Gość: zenek IP: *.toya.net.pl 26.09.04, 14:15 Jaki jest waszym zdaniem najlepszy wokalista rockowy w Łodzi?Według mnie zdecydowanie chypis z normalsów. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dadusia Re: najlepszy wokalista w Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.04, 14:54 Zdecydowanie Piotruś Rogucki z Comy! Odpowiedz Link Zgłoś
keridwen Re: najlepszy wokalista w Łodzi 11.10.04, 16:04 zdecydowanie ja. bo nie spiewam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan Bruno Schulz mój typ: Karol Stolarek z Bruno Schulz IP: 212.191.80.* 25.10.04, 15:44 Mam jeszcze jedną propzycję. To Karol z grupy Bruno Schulz. Wprawdzie zespół tworzą muzycy z różnych miast, ale Karol jest studentem naszej Łódzkiej ASP. Na żywo będzie można ich zobaczyć 25.11 w Dekompresji. A kawałków mozna posłuchać poniżej: radiolodz.pl/niezalezni/mp3/Androgenia-Elektrownie.mp3 www.mp3.cgm.pl/katalog/utwor_pobierz_exe.php?utwor=2498&typ=3 No i oczywiście na stronce wokalisty: www.karolus.prv.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kitana Re: zdecydowanie aric IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.04, 10:21 ja głosuję na wokal Niemytych Jeży:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: muzylek Re: najlepszy wokalista w Łodzi IP: *.lodz.mm.pl 30.10.04, 22:23 a mi podoba się głos wokalisty Power of Trinity,znacie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasada Re: najlepszy wokalista w Łodzi IP: *.uni.lodz.pl 28.02.05, 12:53 Krzysiek Kozba - znany takz ejako MC Trinity - w POT spiewa i ragguje, czasami nawija na imprezach Dancehall/ Ragga/ Jungle. Kurcze, momentami nasladuje Chrisa Cornella z Soundgarden, ale wg. mnie jest najlepszym lodzkim krzykaczem. GrooveHQ razem z Cmonem tworza bardzo ciekawy duecik nawijajac jako RI!CODEH, ale to nieco inna bajka jest... Odpowiedz Link Zgłoś