Dodaj do ulubionych

OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!!

IP: *.intermik.com.pl 15.09.01, 21:05
Obserwuj wątek
    • Gość: MarcinK Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.01, 21:08
      Facet pierdolnij sie czyms ciezkim w debilny leb (nawet jak go rozbijesz to nic nie stracisz, bo
      i tak nie uzywasz) i wynos sie do tego swojego Opola.

      MK
      • Gość: Pacek Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.waw.cdp.pl 08.10.01, 06:21
        Za....c wszystkich Talibow, wyrznac ich w pien co do sztuki!!! Razem z
        rodzinami (zonami, matkami) zeby ziemia nie nosila takich popaprancow.
      • Gość: sędzia Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.01, 20:20
        Z Opola to zawsze jakiś burak się trafi. Takie chwasty trzeba tępić!
    • hubar Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! 15.09.01, 22:17
      W piekle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Debilu

    • Gość: miles Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.01, 22:43
      NC
      • Gość: le5iu Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.01, 22:47
        Cieszę się, że nie wierzysz w to co napisałeś.
        Martwię się, że masz tak podłe poczucie humoru...
        • Gość: M Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.09.01, 23:37
          Abdul wypierdalaj stąd , bo ci nogi z dupy powyrywam!
    • Gość: marst Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.pai.net.pl 08.10.01, 03:13
      To wypierdalaj do niego zaraz ty debilu.
    • Gość: panBozia Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.pai.net.pl 08.10.01, 18:53
      Znam jednego Abdula, pochodzi on z Kędzierzyna-Koźla, jeśli
      to ty, zamknij mordę bo jak tam znowu pojadę to się po
      tobie przejadę.


    • Gość: sędzia Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.01, 20:17
      Weź ty sie kur.. lecz facet! Widać że debilów nie brakuje. Idź sie schowaj
      buraku.
    • hubar Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! 11.10.01, 16:52
      Mam jedno pytanie do Abdula: Czy ty się taki urodziłeś czy brałeś jakieś
      specjalne lekcje?
      • Gość: NINNA Re: OSAM BEN LADEN NIECH ŻYJE !!!! IP: 138.227.189.* 11.10.01, 16:54
        Nie przejmuj sie. To napewno jakis gowniaz ktoremu sie wydaje ze to jest
        smieszne. On na pewno chcial wlasnie zobaczyc jakimi wyzwiskami bedziemy go
        obrzucac, bo jego slownik wyzwisk jest zbyt maly.

        //NINNA
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka