Dodaj do ulubionych

WSTYD MI ZA WAS, milosnicy (?) zwierzat

09.05.04, 13:16
Gdziez sa wasze podpisy pod ta petycja? Tacy to z was milosnicy zwierzat?
Coz za nieslychane zaklamanie... niemal nikogo z Polski... nie ma tu juz
sprawiedliwych nawet na takim forum, jak Z ?

8( 44

Wpis nr 40222:
<< Humans are the cruelist of all of Gods creatures...killing anything is
unecessary...but especially in front of it's Mother!! Anyone capable of doing
this heiness act...should be punishable by the same method of death...and in
front of their own Mother!! STOP THE KILLING!!!!!! >>

Jesli nie znacie jezyka - piszczie tam po polsku, co o tym myslicie.
Obserwuj wątek
    • ouioui bonobo - mail! 09.05.04, 13:36
      bonobo masz maila
    • miriam_73 Re: WSTYD MI ZA WAS, milosnicy (?) zwierzat 09.05.04, 13:59
      Bonobo, nie każdy wie po prostu o istnieniu tej strony, dobrze, że podałeś
      link. Dzięki, ja już zamieściłam odpowiedni wpis.
    • bonobo44 Tłumaczenie petycji 09.05.04, 16:36
      ===========
      Tłumaczenie petycji (dzieki Zbigowi):
      ===========
      "Powstrzymaj zabijanie fok w Kanadzie

      W ciągu kilku tygodni na nowo podjęte zostanie polowanie na foki w Nowej
      Funlandii. W ubieglym roku Ministerstwo Rybołówstwa i Oceanów zwiększyło ich
      limit o 32000 zwierząt, a szacunkową liczbę "zrównoważonych" polowań o ponad
      50000.

      Łowcy, uzbrojeni w pałki i inne nielegalne rodzaje broni, biją na śmierć
      niemowlęta fok tuż przed oczami ich matek, które często umierają próbując
      ratować swoje dzieci. Dorosłe foki rodzaju męskiego są pozostawiane do
      wykrwawienia po tym, gdy ich penisy zostały brutalnie wycięte dla eksportu do
      takich państw jak Japonia, gdzie są one wykorzystywane jako afrodyzjak.

      Najbardziej szokujące świadectwo pochodzi z 2001 roku, kiedy to międzynarodowy
      zespół weterynarzy, który obserwował polowanie, wykonał pośmiertne badania
      losowo wybranych karkasów i dowiódł, ze 42% tych fok żyło jeszcze w trakcie
      obdzierania ich ze skóry.

      Jest to największe masowe zabijanie ssaków na świecie i nie istnieje żadne
      usprawiedliwienie dla takiej masakry lub dla takich tortur, jakim podlegają te
      przepiękne istoty żywe. Niesie to Kanadzie jedynie złą sławę, jako prymitywnej
      nacji czerpiącej profity z futer foczych niemowląt.

      Zaklinamy pana, aby zaprzestał pan wyrażania zgody i popierania tak
      przerażającego wymordowywania kanadyjskiej dziko żyjącej fauny."
      ===========
    • narysuj.mi.baranka Uspokoj sie, czlowieku. Nie obrazaj ludzi. 09.05.04, 21:03
      Sama stworzylam w swoim czasie watki z linkiem do tej petycji. Pamietaj tez, ze
      takim tonem nic nie osiagniesz. Nikt nie chce byc ustawiany. A sprawy serca nie
      sa na rozkaz.
      • bonobo44 Et tu, Brute? 09.05.04, 23:02
        Zaloze sie, ze pamietasz moja obietnice... zatem: pa, kochana... 8(
    • bonobo44 Dziekuje wam, kochani 8) 09.05.04, 23:01
      Kochani - nie wiem jak bylo miesiac wczesniej, ale dzis, po moim apelu -
      srednio co 20 minut ktos z was wpisuje sie na te liste. Gdybysmy utrzymali
      podobne tempo, to przed nastepnymi lowami w przyszlym roku na petycji tej
      znalazloby sie ponad 20,000 wpisow samych tylko Polek i Polakow. (Do chwili
      obecnej petycje podpisalo juz 40,000 ludzi z calego swiata, glownie z USA.)

      Codziennie petycje podpisuje 200 osob, co uczyni dodatkowe 60,000 w ciagu
      najblizszych 10 miesiecy. Oznacza to, ze w marcu przyszlego roku rzadowi Kanady
      bedzie mogla zostac przedstawiona petycja zawierajaca 100,000 podpisow, z czego
      1/5 bedzie pochodzila z Polski.

      Jeszcze raz dziekuje wam wszystkim serdecznie,
      8)44
    • hajota Re: Jednak amerykanscy obroncy zwierzat gora ! 11.05.04, 23:39
      bonobo44 napisał:

      > (maja tak srednio 44 razy wiecej wpisow niz Polacy)
      >

      A uwzględniasz powszechność dostępu do Internetu i znajomość języka
      angielskiego w Polsce i w Stanach?

      hajota (wpis 40237)
      • bonobo44 Czescy obroncy zwierzat bija wszystkich ! 12.05.04, 20:07
        W ostatniej odslonie Czesi maja tyle samo wpisow co Amerykanie i Hiszpanie
        razem wzieci!!!
        Polskich wpisow brak 8(
    • neta.hard Re: Kolejnych 20 wpisow PL - Kochani, tak trzyma 12.05.04, 22:43
      A ja nie wiem co tu wpisac: "ZIP/POSTAL CODE:" :((
      Help
      • bonobo44 Re: Kolejnych 20 wpisow PL - Kochani, tak trzyma 13.05.04, 13:03
        neta.hard napisała:

        > A ja nie wiem co tu wpisac: "ZIP/POSTAL CODE:" :((
        > Help

        ja po prostu wpisalem swoj numer kodu pocztowego

        pozdr

        8)44
        • bonobo44 INSTRUKCJA DLA TYCH KTORZY NIE ZNAJA ANGIELSKIEGO 13.05.04, 13:12
          Tłumaczenie:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=16&w=12516620&a=12519271
          ===================================================
          INSTRUKCJA DLA TYCH KTORZY NIE ZNAJA ANGIELSKIEGO:

          STEP 1. Enter your name:
          /krok 1. wpisz swoje imie i kliknij "Continue"/

          Wypelnij teraz rubryki z napisem "required" (na czerwono z prawej):
          LAST NAME /nazwisko/ (required)

          Display in public list as "Anonymous"
          /zaznacz jesli chcesz widniec jako "Anonim" bez nazwiska na wyswietlanej co 20
          minut liscie ostatnich wpisow/

          EMAIL ADDRESS: /wpisz swoj adres e-mailowy - otrzymasz podziekowanie/
          (required)

          CITY: /miasto/ (required)

          STATE: -->Choose US State<
      • neta.hard Re: Kolejnych 20 wpisow PL - Kochani, tak trzyma 13.05.04, 16:47
        neta.hard napisała:

        > A ja nie wiem co tu wpisac: "ZIP/POSTAL CODE:" :((
        > Help
        >
        >
        Ok, zrobione :D
    • krolewna.sniezka Re: Dzis wpisalo sie juz 7 milosnikow zwierzat z 16.05.04, 00:21
      bonoboo44 ja podpisalam petycje zaraz po fakcie podpisania przez rzad
      kanadyjski pozwolenia na zabicie 350tys. fok, w okresie 2 tygodni, do zabijania
      mialo dojsc za poltora tygodnia. Niestety moj podpis nic nie pomogl, zarowno
      jak protesty i apele w radiu, telewizji itd itp. Do tej rzezi doszlo, wiem ze
      moze to sie zdazyc w nastepnym roku, polroku, lub innym okresie czasu. Nie
      jestem pewna czy tak naprawde cos sie zdobedzie ta petycja, kompletna
      NIETOLERANCJA w stosunku do osob ktore te futra lubia zakladac, jest jedynym
      wyjsciem. Pamietaj ze odbiorcami futer jest POLSKA, wiec jedyne co moze to
      forum tak naprawde zrobic, to wywierac nacisk na rzad polski aby zabronil
      importu skorek foczych.
      Bonobo44 skad tak nawiasem mowiac stukasz?
      • bonobo44 Re: Dzis wpisalo sie juz 7 milosnikow zwierzat z 16.05.04, 01:13
        krolewna.sniezka napisała:

        > bonoboo44 ja podpisalam petycje zaraz po fakcie podpisania przez rzad
        > kanadyjski pozwolenia na zabicie 350tys. fok, w okresie 2 tygodni, do
        zabijania

        brawo !!!

        > mialo dojsc za poltora tygodnia. Niestety moj podpis nic nie pomogl, zarowno
        > jak protesty i apele w radiu, telewizji itd itp. Do tej rzezi doszlo...

        podpisow bylo niewiele w porownaniu z tym, co zebrano do tej pory...
        tak naprawde rzad Kanady postawil swiat przed faktami dokonanymi...

        ja bylem zupelnie zaskoczony, a dowiedzialem sie o sprawie najzupelniej
        przypadkowo, pomimo, ze proceder trwa juz na powrot na calego pare dobrych
        lat !!!!! 8(

        okazuje sie, ze kwitnie on na nie znana skale takze w Rosji i na Grenlandii (tu
        zabija sie ich kilka razy mniej niz w Kanadzie) 8(

        > wiem ze
        > moze to sie zdazyc w nastepnym roku, polroku, lub innym okresie czasu. Nie
        > jestem pewna czy tak naprawde cos sie zdobedzie ta petycja, kompletna
        > NIETOLERANCJA w stosunku do osob ktore te futra lubia zakladac, jest jedynym
        > wyjsciem.

        nie zblizylbym sie do baby w fokach nawet na kilometr i to od zawietrznej,
        jesli Ci o to chodzi...

        > Pamietaj ze odbiorcami futer jest POLSKA, wiec jedyne co moze to
        > forum tak naprawde zrobic, to wywierac nacisk na rzad polski aby zabronil
        > importu skorek foczych.

        To prawda... jednak moje przeszle doswiadczenia w wywieraniu naciskow na ten
        rzad przypominaja walenie grochem o sciane tej... fasadowej demokracji 8(

        Jedyne, co tu mozna zrobic, to probowac odwiesc Polki od wbijania sie w te
        skorki, a to dosc prozne stworzenia - zwlaszcza te sposrod nowobogackich, ktore
        sa kompletnie bez charakteru i bez wyrazu, a ktorym sie wydaje, ze go nabiora,
        gdy przybiora sie w tuzin foczych niemowlat lub ze 20 poronionych czarnych
        owieczek 8( co za zascianek , eeeh ! ... szkoda slow)

        > Bonobo44 skad tak nawiasem mowiac stukasz?

        (z najdzikszych ostepow RD Congo, a skadzeby jeszcze moglo stukac
        najposledniejsze z ostatnich 44-ch wolnych bonobo 8)

        w innym miejscu envi napisała:
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=212&w=12553689&a=12669253
        > a ja myślę że to kolejna petycja która nic nie zmieni.

        A co proponujesz, envi. Usiasc, zalamac rece i plakac?

        Nie bedziemy tego wiedzieli, dopoki nie sprobujemy !
        Jedno jest pewne - jesli niczego nie sprobujemy, to na pewno w niczym nie
        pomozemy !

        Inny pewnik: 50,000 IMIENNYCH(!) podpisow z calego swiata pod jego adresem - z
        tym musi sie moim zdaniem liczyc kazdy rzad !
        8)44
      • narysuj.mi.baranka Krolewna.sniezka ma racje, bonobo _n/t 16.05.04, 19:24

        • bonobo44 Et tu, Brute? Drugie pchniecie sztyletem w plecy? 16.05.04, 23:37
          ZOBACZYMY !!!
          Popatrz na USA ! Moje przewidywania sprzed wojny sprawdzaja sie !
          Co z tego, ze wtedy nasze petycje nie pomogly ?
          Dzis ich sila zmiata z tronow kolejnych wladcow tego swiata, nie liczacych sie
          z wola wiekszosci mieszkancow tej wielkiej wspolnej wioski ("www") !
          Swiat juz nie jest taki sam, jakim oni go zastali, i nigdy nie bedzie !
    • bonobo44 321,199 fok zostalo zabitych w tym roku 8( 18.05.04, 19:44
      Jak dotad, 321,199 fok grenlandzkich zostalo zabitych w tym roku 8(44
      So far, 321,199 harp seals have been killed this year.
      www.ifaw.org/ifaw/general/default.aspx?oid=88730
      W przyszlym roku ma zginac kolejnych 350,000 !!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka