IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 17:34
Rozpoczynam ten wątek w celu dowiedzenia sie ilu jest w naszym mieście
samotnych osób(singli) takich jak ja. Ja jak narazie jestem samotna ale
szczęśliwa:)
Pozdrowienia i powodzenia dla szukających swojej drugiej połówki:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Sunny Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.07, 17:41
      Ja też jestem samotna... i chyba też szczęsliwa... bo jak się naogladam te
      wszytskie gierki echhh to przestaje wierzyć w związki ...chociaz przesadzam
      czasami chcialabym nie być samotna:D:D ale samotna to może zbyt wielkie
      słowo... bo nie jestem sama ...mam wielu przyjaciół, znajomych i rodzine... ale
      nie mam tej osoby...
      Pozdrawiam wszytskich "samotnych":D
      • Gość: tigra.23 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 17:59
        Hmm...ja czuje się samotna choć mam rodzinę, ale każdy zajmie się swoimi
        sprawami a mnie czegoś lub raczej kogoś brakuje...normalnie na ,,żywo" chyba
        było by ciężko się do tego przyznać...ale tu jest łatwiej:)chciałabym aby ten
        mój stan ,,solo" zmienił się...pozdrawiam wszystkich samotnych:)
        • Gość: tez samotna24 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 18:03
          dolaczam sie do samotnych ...
        • Gość: Kristin Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 11:57
          Hmmm..Ja też jestem samotna , choć mam córy porzenione i wnuki ,ale bardzo brak
          mi tego kogoś ..Nie chce mi sie nawet wychodzić z domu , i tęsknie bardzo ,za
          przyjażnią z kimś..Pozdrawiam .......
          • Gość: olo Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 12:10
            Ja też nie mam nikogo ..Poradżcie mi...Pozdrawiam wszystkich.............
            • Gość: Ola Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.07, 08:23
              Dziewczyny postanówcie coś ,Tyle was jest zabawimy sie ..Do odważnych świat
              należy ,też jestem samotna..Spotkanie zróbmy w sobote którąś, na pl
              Biegańskiego pod parasolami,wiza wis ratusza..Pozdrawiam...
          • bizon77 Re: samotni 01.08.07, 13:57
            ...... ja sam jestem od "zawsze"....ale potrafie sobie tak czas zapełnić, że
            bardzo rzadko odczuwam "pustkę" i brak "kogoś"

Rózni ludzie, różnie reagują na samotność - nie ma lekarstwa, recepty czy
            złotego środka - chyba liczy się indywidualna predyspozycja na "samotny byt";-)
    • Gość: Uhu Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 18:06
      To i ja się dołączam.Jestem sam,ale nie samotny.Ma to swoje dobre strony też;)
      • Gość: zenio Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.07, 18:20
        och dziewczyny zamiast się z nami samotnikami spotkać to Wy dumne jesteście :(
        Choćby na wakacje chętnie bym z kimś pojechał płci przeciwnej
      • Gość: ona2 Re: samotni IP: *.realestate.net.pl 09.07.07, 18:46
        jestem też sama i też mi brakuje czasem drugiej osoby chociażby do wyjazdu na
        urlop.Pozdrawiam
      • Gość: Kristin Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 12:13
        A może sie spotkamy , na kawie lub cherbatce..Pozdrawiam wszystich (50tków )..
        • Gość: Do Kristin Re: samotni IP: *.180.inds.pl 06.08.07, 11:55
          Napisz gdzie i kiedy pozdrawiam.
    • Gość: dwadwaaaa Re: samotni IP: 80.54.174.* 09.07.07, 19:08
      i ja sama, ale nie samotna, mam przyjaciol znajomych rodzine, ale jak ktos
      madrze napisal, kazdy zajmuje sie swoimi sprawami,ech...ale naprawde patrzac na
      niektore pary odechciewa sie wszelakich zwiazkow, brr
    • Gość: mmm Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 20:39
      sorry ze zapytam samotna nie odbierz tego źle ale jak sobie radzisz z potrzebami
      seksualnymi ???
      bo większość takich "dam" po prostu sie grzmoci z pierwszym lepszym napotkanym
      ciulem, nie twierdze że jesteś taka jednak ...
      • Gość: Samotna szczęśliwa Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 23:03
        Nie zamierzam z Tobą dyskutować na podjęty przez Ciebie temat ale masz błędne
        pojęcie o osobach samotnych a przynajmniej o mnie.
        • Gość: mmm Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 20:18
          bledne pojecie?
          moze autopsja w tym wypadku co ty na to?
          nie wmowisz mi chyba ze jak w sexmisji zjadacie pigulki :)

od razu mowilem ze nie podpinam cie pod te "dziewczeta" (hihi) ale ja mam takie
          doswiadczenia a nie inne wiec zapytalem z czystej ciekawosci.
          thx za wyczerpujaca odpowiedz
    • Gość: ladyinred Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 20:49
      jestem sama ale nie samotna, a na dodatek tkwie w chorym tzw. luznym zwiazku...
      czuje sie z tym okropnie
      • Gość: inkaa28 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 20:54
        ja też należe do grona tych samotnych i przestaje się z tym dobrze czuć, a
        zwłaszcza teraz w okresie urlopowym
        pozdrowionka dla wszystkich samotnych
      • Gość: on 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 16:32
        zastanów się czy warto w nm być ?
    • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.07.07, 23:22
      ja też jestem sama ale nie samotna mam dużo znajomych,ale tkwię również w
      luźnym związku iii muszę przyznać źle mi z tym...ale co zrobić? są potrzeby
      róznego kalibru...;)
      • Gość: on 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 11:25
        witaj, nie wie mpo co twkiwsz w takim związku chyba tylko po to by z kimś być.
        Z potrzebami zawsze można sobie poradzić...... i niekoniecznie z kims być dla
        potrzeb. jesli chesz to mozemy pokliac niezobowiązująco (ale tylko prywatnie,
        poniewaz jest tu czasami duzo ludzi ... ). I pamietaj najwazniejsze w zyciu,
        by ci było lepiej a nie gorzej
        • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.07, 11:46
          jak wspomniałam potrzeby są różnego kalibru od rozmowy poprzez pójście na
          piwko,a nawet jako towarzystwo na różnego rodzaju impry,to wszystko fakt można
          załatwić z każdym kolegą,natomiast nie wyobrażam sobie pójścia do łóżka z
          przygodnymi facetami i na każdy nr jak mi się zachce z kimś innym,bo ja mam
          potrzebę?
          • Gość: on 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 13:07
            ale ja ci nie proponuje żadnych numerków, ja nie chodzę do łóżką z pierwsza
            lepsza.
            • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.07, 13:13
              ale ja nie odnisłam Twojej odp do nr,tylko do tego "luźnego związku"w którym
              tkwię!
              • Gość: on 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 13:39
                ciesze się, ale powiedz mi po co z mim jesteś, moze znajdziesz kogoś bardziej
                wartościowego, w ktróym bedziesz bardziej szczęsliwsza
                • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.07, 13:58
                  wiesz chciałabym bardzo i mam taką nadzieję że kiedyś znajdętaką osobę,ale
                  tymczasem...:)
                  • Gość: on 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 14:19
                    wiesz nigdy nic nie wiadomo, ja tez nie moge znaleść. czasami odpadam z sił,
                    jak wracam do pustego domu, nic mi sie nie chce. masz moze numer gg poklikamy
                    sobie jesli chcesz, upss chyba sie zagalopowałem za daleko. Ale nie mysl że
                    chce Ciebie "przelecieć", chciałbym na "żywo" poklikać, ale ty pewnie nie
                    bedziesz chiała.
                    • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.07, 14:26
                      gun14@interia.pl napisz gg to poklikamy,a z tym "przeleceniem" to sobie uważaj!
                      p/s no a jakbyś jeszcze miał zdjęcie to by była rewelka :)
                      • Gość: 0n 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 15:11
                        numer gg 307051 miło mi bedzie jak napiszesz
                      • Gość: on 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 16:06
                        do agra1 wystraszyłas się czegoś ???
                        • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.07, 08:50
                          ale czego miałam się wystraszyć?
                          • Gość: on 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 11.07.07, 09:30
                            bo nie napisałs na gg nic
                            • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.07, 09:41
                              sorki pracuje i nie miałam wczoraj kiedy napisać,a w pracy niesety nie mam gg:)
                            • Gość: agar1 Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.07, 09:43
                              przyślij mo foto na maila gun14@interia.pl bo coś podejrzewam że już kiedyś
                              żeśmy pisali na forum czyż nie?
                              • Gość: on 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 11.07.07, 09:56
                                nic nie musisz podejrzewać, bo tak jest. wysłąem ci kiedys fotkę ponieważ
                                szukałas kogoś na wesele. Teraz mnie ten adres się skojarzył. czyżby przypadek?
                                rozumiem że to koniec pisania między nami !!
    • Gość: a Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.07, 10:59
      hmm,tylu szczęśliwych samotnych...Oosbiście znam aż 4 samotne osoby i żadna z
      nich,powtarzam żadna,nie jest szczęśliwa.Wszystkie marzą o poznaniu bliskiej
      osoby.Chciałam ich poswatać,ale to ludzie z "innych parafii"
      • bizon77 Re: samotni 10.07.07, 11:03
        A ja jestem sam i dobrze mi z tym bez dwóch zdań;-)

A tak poważnie - patrząc na te toksyczne związki dookoła i będąc po lekturze
        testosteronu - jestem szczęsliwy;-)
        • viva_il_canto Re: samotni 10.07.07, 22:39
          Mnie tez nie jest najgorzej być samej, ale samotność na dluższą metę jest bez
          sensu.Kazdy predzej czy poźniej, świadomie czy nieświadomie, daży do poznania
          kogos wartościowego, ciekawego,atrakcyjnego , WYJĄTKOWEGO.
          Z tą różnicą,że facet ma na to całe życie, a kobieta ma czas najwyzej do 30
          tki:))

Pozdrawiam
          Viva
          • Gość: pirog Re: samotni IP: *.apus-net.pl 12.07.07, 11:09
            nie za duzo wymagasz, z takim podejsciem to beedziesz sama. a moze spojrzyj na
            jakiego faceta i pomyśl jaki moze być, choć nie jest atrakcyjny. moze jest
            uczuciowy, przeciez tego chcecie - nieprawdaż ??
      • Gość: do a-samotna Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 13:09
        Nie twierdzę że ja nie chcę nikogo poznać i do końca życia chce być samotna.
        Poprostu spotkałam jeszcze właściwej osoby. Nie chcę być z kimś na siłę tylko
        chcę się zwiazać na poważnie. A to że jestem szczęśliwa to wynika z mojego
        nastawienia do życia. nie załamuję się łatwo, ale szukam pozytywów w swoim
        obecnym stanie i cieszę się życiem.
        • Gość: inkaa28 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 13:31
          masz rację a-samotna z tym, że lepiej żyć samotnie niż tkwić w jakimś chorym
          związku, tylko dlatego żeby nie być samemu
          pozdrowionka dla Wszystkich samotnych, którzy jednak nie pragną pozostać
          singlami przez całe życie
          • Gość: anka83 Re: samotni IP: 83.2.141.* 10.07.07, 13:59
            Są osoby, które dużo czasu spędzają same, ale są w bardzo poważnym
            związku.Akceptują go takim, jakim jest. Ale o takich rzeczach można gadać tylko
            na gg. Znam też sporo ludzi, którzy z nikim się nie związali.To był ich wybór i
            ich decyzja. Ludzie mają prawo układać sobie życie tak jak chcą, bez względu na
            to, czy komuś to się podoba, czy nie.
            • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.07, 14:35
              griszkap czy to TY?
        • Gość: samotny on Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 15:23
          ale pamietaj że zawsze warto cieszyc sie życiem we dwoje, jest weselej. czasami
          przychodza dni smutku i załamania jak sobie z tym radzisz ?
          • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.07, 15:27
            mam full znajomych,i sobie jakoś radzę,ale co mam w takiej sytuacji zrobić
            jeśli tej drugiej osoby przy mnie nie ma?przecież jej wciąż szukam:(
            • Gość: lysek Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 16:05
              to umów sie z facetem, porozmawiaj. moze bedzie interesujący w rozmowie.
              czasami warto spróbować, kawa, rozmowa nic nie kosztuje, zawsze możesz wyjść
              jak ci sie nie spodoba.
    • Gość: a ja Re: samotni IP: 212.87.241.* 10.07.07, 15:02
      a ja się boję, że dopadnie mnie zmierzłość charakterystyczna dla samotnych
      cynicznych kobiet i będę unieszczęśliwiać otoczenie kwaśną miną.
      nie twierdzę, że każda samotna jest cyniczna, ale i tak bywa, więc obawiam się
      przeobrażenia we wiedźmę.
      • Gość: EWA Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.07, 10:05
        "a ja się boję, że dopadnie mnie zmierzłość charakterystyczna dla samotnych
        cynicznych kobiet i będę unieszczęśliwiać otoczenie kwaśną miną.
        nie twierdzę, że każda samotna jest cyniczna, ale i tak bywa, więc obawiam się
        przeobrażenia we wiedźmę"

Mogę Ci powiedzieć, z własnego doświadczenia - mam już ponad 50 lat, że tak nie
        jest. Niejednokrotnie jest mi źle być samotną, to oczywiste, ale nie sądzę, że
        ktoś mógłby nazwać mnie cyniczną wiedźmą. Tak ułożyło się moje życie i nikogo
        za to nie obwiniam. Staram się być dobra dla innych ludzi i wtedy, wprawdzie
        nie zawsze, ale odpłacają mi tym samym.
        Najbardziej przykre jest zachowanie ludzi, którzy próbując znaleźć
        usprawiedliwienie dla własnych niepowodzeń, frustracji, szukają winy w innych.
        I wtedy bardzo łatwo jest skierować swój atak na tych, których łatwo zranić. Do
        takich należą osoby samotne. Bardzo łatwo jest powiedzieć: "ja nie osiągnęłam
        tego, co ty, bo ty jesteś sama, a ja muszę zajmować się mężem i dziećmi".
        Zupełnie nie liczy się to, że ktoś jest zdolniejszy, bardziej pracowity itd.
        Najlepiej się tym nie przejmować, chociaż nie jest to łatwe.
    • prince1980 Re: samotni 10.07.07, 15:17
      Witam :) Cieszę się że ktoś otworzył taki fajny wątek :)
      W dzisiejszych czasach niezwykle "trendy" wydaje się bycie singlem. Moim zdaniem
      żyjąc w pojedynkę nie można się naprawdę cieszyć życiem :(
      Aczkolwiek szukanie na siłę też nie ma sensu. Pozdrawiam wszystkie Singielki
      • Gość: Samotna-szczęśliwa Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 17:32
        Miło jest usłyszeć że nie jestem sama ze swoimi dylematami życiowymi. Jest to
        budujące.
        jeszcze raz serdeczne pozdrowionka dla samotnych.
        Zobaczymy jak rozrośnie się nasz wątek:)
        • prince1980 Re: samotni 11.07.07, 00:21
          Hej :) Zaciekawił mnie Twój nick samotna-szczęśliwa ... bo to trochę dało mi do
          myślenia :)Wydaje mi się że jesteś osobą pełną życia, pewną siebie,
          spontaniczną, (i co dla mnie najważniejsze) lubisz dyskutować i bronic swojego
          zdania Pozdrawiam
          • Gość: samotna szczęśliwa Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 12:55
            Co do tego że jestem osobą pełną życia i lubiacą bronić swojego zdania to się
            zgadza ze taka jestem. A z odwagą i spontanicznością to muszę przyznać że
            różnie bywa i to wszystko zależy od sytuacji.
            Nie myślałam że komuś się spodoba mój nick,ale fajnie że tak jest. Ja również
            pozdrawiam.
            • prince1980 Re: samotni 11.07.07, 23:29
              Hej :) Widzę że ... nadajemy na podobnych falach wiec podaje mój mail:
              prince1980@gazeta.pl Pozdrawiam :)
    • Gość: adrien Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 16:28
      tez jestem w 'luznym zwiazku' i szczescia mi to nie daje, a przynajmniej nie z
      ta osoba... kolejny blad tylko po to zeby nie byc samemu i poczuc odrobine
      falszywej czulosci raz na jakis czas
      • Gość: pirog Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 17:24
        nie watro tak postepować, szczescia to nie da. a dla poczucia fałszywej
        czulości - każdy ci to powie na ulicy
        • Gość: adrien Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 18:00
          nie daje i czasami sama siebie nie rozumiem po co mi to? czyzby pora zakonczyc
          ten etap...
