Gość: Ania
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.11.04, 01:01
Często słyszy sie o dobrym fryzjerze we Wrocławiu.Ma on swój salon gdzies w
okolicach rynku.
Jest nazwany jego nazwiskiem i chyba jeszcze wyrażenie.. "team" Czytałam
kiedyś o nim - ale zupełnie zapomniałam jak sie nazywa i gdzie jest ten
salon.Jeśli komus się przypomina - bardzo prosze napiszcie.
Pozdrawiam:)))