Dodaj do ulubionych

Nie dożyjemy emerytur

04.07.08, 18:44

W mojej firmie pracujący faceci po 55 -tce ledwo dyszą, są czerwoni na
twarzach, mają trudności w poruszaniu się a o myśleniu i efektywnej pracy to
lepiej nie mówić. Kobiety pięćdziesięciolatki podobnie lecz trochę lepiej ,ale
te które mają pięćdziesiąt pięć i więcej tal to tak samo jak faceci. Co
zamierza RZĄD RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZROBIĆ?
CHCE UCZYNIĆ KRAJ PRACUJĄCYCH ZMĘCZONYCH ŻYCIEM, PRACĄ TRZĘSĄCYCH SIĘ STARCÓW.
Nas nie stać na salony kosmetyczne tak jak panów i panie posłanki, polityków
aktorki, itp gwiazdy śpiewające. Niech Oni pracują do 100 lat. Młodzi ludzie
jak uciekali z tego kraju tak uciekają. Dziur nami nie pozatykacie. Chcecie
jak słusznie ktoś tu napisał abyśmy poumierali nie doczekali emerytur.
Poprzedni
Sortuj:
drzewko
od najstarszego
od najnowszego
drzewko odwrotne

* drzewko
* od najstarszego
* od najnowszego
* drzewko odwrotne

Pokaż wszystkie
Nie dożyjemy emerytury - Gość: emerytka 02.07.08, 19:50
pomarszczone z ciśnieneim wysokim, powolne - Gość: matka pracująca 03.07.08,
20:00
Re: pomarszczone z ciś
Obserwuj wątek
    • Gość: nn Re: Nie dożyjemy emerytur IP: *.pai.net.pl 04.07.08, 19:02
      To nie wiesz że system jest tak obliczony żeby nie dożyc emerytury.
      Komunistyczne hasło " Renciści!!!! popierajcie partię czynem, umierając przed
      terminem", jak Lenin - wiecznie żywe.
      • nefnef Przeżyć za emeryturę – to sztuka! bt 04.07.08, 19:13

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka