Dodaj do ulubionych

kiermasz rękodzieła - Knurow

03.03.07, 20:35
Organizujemy kiermasz rekodzieła - chetnych do wystawiania swoich prac
zapraszam tutaj:
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=46360
Obserwuj wątek
    • dorfi123 Re: kiermasz rękodzieła - Knurow 04.03.07, 10:23
      Weszłam w linka, ale za dużo to się nie dowiedziałam. Podawanie linków do
      tematów, których nie można przeczytać, ponieważ są zahasłowane nie jest w
      porządku.
      • grzesasia Re: kiermasz rękodzieła - Knurow 04.03.07, 14:44
        Zgadzam się....
    • nutilka Re: kiermasz rękodzieła - Knurow 07.03.07, 12:17
      a mogę prosić o jakieś bliższe infosmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka