Gość: Piotr
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.07.05, 23:48
Nie tak dawno na łamach łódzkiego wydania GW red Marcin Kwintkiewicz pisał o
drodze ekspresowej S14 i harmonogramie prac. Dzis natknalem sie na nowy
harmonogram budowy autostrad i drog ekspresowych w Polsce, wedlug ktorego
droga ekspresowa S14 ma byc budowana po 2013!!! Skad wiec informacje, ze
pierwszy z odcinkow ma byc budowany juz od 2008. Obawiam sie, ze po raz
kolejny Lodz zostala zrobiona w przyslowiowego konia. Czy ktos ma jakies
informacje na ten temat?
Oto link do nowego harmonogramu GDDKiA:
www.gddkia.gov.pl/html/aktualnosci_inf148.pdf
Pozdrowienia dla Forumowiczow,
Piotrek