. 10.11.22, 11:48
       Ty sobie pisz , co ci slina na jezyk przyniesie . Tylko temat reparacji odloz do lamusa. Nie bedzie zadnych reparacji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka