Gość: Abdul IP: *.intermik.com.pl 15.09.01, 21:05 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: MarcinK Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.01, 21:08 Facet pierdolnij sie czyms ciezkim w debilny leb (nawet jak go rozbijesz to nic nie stracisz, bo i tak nie uzywasz) i wynos sie do tego swojego Opola. MK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pacek Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.waw.cdp.pl 08.10.01, 06:21 Za....c wszystkich Talibow, wyrznac ich w pien co do sztuki!!! Razem z rodzinami (zonami, matkami) zeby ziemia nie nosila takich popaprancow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sędzia Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.01, 20:20 Z Opola to zawsze jakiś burak się trafi. Takie chwasty trzeba tępić! Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! 15.09.01, 22:17 W piekle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Debilu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miles Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.01, 22:43 NC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: le5iu Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.01, 22:47 Cieszę się, że nie wierzysz w to co napisałeś. Martwię się, że masz tak podłe poczucie humoru... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: M Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.01, 23:37 Abdul wypierdalaj stąd , bo ci nogi z dupy powyrywam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marst Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.pai.net.pl 08.10.01, 03:13 To wypierdalaj do niego zaraz ty debilu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: panBozia Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.pai.net.pl 08.10.01, 18:53 Znam jednego Abdula, pochodzi on z Kędzierzyna-Koźla, jeśli to ty, zamknij mordę bo jak tam znowu pojadę to się po tobie przejadę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sędzia Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.01, 20:17 Weź ty sie kur.. lecz facet! Widać że debilów nie brakuje. Idź sie schowaj buraku. Odpowiedz Link Zgłoś
hubar Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! 11.10.01, 16:52 Mam jedno pytanie do Abdula: Czy ty się taki urodziłeś czy brałeś jakieś specjalne lekcje? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NINNA Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: 138.227.189.* 11.10.01, 16:54 Nie przejmuj sie. To napewno jakis gowniaz ktoremu sie wydaje ze to jest smieszne. On na pewno chcial wlasnie zobaczyc jakimi wyzwiskami bedziemy go obrzucac, bo jego slownik wyzwisk jest zbyt maly. //NINNA Odpowiedz Link Zgłoś