          • Gość: pirog Re: samotni IP: *.apus-net.pl 11.07.07, 09:35
            czasami warto zakończyć by stworzyc nowy, ciekawszy
            • Gość: adrien Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 16:16
              doszlam do wniosku, ze tak ciezko jest sie zdecydowac na skonczenie tego
              bezsensownego ukladu ze wzgledu na strach przed samotnoscia... i tak kolo znowu
              sie zamyka bo przeciez luzny zwiazek na dobra sprawe i tak pozostawia czlowieka
              w samotnosci... no cóż, życie
              • Gość: on 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 12.07.07, 11:14
                do adrien skoro nie potrafisz zrezygnowac z układu to co bedzie po slubie, po
                paru latach sie rozejdziecie i bedziesz miała większy dylamt. sam prze to
                przeszedłem wiec wiem czym to pachnie. warto wiedzec zektoś za toba tęskni i
                ciebie kocha czy to tak wiele ?
    • Gość: logika Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 17:27
      witam...wszystko ma swoje dobre strony....byłám sobie slodkim singlem, czasem
      czyjąs kochanką...totalny luz.... sam szampan i róze...tym bardziej, że mialam
      za soba nieudane małzeństwo w bardzo młodym wieku....i co? wszystko się kiedyś
      przejada...ale fajnie jest tego stanu doświadczyć na własnej skórze, po takim
      etapie w życiu jest się już bardzo "sobą"....a teraz jestem w zwiąku gdzie
      wiadomo raz lepiej raz gorzej... ale inaczej....będąc singlem tak średnio dwa
      razy w tygodniu zalewalam się łzami w samotne noce...teraz już nie...jestem
      spokojniejsza
      • Gość: onaxx@gazeta.pl Re: samotni IP: *.apus-net.pl 10.07.07, 22:09
        witajcie:)
        jestem kolejna...i zle mi z tym...
        czy tez tracicie nadzieje na zmiane, czy to z wiekiem przychodzi...?
        pozdrawia 30-latka
        • Gość: a ja Re: samotni IP: 212.87.241.* 10.07.07, 22:42
          eee tam, z wiekiem przychodzą zmarszczki i siwe włosy
          zmiany też:)
          jeszcze będzie przepięknie
        • Gość: on 36 Re: samotni IP: *.apus-net.pl 11.07.07, 09:40
          to wszytko zależy czy chcesz jakiś zmian, trzeba się starać cokolwiek zmienić,
          ale nic na siłe, z wiekiem nic się nie znienia, człowiek staje się zgniuśmiałym
          singlem i ....
          • onaxx Re: samotni 12.07.07, 12:06
            mialam na mysli, czy z wiekiem przychodzi brak nadziei na zmiane...
            co do checi zmiany...skoro jest mi w tym zle, to chyba oczywiste..?
            same checi to malo
    • Gość: up Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.07, 12:47
      • Gość: joanna Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.07, 14:42
        GW nie! jest właściwym miejscem na takie rozmowy. Lepiej porozmawiać prywatnie.
        Można nałapać wiele wirusów i mieć problemy! z komp.
        • Gość: Heska do Joanny Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 14:53
          O co Ci chodzi? Jak można nałapać wirusów?? Coś chyba na żarty Ci się zebrało
          moja droga. Wirusów mozna nałapać wszędzie:) A zresztą tutaj odybawają się mało
          zobowiązujące rozmowy, kazdy pisze co czuje i mysli.
          Fajny pomysł na wątek. Przyłączam się do waszego grona.
        • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.07, 15:18
          joanno nie wszyscy wolą prywatne rozmowy,jeśli wybrali wirtualny świat to chyba
          z pełną świadomością,a jak nie chcesz załapać wirusa to poprostu nie wchodź na
          forum GW (my też nie chcemy załapać wiruska więc wiesz...;))hehehehe
          • Gość: joanna Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.07, 16:16
            Czy jest możliwość, że ktoś zablokuje komuś dostęp i ta osoba nie może wejść
            na stronę gazety wyborczej.Mnie sie coś takiego dziś przytrafiło i nie mogę
            korzystać z własnego komputerta. I jakoś żarty mnie się nie trzymają.
            • Gość: ... Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.07, 16:51
              W świecie wirtualny może zdarzyć się wiele niespodzianek. Pojawia się obawa,
              że "Wirus" może poważnie zaszkodzić. Co zrobić?
              • Gość: Heska Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 18:04
                Joanna nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło. Moze to że nie możesz czytać
                wyborczej to nie wina forum. A wirusa to możesz załapać wszędzie i nie tylko
                wchodząc na forum.
                • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 18:46
                  mnie rówmnież nic takiego się nie zdarzyło nigdy a wchodzę na GW przynajmniej
                  raz dziennie;)
                • misiakilla Re: samotni 12.07.07, 17:09
                  Gość portalu: Heska napisał(a):

> Joanna nigdy mi się nic takiego nie zdarzyło. Moze to że nie możesz czytać
                  > wyborczej to nie wina forum. A wirusa to możesz załapać wszędzie i nie tylko
                  > wchodząc na forum.

Wczoraj, tj w srode 11.07 w godzinach rannych i okolo poludnia byly problemy z
                  serwerami gazety, wiec to nie wirus ;)
                  Pozdrawiam
    • Gość: Singiel Re: samotni IP: *.radiojasnagora.pl 11.07.07, 19:01
      witajcie,

też jestem sam, chociaż nie samotny. Choć przyznaję, że czasmai brakuje mi tej
      wyjątkowej, jedynej osoby. Ale cóż, nie mam zamiaru robić niczego na siłę, i z
      usmiechem na ustach podchodze do codzienności. Pozdrawiam wszystkich:) Ł.
    • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 20:47
      "nie wiem co to jest co mi sprawia ten ból,to samotność dotyka mnie
      tu...nananana
      • Gość: jaaaa:( Re: samotni IP: *.gprspla.plusgsm.pl 11.07.07, 21:09
        Tez jestem samotnym 31 latkiem. singiel@interia.eu
        pozdrawiam wszystkich
        • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.07, 21:21
          zapraszam do spr poczty;)
    • Gość: Iva Re: samotni IP: *.21.pl 11.07.07, 21:24
      żyj z całych sił i uśmiechaj sie do ludzi, bo nie jesteś sam ...........
    • Gość: nina Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.07, 23:38
      samotna,niesamotna...czasem sama nie wiem jak to ze mną jest.
      kocham ale chyba nie jestem kochana..a nawet jeśli jestem to nikt o tym nie może
      wiedzieć...myślę,że nie jestem z tym sama z tego co czytałam.
      ale wierzę,że może kiedyś...pozdrawiam wszystkich samotnych mniej lub
      bardziej.dobrej nocy
      • Gość: ;-)))) Re: samotni IP: 212.87.241.* 11.07.07, 23:58
        abyście tego nie żaałowali!!!!!!!
        • Gość: ? Re: samotni IP: 212.87.241.* 12.07.07, 00:55
          czego? samotności?
          • Gość: Dydko Re: samotni IP: 80.54.174.* 12.07.07, 02:55
            Ja jestem sama, ale nie samotna :) i jest mi z tym dobrze :)
            • Gość: gears78@gmail.com Re: samotni IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.07, 09:44
              Nie wszystkim jest dobrze ze swoja samotnością... Chętnie poznam jakąś singielkę
              z Częstochowy :)
              • Gość: ****26 Re: samotni IP: *.ingbank.pl 02.08.07, 11:22
                poznałeś już?
    • Gość: a ja Re: samotni IP: 212.87.241.* 12.07.07, 13:11
      a ja się zastanawiam czy tzw. samotność z wyboru nie jest trudniejsza.
      wtedy nie można się uskarżać na zły los :))) i ciągle kwestionuje się trafność
      wyboru
      • Gość: inkaa28 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 14:06
        samotni z wyboru to chyba wszyscy Ci którzy są szczęśliwi w samotności, no ale
        są i tacy co samotności doświadczają z przypadku np. właśnie dzięki
        dziwnym, "nieudany" związką w którym się tkwi i w zasadzie nie potrafi się z
        nich zrezygnować, sama to przesłam, wydawało mi sie, że trudniej sie będzie
        żyło samemu, ale pomyliłam sie, jestem sama i nie czuję sie nieszczęśliwa, choć
        bywają chwile słabości, kiedy przydałaby sie ta przyjazna duszyczka przy boku
        pozdrowienia dla wszystkich samotnych
        • Gość: a ja Re: samotni IP: 212.87.241.* 12.07.07, 14:23
          a ja kombinowałam inaczej...
          że samotność z wyboru to taka, gdy odrzuca się niesatysfakcjonujący związek
          zresztą, co za różnica?
        • Gość: pirog Re: samotni IP: *.apus-net.pl 12.07.07, 15:56
          do inkaa28
          pamietaj ze zawsze mozna to zmienic jesli sie tylko chce, jest tylu fajnych
          fecetów dookoła. każdy ma chcwile słobości i chciłby miec przyjaciela czy tez
          przyjaciółke by porozmawiac, pośmiac się. pozdrawiam cie
          • Gość: 22 Re: samotni IP: 80.54.174.* 12.07.07, 16:21
            a gdzie mozna kogos takiego poznac ? wyjsc na uluce i zaczac podchodzic do
            ludzi? w pracy nie poznam, nie ucze sie, a jak ide gdzies do knajpy to ze
            znajomymi, przeciez sama nie pojde, a na dyskoteki itp nie chodze, ao i np nie
            jestem na tyle odwazna abym 1 miala do kogos podejsc, smutno mi :(
            • Gość: clementia81 Re: samotni IP: *.streamcn.pl 12.07.07, 17:03
              Czy ktoś chce być sam, czy nie, to zależy od niego. Jedynym słusznym wyjściem jest zapomnieć!, odciąć sie całkowicie! od ostatnich przeżyć. To jest najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, wierzcie mi. Nie ważne, czy ktoś jest z tej, czy z "innej parafii", to nie miało znaczenia, liczy się , że ludzie są wartościowi. Samotny powinien znaleźć drugą, inną, młodszą, bezproblemową! połówkę i ułożyć sobie z nią spokojne życie, bo on zasługuje na to co najlepsze.
              Ostatni Post scriptum: Życzę wszystkim samotnym z całego serca! dużo szczęścia w dalszym życiu.

"Życie to ciężkie wyzwanie,
              a najtrudniejsze jest pierwsze sto lat"
              Wilson Mitzner
          • Gość: inkaa28 Re: samotni/do pirog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 18:12
            dzięki za pozdrowienia, owszem masz rację że jest wokół mnóstwo interesujących
            osób, no ale życie jest na tyle okrutne, że trafiamy najczęściej na te
            nieodpowiednie osoby
            • Gość: pirog Re: samotni/ IP: *.apus-net.pl 13.07.07, 10:53
              DO inkaa28 tak masz racje trafiamy i zrażamy się do wszystkich nie dają sazns
              nastepnym osobom, a moze warto się pomęczyć w poznawaniu coraz to nowych ludzi,
              nawet jeśli to ma byc tylko jedna kawa i nic wiecej. internet daje wiele
              mozliwości a w realu to się weryfikuje - warto próbowac póki mamy siły.
              • Gość: inkaa28 Re: samotni/ do pirog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.07, 11:27
                właśnie tak jest, że się zrażamy i coraz trudniej jest później komuś nowemu
                zaufać, to, że świat wirtualny różni się od tego rzeczywistego chyba większość
                z nas sie przekonała, a zwłaszcza Ci którzy znajomości zaczynali przez
                internet, a później w realnych kontaktach spotykali jakby całkiem obce osoby;
                może nie warto żyć w samotności, ale czasem trudno kogoś poznać ...
                • Gość: pirog Re: samotni/ do pirog IP: *.apus-net.pl 13.07.07, 11:42
                  do inkaa28 ja zaczynałem kilka znajomości przez internet i wiesz nie załuje.
                  poznałem te kobiety sąfajne i sympatyczne. wiem ze z czasem dochodzimy do
                  wniosku ze to nie to. ale szczera rozmowa powoduje że nie czujemy się winni. są
                  to szalone dni. jak nic nie zmieniałem i one tez nie, jak przedstawiały sie na
                  necie takie były w rzeczywistości. szłyszałem że miałem szczęscie że tak mi sie
                  trafiało. moze nie wiem ,a może tak miało byc. nie wiem. co powiesz na
                  przejscie na prywatnego maila, moze nie bedziemy pisaac na forum. jesli się
                  zdecydujesz to napisz. grzegpob@wp.pl
    • Gość: gears78@gmail.com Re: samotni IP: *.adsl.inetia.pl 12.07.07, 18:02
      To może ktoś zorganizuje jakieś spotkanie dla singli z Częstochowy ? Grupowe
      spotkanie w jakimś lokalu, lub coś w tym stylu.
      • Gość: xxxxxx Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 19:33
        takiego dużego lokalu nie ma-może w niedZiele w OLSZTYNIE pod zamkiem??ma być
        ciepło.
        • Gość: yyyyy Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.07, 19:55
          szukajcie połówek w olsztynie-tak!
      • Gość: przysłowie Re: samotni IP: *.gprspla.plusgsm.pl 13.07.07, 07:24
        "czasami lepiej być samemu"
      • Gość: ****26 Re: samotni IP: *.ingbank.pl 02.08.07, 11:20
        to może coś zaproponuj, może ktoś się odważy i przyjdzie?
    • Gość: rada Re: samotni IP: *.gprspla.plusgsm.pl 13.07.07, 07:41
      ludzie są samotni bo 1.-nie mówią czego w życiu chcą-są zamknięci,małomówni,
      skryci;są samotni 2.-z wyboru-chcą się wyszaleć,bądź ustawić w życiu i w tej
      sytuacji karierowicze wukorzystują tych, którzy liczą na uczucia, perspektywę
      związku małżeńskego, rodzinę; naiwnie myślą,że spotkali wartościowego
      człowieka, który się rozwija, a on/ona to narcyz żyjący dla siebie i swoich
      przyjemności!!!
      CHCĘ MIEĆ RODZINĘ!!!PRACA TO NIE WSZYSTKO!!!
      • Gość: a ja Re: samotni IP: 212.87.241.* 13.07.07, 12:15
        chcę mieć pracę...
    • viva_il_canto Przyczyny samotności 14.07.07, 18:41
      Jak myślicie, w czym tkwi problem samotności? Tej "z wyboru" i z konieczności?
      Moim zdaniem przyczyny są 2:
      - zbyt wysokie wymagania i oczekiwania wobec pratnera ( najczęściej kobiet
      w stosunku do męzczyzn)
      - nieatrakcyjność fizyczna, nieśmialość, niezaradność i nieporadność
      życiowa

Przekonalam się na tym na wlasnej skórze:)Wiem,że raczej do końca zycia jestem
      na samotność skazana.od jakiegoś czasu juz nawet nikogo nie szukam, ba, nawet
      stronię od okazji, gdzie moglabym kogoś poznac.Tylko czasami chcialabym mieć
      się do kogo przytulić:)
      • Gość: ona28 Re: Przyczyny samotności IP: *.realestate.net.pl 14.07.07, 20:47
        Witam Też wydaje mi sie, że raczej pozostane sama, bo tak sie jakos układa.Też
        juz nie szukam nie mam siły tylko czasami człowiekowi smutno jeśli wokoło same
        pary a człowiek nawet na urlop wybiera sie w pojedynke. Mimo wszystko staram
        sie cieszyć życiem i tym co mam.Pozdrawiam
    • Gość: stefek burczymucha Re: samotni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.07, 22:27
      I ja jestem singlem. Nie z wyboru - tak się ułożyło. Ale oprócz tego mogę
      powiedzieć, że jestem samotny. W porywach mogę liczyć tylko na jedną lub dwie
      osoby. Ale to, niestety, nalezy do rzadkości...
      • Gość: Krystin Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 13:23
        Ja teżjestem sama ,potrzebuje kogoś z kim moge pogadać i nie tylko ..Pozdrawiam
        wszystkich..
        • Gość: babcia Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 13:34
          Kristin ,trzymaj sie -czas leczy rany i nie tylko.GłOWA DO GóRY .Jeśli masz
          dzieci to nie jestes samotna -znam to z autopsji.pozdrowienia-trzymaj sie cieplutko.
          • Gość: gość Re: samotni szczęśliwi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 13:59
            a gdzie Ci samotni szczęśliwi? dlaczego nie podpowiecie tym nieszczęśnikom jak
            można z tym żyć?
        • Gość: pirog Re: samotni IP: *.apus-net.pl 19.07.07, 15:06
          ja tez miałbym ochote porozmawiać i nie tylko .... ,albo tylko i to
          zależy .........
          Proponuje spotkania na niezobowiązującej kawie czy lodach.
          Czekam na odważne
          • Gość: gość Re: /do pirog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 16:18
            niesamowita propozycja, tylko może coś więcej o sobie napiszesz,choćby np.
            wiek, bo to chyba ma znaczenie /choć może nie dla wszystkich
            • Gość: pirog Re: /do pirog IP: *.apus-net.pl 20.07.07, 13:02
              wiek 36, Ale czuje sie młodo, pracuje sam mieszkam, wystraczy czy mam
              podacjeszcze numer kołnierzyka, buta i nie wiem co jeszcze?
              • Gość: kuminiorz Re: /do pirog IP: 80.48.49.* 20.07.07, 13:03
                Powiedz tylko, od kiedy i dlaczego jesteś sam...
          • Gość: Kristina.. Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.07, 21:44
            Też pragne sie spotkać i pogadać ,na kawie ..Pozdrawiam wszystkich samotnych..
            • Gość: kuminiorz Re: samotni IP: 80.48.49.* 20.07.07, 12:48
              Czy samotnosć zawsze przeradza się w coś nie do wytrzymania - czy czeka mnie
              ból, jeśli nie rozpocznę skrajnie usilnych starań o dokompletowanie swojej
              przyszłości?
              • Gość: agra1 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.07, 22:33
                teraz po Twoich słowach które przeczytałam przed chwilą to naprawdę zaczynam
                się zastanawiać czy samotność naprawdę aż tak będzie bolała?
                • Gość: kuminiorz Re: samotni IP: 80.48.49.* 21.07.07, 09:00
                  Ale ja to pytanie zadałe też po słowach... od bardziej doświadczonych wiekiem.
                  Na razie nie przeszkadza (choć przeszkadza) w sposób wyjątkowo uciążliwy -
                  tylko, skoro to ma się zmienić, to kiedy?
    • pifnooka Re: samotni 15.07.07, 22:42
      Ciekawy watek..samotnosc w nowym stylu na szczesliwo jak to ja kreuja media
      ostatnimi czasy - polecam artykul o codziennych "zmaganiach" singli w Elle z
      tego miasiaca - a pisze tego posta bo choc nie czuje sie samotna to chetnie
      pozanalabym kogos ciekawego. Od dluzszgo czasu jestem znowu w Czestochowie a ze
      dlugo mnie tu nie bylo, a jak wiadomo Czestochowa to miasto niezliczonych
      mozliwosci, probuje na nowo sie tu odnalezc. Lubie muze elektroniczna, pozno
      wstawac i opalenizne latem. pifnooka@gazeta.pl
      • Gość: kuminiorz Re: samotni IP: 80.48.49.* 15.07.07, 23:04
        Ja też chcę kogoś poznać...
        Każdy chce kogoś poznać...
        ...chęć kogoś poznania to znane doznanie...
        I nie chcę znać tych, co twierdzą, że nie chcą nikogo poznawać!
        Często jednak, mimo tymczasowych porywów, wychodzi kwas - bo są obawy, strach,
        nieśmiałość, niedomagania fizyczne, czy próżniacza wygoda - pogodzić się
        (licząc na "może samo przyjdzie"), czy zmieniać za cenę wszelką!?
        • viva_il_canto Re: samotni 15.07.07, 23:59
          a wiec jednak wymienieles "niedomagania fizyczne":)
          jednak sporo dziewczyn, brzydszych ode mnie i wydawaloby sie, nieciekawych
          osobowosciowo i intelektualnie, jest w związkach z fajnymi chlopakami, sa
          szczęsliwe, kochane, dowartosciowane
          • Gość: kuminiorz Re: samotni IP: 80.48.49.* 16.07.07, 00:09
            Może nie wierzysz w siebie (?)
            A może, jak i ja, sama nie wiesz, co jest w tej chwili atrakcyjniejsze -
            niewola, czy wolna na powolne zniewolenie?

Rutyna w ziwązku jest nużąca - wolność staje się pragnieniem. Potem wolność się
            nudzi i chciałoby się postać z kimś na przystanku i bez powodu bawić się
            wzajemnie swoimi rękawiczkami i znając wyłączność na własność, pstrykać butem o
            but ... ale to się przecież kiedyś znudzi - i "gdzie ci celnicy mają oczy?!"

I tak źle, i tak źle - trzeba po prostu zostać Kulfonem
            • Gość: pojedynka Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.07, 07:48
              samotni są w kazdym wieku .Może jakieś przedziały wiekowe?
              • Gość: inkaa28 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.07, 12:47
                samotni są w każdym wieku, ale chyba tak około 30 zaczynamy się obawiać, że
                samotność to nasze przeznaczenie
                pozdrowionka dla Wszystkich niekoniecznie szczęśliwych samotnych tuż przed i po
                30
            • Gość: alexa Re: samotni IP: *.iplus.com.pl 16.07.07, 07:57
              Ja tez jestem obecnie osóbka samotna, byłam w paru zwiazkach ale zawsze szybko
              sie konczyły, niezgodnosc charakterów.Teraz od ponad 2 lat jestem singielka, ma
              to swoje wady jak i zalety. Chciałabym poznac kogos bliskiego, jak to sie mówi
              druga połówke,mezczyzne, który sie mna zaopiekuje i pokocha taka jaka jestem,
              Moi znajomi dziwia sie ze jestem sama, bo w ich gronie jestem uwazana za
              atrakcyjna dziewczyne, ale ja nie szukam kogos na sile.Wierze ze miłośc kiedys
              sama sie znajdzie :):) choc ciezko jest spedzac samotnie zycie.
              • Gość: kuminiorz Re: samotni IP: 80.48.49.* 16.07.07, 11:53
                ... i skromna też jesteś;)
              • Gość: pirog Re: samotni IP: *.apus-net.pl 18.07.07, 09:14
                Dp alexa, kazdy liczy ze spotkata osobe która pokocha ciebie takim jakim
                jesteś. nie jest to łatwo. czasami o miłośc trzeba sie postarać. co powiesz na
                zniezobowiązujaca kawe w realu ?
                • Gość: kuminiorz Re: samotni IP: 80.48.49.* 18.07.07, 12:15
                  Ale Alex chyba jest niewiastą? Czy pirog też? Choćz drugiej strony ... w końcu
                  mamy nowoczesne sapołeczeństwo
    • Gość: dfasd Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.07, 13:08
      up
      • Gość: I. Re: samotni IP: 80.54.174.* 16.07.07, 13:11
        to gdzie mozna znalezc tego kogos ?
        • Gość: inkaa28 Re: samotni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.07, 20:37
          przyłączam się do pytania: to gdzie mozna znalezc tego kogos ?

• Gość: agra1 jakbyście mieli namiary... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.07, 21:38
            to ja też bardzo chętnie skorzystam z tej wiadomości;)
            • Gość: gosc Re: jakbyście mieli namiary... IP: *.adsl.inetia.pl 16.07.07, 22:54
              Jakby była taka prosta dla każdego recepta nie było by tematu. Czyż nie ?
              • Gość: inkaa28 Re: jakbyście mieli namiary... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.07, 23:10
                ale moze wspólnymi siłami coś wymyśłimy - ipowstanie jakaś cudowna recepta
                • Gość: służę podpowiedzią Re: jakbyście mieli namiary... IP: 212.87.241.* 16.07.07, 23:28
                  www.kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=525
                  • Gość: anka Re:samotni szczęśliwi IP: 83.2.141.* 17.07.07, 10:12
                    Człowiek nie jest bierny wobec otaczającej go rzeczywistości, ma wrodzoną chęć
                    poznawania świata i ludzi. Są różne metody, do których sięga się, by poznać
                    kogoś. Dlaczego fora nie są odpowiednim środkiem do tego celu? Ponieważ fora to:
                    labirynt myśli - łatwo można się pogubić
                    nadinterpretacje - mogą zaboleć
                    niedomówienia - brak możliwości weryfikacji
                    jeden nadawca - zbyt wielu odbiorców.
                    Dlatego polecam wszystkim samotnym szukania innych dróg dotarcia do drugiego
                    człowieka.
                    "Życie to ciężkie wyzwanie,
                    a najtrudniejsze jest pierwsze sto lat" :)
                    Wilson Mitzner
                    Anka GG7937956
                • Gość: emke Re: jakbyście mieli namiary... IP: *.eranet.pl 17.07.07, 11:36
                  OK, wstawiam wodę na kawę. Rozpuszczalna czy parzona?
                  • Gość: kuminiorz Re: jakbyście mieli namiary... IP: 80.48.49.* 17.07.07, 12:02
                    Forum, jak i czat, czasami może być świetnym miejscem do poznania kogoś i bedę
                    się przy tym upierał. Tłumaczenie, że to jest zły pomysł może wynikać ze
                    strachu przed podjęciem takiego ... "wyzwania"!
    • Gość: I. Do kuminiorz IP: 80.54.174.* 17.07.07, 12:27
      masz swieta racje
      • Gość: kuminiorz Re: Do kuminiorz IP: 80.48.49.* 17.07.07, 12:31
        Dziękuję:) Strzelałem:P
        ŻART;)
        • Gość: agra1 Re: Do kuminiorz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.07, 12:45
          Ty nie strzelaj tylko trafiaj;)
          • Gość: kuminiorz Re: Do kuminiorz IP: 80.48.49.* 17.07.07, 13:00
            Łyknąłem sugestię - jutro o 11.08 koło budki z hot-dogami na Dekabrystów, hę?
            • Gość: agra1 Re: Do kuminiorz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.07, 13:17
              przestań koło budki z hot dogami się chcesz ze mną spotykać?Ty to dopiero
              potrafisz intrygować ;)
              • Gość: kuminiorz Re: Do kuminiorz IP: 80.48.49.* 17.07.07, 13:24
                Wcześniej myślałem o Piłsudskim (tyle tam frytek), ale nie chciałem , żebyś
                pomyślała, żem prosty człowiek - ja naprawdę nie jestem prosty człowiek (bo mam
                skoliozę);)
                • Gość: agra1 Re: Do kuminiorz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.07, 13:59