Dodaj do ulubionych

samo życie :)

27.11.08, 19:44
Panienka idzie po plaży. Nagle zobaczyła starą butelką. Podniosła,
otarła z brudu, a tu wyskakuje Duszek.
Panienka pyta: - Czy będę miała trzy życzenia?
Duszek: - Nie, przykro mi ale ja jestem duszek spełniający tylko
jedno życzenie.
Panienka bez wahania: - To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie.
Widzisz tą mapę? Chce, żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą
walczyć, żeby Żydzi i Arabowie pokochali się między sobą i żeby
kochali Amerykanów i odwrotnie, i żeby wszyscy tam żyli w pokoju i
harmonii.
Duszek popatrzył na mapę i mówi: - Kobieto bądź rozsądna, te kraje
się biją i nienawidzą od tysięcy lat, a ja od 1000 lat siedzenia w
butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż
tak dobry.
Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne
życzenie..
Panienka pomyślała przez chwilę mówi: - No dobrze, przez całe życie
chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za mąż.
Wiesz, takiego który będzie mnie kochał, szanował, bronił, dobrze
zarabiał i oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy
dzieciach, w gotowaniu i sprzątaniu, był świetny w łóżku, wierny i
nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam
życzenie!
Duszek westchnął głęboko i powiedział: - Pokaż mi jeszcze raz tę
jeb*ną mapę...

niby dowcip, ale jakiż prawdziwy o ironio ... :)
Obserwuj wątek
    • nawrocona5 Re: samo życie :) 27.11.08, 19:50
      Zachłanność nikomu nie wychodzi na zdrowie:)
      Nie można chcieć za dużo...Zycie musi byc jakimś wyzwaniem, a ideałów nie ma (na
      szczęście, bo wcale nie są pociągające):))
      • upsik_u Re: samo życie :) 27.11.08, 19:51
        nawrocona5 napisała:

        > Zachłanność nikomu nie wychodzi na zdrowie:)
        > Nie można chcieć za dużo...Zycie musi byc jakimś wyzwaniem, a
        ideałów nie ma (n
        > a
        > szczęście, bo wcale nie są pociągające):))

        ideały są ... u Platona :)
        • nawrocona5 Re: samo życie :) 27.11.08, 19:52
          I niech tak zostanie...
          • upsik_u Re: samo życie :) 27.11.08, 19:55
            nawrocona5 napisała:

            > I niech tak zostanie...

            no nie wiem, powinien byc ideał, bo motywuje do działania,
            doskonalenia :)
    • zeberdee24 Re: samo życie :) 27.11.08, 20:01
      Ja ci też coś opowiem:
      Przychodzi facet do Boga:
      - Panie daj mi spotkać rozsądną kobietę...
      Na co Bóg:
      - stary - ja jestem tylko Bogiem.
      -
      Raz sierpem, raz młotem - w czerwoną hołotę !
      • upsik_u Re: samo życie :) 27.11.08, 20:09
        zeberdee24 napisał:

        > Ja ci też coś opowiem:
        > Przychodzi facet do Boga:
        > - Panie daj mi spotkać rozsądną kobietę...
        > Na co Bóg:
        > - stary - ja jestem tylko Bogiem.
        > -
        > Raz sierpem, raz młotem - w czerwoną hołotę !

        hmmm, jaki z tego wniosek? lepiej nie tworzyć nić po pijaku :)
        • zeberdee24 Re: samo życie :) 27.11.08, 20:18
          to forum rzeczywiście stało się beznadziejne. Nic tu po mnie.
          • upsik_u Re: samo życie :) 27.11.08, 20:23
            zeberdee24 napisał:

            > to forum rzeczywiście stało się beznadziejne. Nic tu po mnie.

            baw się dobrze, gdziekolwiek...
          • upsik_u Re: samo życie :) 27.11.08, 20:27
            a najlepiej poproś Boga, może nie odpowie ci, że jest tylko Bogiem,
            kto wie
            • zeberdee24 Re: samo życie :) 27.11.08, 21:26
              Rozmowy z Bogiem zostawię schizofrenikom, Ja raczej zajmę się czymś
              bardziej pożytecznym. Myślę że należy paru "ludziom" przedstawić dr
              Martensa. Pozdrawiam:)
    • modrooka Re: samo życie :) 27.11.08, 21:29
      A mnie dziś mocno rozbawiło to:

      Mąż i żona jadą przez wieś samochodem. Nie odzywają się do siebie, bo są świeżo
      po kłótni. Nagle żona spostrzega stadko świń i pyta pogardliwie męża:
      - Twoja rodzina?
      - Tak, teściowie!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka