fiabei 03.03.07, 20:35 Organizujemy kiermasz rekodzieła - chetnych do wystawiania swoich prac zapraszam tutaj: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46360 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorfi123 Re: kiermasz rękodzieła - Knurow 04.03.07, 10:23 Weszłam w linka, ale za dużo to się nie dowiedziałam. Podawanie linków do tematów, których nie można przeczytać, ponieważ są zahasłowane nie jest w porządku. Odpowiedz Link
nutilka Re: kiermasz rękodzieła - Knurow 07.03.07, 12:17 a mogę prosić o jakieś bliższe info Odpowiedz Link