Dodaj do ulubionych

PEWIEN FRYZJER POSZUKIWANY....

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 01:01
Często słyszy sie o dobrym fryzjerze we Wrocławiu.Ma on swój salon gdzies w
okolicach rynku.
Jest nazwany jego nazwiskiem i chyba jeszcze wyrażenie.. "team" Czytałam
kiedyś o nim - ale zupełnie zapomniałam jak sie nazywa i gdzie jest ten
salon.Jeśli komus się przypomina - bardzo prosze napiszcie.
Pozdrawiam:)))
Obserwuj wątek
    • Gość: Ania Re: PEWIEN FRYZJER POSZUKIWANY.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.04, 01:09
      pomóżcie plis......
    • wredna2 Re: PEWIEN FRYZJER POSZUKIWANY.... 08.11.04, 14:12
      Rynek nie jest taki znów duzy, obleć wkoło, a na pewno trafisz
    • magdzie Re: PEWIEN FRYZJER POSZUKIWANY.... 09.11.04, 08:54
      moze Salon Krzyszychy na Szewskiej?
      • 123edit Re: PEWIEN FRYZJER POSZUKIWANY.... 09.11.04, 13:00
        salonik nosi nazwę:
        michał krzyszycha&team
        ul.szewska 74 Ip.
        tel.7806600
        pozdrawiam!
    • Gość: Ania Re: PEWIEN FRYZJER POSZUKIWANY.... IP: *.prosystem.pl 16.11.04, 09:34
      Tak - o to chodziło - Magdzie i Edit - WIELKIE DZIĘKI:)))
      • magdzie Re: PEWIEN FRYZJER POSZUKIWANY.... 17.11.04, 15:21
        och, jak mi milo, ze moglam pomoc;)
        tak skromnie, no i edit mnie wspomogla-a wlasciwie to cala robote wykonala;)
        polecam ten salon-bylam tak tylko jeden raz-pelen profesjonalizm...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka