Dodaj do ulubionych

Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi

IP: *.toya.net.pl 27.09.05, 22:09
nie wiem o co obraża się ŁKS - takie są relia i koniec.
w kinie ilość miejsc też jest ograniczona/
a w ogóle co to za kibice, co oszczędzają na derbach parę złotych - wstyd i
komedia !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Radogoszcz nie to nie - WIDZEW USTALA ZASADY IP: *.toya.net.pl 27.09.05, 22:12
      tylko Widzew
      JAK NIE CHCĄ 1700 BILETÓW TO NIE. MY JE KUPIMY.
      PRAWDZIWI KIBICE.
      KIBICE DUMĄ WIDZEWA - MY NIGDY NIE KWILIMY
    • Gość: maras jestes ograniczony IP: *.toya.net.pl 27.09.05, 22:15
      chodzi o to ze chca nas wspuscic MNIEJ NIŻ MOGĄ i to po droższych biletach niz
      mowią przepisy PZPN...
      • Gość: CityofLodz Re: jestes ograniczony IP: *.toya.net.pl 27.09.05, 22:21
        stadion WIDZEWA to nie chlew jak wasz
      • Gość: MaroS Re: jestes ograniczony IP: *.lnet.pl 28.09.05, 11:25
        Jak mniej?! Zastanów sie człowieku co piszesz! Zachowujecie się jak dzieci w
        piaskownicy! Kolega nie chce dac szpadelka to sie obrażam i ide do domu! Wejdź
        na strone Widzewa i zobacz jakie pojemności mają poszczególne trybuny i wtedy
        sie wypowiadaj! Mieliście dostać taką samą trybunę jak na wiosne! a weszłoby
        tyle ile by przyszło! Co do cen to się zgadzam, ale i tak wam poszli na ręke i
        obniżyli do 20. Widze że dla was ważniejsze jest wykłucać sie o 300 biletów i
        obrażanie sie niż iśc na mecz swojej drużyny! BRAWO!!!
      • Gość: Fazy widzew Re: jestes ograniczony IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 13:47
        czlowieku jak cie nie stac na bilet to poprostu zostan w domu... a ceny biletow
        zaleza od klubow i moga dyktowac taka cena jaka im sie podoba... przynajmniej
        taka cena daje pewnosc ze mecz obejzeli by w miare kulturalni ludzie a nie same
        pejsy z galery co to gowno ich obchodzi wlasny klub tylk to gdzie mozna zrobic
        zadyme i sie z policja ponapazac... troszeczke powagi ludzie i przyjac fak jaki
        jest a nie zachowywacsie jak dzieci...
    • Gość: VFB Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: *.lodz.dialog.net.pl 27.09.05, 22:17
      Przypomnij sobie co zrobiliście w Czermnie jak skończyły się bilety i musieli
      zamykać sklepy.
    • Gość: Rodowity Łodzianin TYLKO WIDZEW IP: *.toya.net.pl 27.09.05, 22:17
      ONI CHCA 3 TYS, BO TO SA ICH WSZYSCY KIBICE . WIECEJ NIE MAJA I MIEC NIE BEDA.
      RTS !!!
      POZDRO DLA RUCHU
      • Gość: ŁKS zagaja śmiechu jesteś wart!! IP: 195.69.80.* 28.09.05, 07:51
        głupiś jak but...

        i tyle moge ci powiedzieć....

        to że macie zaciągi ze wsi nie znaczy że jest was więcej w Łodzi!!
    • Gość: Warszawiak Łks ma beznadziejnych kibiców IP: *.toya.net.pl 27.09.05, 22:33
      za swoją drużyną jeździ sie wszędzie, bez względu na cenę i ograniczenia. Tyle
      wam dali i już. Płaczecie jak dzieci.
      Pozdro dla obiekywnych
    • Gość: VFB Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: *.lodz.dialog.net.pl 27.09.05, 22:36
      Jeżeli porównujesz wasz stadion do kina- to powodzenia,bo po odejściu bońka
      wasz słynny klub będziesz oglądał tylko w kinie, na seansach pt.Dla kibiców
      drużyny której niema.
      • Gość: CityofLodz Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: *.toya.net.pl 27.09.05, 22:51
        ten się śmieje kto się śmieje ..., obyś ty nie musiał oglądać swoich pupili w
        objazdowym cyrku jak wasz żywiciel Goszczyński podziękuje....
    • Gość: CityofLodz Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 23:02
      ŁKS się nie obraża, tylko olewa podmiejskich cwaniaków, takich jak ty
      ścierwniku podszywający sie pod cudzego nicka. Jeszcze głupsi i śmieszniejsi to
      z ficefa pejsi:)
    • Gość: Realista Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: *.toya.net.pl 27.09.05, 23:30
      To nie jest kwestia ceny, tylko szacunku. Moge zaplacic za Derby nawet 50 zl.
      Pomysl czlowieku czy chcialbys dostac za pol roku na ŁKSie 1700 biletow. O to
      chodzi. Jesli nie kumasz tego to wylacz net i idz spac.
      Derby to najwazniejsza impreza dla kibicow z Łodzi, i chodzi o to zeby obejrzala
      ich jak najwieksza ilosc. Bylo nas 3 tys. na wiosne, czemu nie moze byc teraz.
      Tlumaczenie przepisami PZPN o 5% jest bez senu. Chcesz miec 5% na wiosne. Bo ja
      NIE!!! Chce Swieta w calkowitym tego znaczeniu.
      • Gość: Widzew_faan Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: *.toya.net.pl 28.09.05, 03:34
        chociażby dlatego, że pewien były bramkarz ŁKSu szuka bakterii w g***** byle
        tylko Widzew dostał kolejną karę. Jeśli Widzew wpuściłby za dużo kibiców na
        sektor to "gość od etyki" skierowałby sprawe do prokuratury. Poza tym jeśli
        kibice obydwóch drużyn nie tłukli się a zrozumieli w końcu, że rywalizacja
        odbywa się tylko na boisku to nie byłoby oddzielnych sektorów czy stref
        buforowych jak w Zoo.
      • Gość: fazy widzew Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 13:52
        tu nie chodzi o nic innego jak tylko o bezpieczenstwo nic wiecej... poprostu
        jeszcze dalek na do atadionow na wyspach brytyjskich gdzie kibice przeciwnych
        druzyn siedza ramie w ramie... u nas potrzeba stref bezpieczenstwa dodatkowej
        liczby policjantow i ochroniazy zeby byl wzgledny spokuj a i tak niezadowoleni
        kibice rozwala wszystko co tylko im wpadnie pod rece... dlatego proponuje zeby
        bilety na berby byly po 100pln wtedy przyjda ludzie ktorych naprawde obchodzi
        sportowe swieto a nie zadyma... pozdro widzewek górą
        • Gość: spott Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: 195.69.83.* 28.09.05, 14:43
          Szkoda
    • Gość: normalny kibice to debile IP: *.thebestmedia.net 28.09.05, 01:05
      niech mi ktoś wytłumaczy po co tacy przygłupy chodza na mecze?
      Tzw. piłkarze grać nie umią, partaczą grę jak przedszkolaki, co za sens ich
      oglądać.
      A i tak wygra ta drużyna, która przekupiła większą kasą sędziego.
      • Gość: młody nie chcesz nie chodź...i się odwal!! IP: 195.69.80.* 28.09.05, 07:53
        facet nie chcesz nie chodź...nie twaja kasa i nie twój interes!!

        najlepiej krytykowac...a zrobiłeś coś w życiu aby innym było lepiej...wątpię!!
        • h8red Re: nie chcesz nie chodź...i się odwal!! 28.09.05, 08:37
          Gość portalu: młody napisał(a):

          > najlepiej krytykowac...a zrobiłeś coś w życiu aby innym było lepiej...wątpię!!

          Nie wiem jak to się ma do postu człowieka, który krytukuje kibiców ale to akurat
          mnie mało interesuje. Powiedz mi "kibicu" co Ty dobrego robisz na stadionie?
          Przestajesz kopać leżącego?
    • Gość: obserwator Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 07:57
      Widzew powinien oddac szacownym gościom za darmo trybunę C, może wtedy łaskawie
      zgodzili by się przyjść (najpierw jeszcze Boniek musiał by osobiście ich zaprosić)
    • Gość: młody widzew=śmieszne tłumaczenie!! IP: 195.69.80.* 28.09.05, 08:00
      dziwne...skoro bilety muszą kosztować 25zł bo 1500ludzi nie wejdzie ze względów
      bezpieczeństwa...

      to ile by musiały kosztować bilety na normalny mecz widzewa skoro tam nawet
      połowa stadionu nie jest pełna....100zł?

      pan puchalski stosuje typową widzewsko-geobelsowską propagande...i myśli że nikt
      tego nie zauważy!!

      do kibiców widzewa z tego forum...miejcie świadomość że do włodarzy waszego
      klubiku którego historia siega 1922 roku apelowali sami kibice widzewa aby
      zmienili swoje postanowienia...pisząc to co piszecie opluwacie ich
      samych...czyżby to ten wasz znany widzewski honor?

      a gadanie ze jest nas tylko 3000hehe....ciekawe że na derbach u nas było nas o
      wiele wiele wiecej...choć oczywiście ostatnio słyszałem jak jeden z was pisał iż
      był wtedy na trybunie i czuł sie jak u siebie...cóż...pewnie dostał w łeb tak
      mocno ze sam nie wiedział co sie z nim dzieje!!

      ja współczuje chłopakom że będą grali sami bez nas....ale czasem w słusznej
      sprawie trzeba pokazać ze ma się swoje zdanie!
      • Gość: Waldzio Re: widzew=śmieszne tłumaczenie!! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 28.09.05, 08:25
        Jasne trzeba pokazac swoje zdanie, ale urabiac ideologie do derbów bo bilety za
        drogie, bo dostalismy za mało o 300 biletów to trochę niepoważne. W 97 roku za
        burdy kibiców Legii my dostalismy karę w postaci ograniczonia liczby kibiców na
        Łazienkowskiej.... Nikt wtedy nie pomyślał że mozemy nie pojechać do
        Warszawy... I zostalismy wtedy nagrodzeni (potrójnie). Jeśli Widzew oddał Wam
        1700 biletów to zrobił to co do niego należało. Tyle jest miejsc na
        trybunie "Niciarka". A chcecie protestować to sobie protestujcie. Dla mnie Wasz
        protest jest po prostu załosny.
    • gray to może zrobicie z tego tradycję? 28.09.05, 08:09

      zamiast przewalania się trzodą przez miasto napiszecie sobie kilka żenujących
      postów na forum i będzie po wszystkim, co? ludzie odetchną i w ogóle.
    • yavorius ADMIN!!! 28.09.05, 08:13
      Poprosimy o przeniesienie na Sport, nie każdy ma ochotę czytać kłótnię buraków
      na głównym forum :)
      • Gość: Waldzio Re: ADMIN!!! IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 28.09.05, 08:26
        To nie czytaj a najlepiej jak znasz słowo na "y"
    • Gość: ERWIN Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: *.spray.net.pl 28.09.05, 09:50
      Jedna i druga druzyna to... wielka kicha !! Wiec nie ma co isc na ten mecz.
      Przez 20 lat kibicowałem Widzewowi, ale druzyna i cały klub to wielki shit,
      bedzie grał w 3 lidze (ŁKS tez) - na 100%. Wiec nie ma sie co wk...ć bo ten
      mecz to i tak podwórkowe derby między Limanka a Sukienniczą... i nic więcej.
      PS. gdzie te czasy kiedy liga mistrzów była w Łodzi... po prostu gratulacje
      władzom klubu i władzom miasta za roze...nie takiego klubu !!
    • Gość: lo_zelo Dlaczego Polsat Sport zrzucił emsije derbów ??? IP: 217.153.24.* 28.09.05, 10:37
      Czy derby można obejerzeć w TV ?? Mieszkam w Wawie, ale jak wielu warszaiwaków
      kibicuje łódzkiemu Widzewowi !! Liczyłem na to, że mecz pokaże Polsat Sport,
      jednak sze3fowie stacji postanowili zrzucić mecz, po to, by pokazywać powtórki
      lig zagranicznych... Moim zdaniem decyzja pochopna i nierozsądna.
      • Gość: Waldzio Re: Dlaczego Polsat Sport zrzucił emsije derbów ? IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 28.09.05, 10:47
        Chyba poszło o kasę.
      • Gość: Rex Re: Dlaczego Polsat Sport zrzucił emsije derbów ? IP: *.telia.com 28.09.05, 10:48
        Pewnie dlatego, ze Boniek sie wycofal. Ma dosyc uzerania sie z wladzami miasta,
        uzerania sie z kibicami i ze stacjami TV. Wycofuje sie i ma gdzies, ze nie
        bedzie derbow w TV. Kibice SK LKSu mysleli ze sobie zobacza meczyk w TV. A tu i
        tego nie bedzie. Boniek stwierdzil ze jak LKS nie chce ogladac meczu to nie. Ci
        co nie kupia biletow, to niech siedza w domu przed radiem.
      • Gość: Sake(ŁKS) Re: Dlaczego Polsat Sport zrzucił emsije derbów ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 10:49
        Moze podniesli cene za prawa do transmisii?I to jest to do czego moze
        doprowadzic polityka p. Puchalskiego.
    • Gość: MB Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: *.pkobp.pl 28.09.05, 10:53
      No i całe szczęście, bo może będzie mniej zniszczeń i bałaganu na mieście i
      mniej wydatków na naprawę uszkodzeń z pieniędzy podatników.
    • Gość: aimar Puchalski ! Co ? ..Ty wiesz co..... IP: *.dolsat.pl / *.dolsat.pl 28.09.05, 11:03
      !!!!!
    • Gość: luzik191 Re: Kibice ŁKS nie obejrzą derbów Łodzi IP: 80.51.247.* 28.09.05, 15:26
      Nie piszcie,że ełksy nie, bo beda incognito !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka