Gość: hałabała
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
05.01.07, 21:02
witam
właśnie remontuję łazienkę i bardzo chciałabym (ze względów estetycznych)
podwieszany wc ale ze względów finansowych raczej jakiś model z promocji w
supermarkecie :) (ok.350 zł)
zastanawia mnie tylko jak wygląda sprawa awarii takiego wc? czy jak zepsuje
się spłuczka to musze rozwalać ścianę, na której jest zabudowa? będę musiała
zniszczyć płytki?
jakie macie doświadzcenia w tym temacie?