Dodaj do ulubionych

podwieszany kibelek

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.07, 21:02
witam
właśnie remontuję łazienkę i bardzo chciałabym (ze względów estetycznych)
podwieszany wc ale ze względów finansowych raczej jakiś model z promocji w
supermarkecie :) (ok.350 zł)
zastanawia mnie tylko jak wygląda sprawa awarii takiego wc? czy jak zepsuje
się spłuczka to musze rozwalać ścianę, na której jest zabudowa? będę musiała
zniszczyć płytki?

jakie macie doświadzcenia w tym temacie?
Obserwuj wątek
    • kreatywni Re: podwieszany kibelek 05.01.07, 22:41
      Co ma się zepsuć? Plastikowy zbiornik na wodę? Do wszystkich innych części masz
      dostęp. Ja mam własnie taki z promocji. Jestem użytkowniczka od trzech
      miesięcy. Wszystko jest ok. Polecam. Polecam tez wyszukiwarkę. Temat był
      poruszany wielokrotnie...
    • kreatywni Re: podwieszany kibelek 05.01.07, 22:42
      Gość portalu: hałabała napisał(a):

      > witam
      > właśnie remontuję łazienkę i bardzo chciałabym (ze względów estetycznych)

      Jak już będziesz go miała to zauważysz, ze wzgledy estetyczne schodza na drugi
      plan. Podwieszany wc ułatwia życie np; przy sprzątaniu (czyt. mycie podłogi).
    • markis Re: podwieszany kibelek 07.01.07, 17:37
      Poszukaj podtynku marki Madalena
      www.madalena.pl

      Tu nie powinno sie nic popsuc a cena przyzwoita - zaufaj :)
      • trypel Re: podwieszany kibelek 07.01.07, 20:26
        markis napisał:

        > Poszukaj podtynku marki Madalena
        > www.madalena.pl

        Jeśli robią to sami to od niedawna. Wtedy zaufać jak najbardziej... za 20 -30
        lat jak nabiorą doświadczenia a ich najstarsze produkty bedą wciąż działały.
        Wstawiać sobie pod nieraz bardzo drogie płytki coś o czym nikt nie słyszał jest
        delikatnie rzecz ujmując nierozsądne.

        >
        > Tu nie powinno sie nic popsuc a cena przyzwoita - zaufaj :)
    • halev Re: podwieszany kibelek 07.01.07, 23:43
      Wiszący kibelek to bardzo wygodna sprawa (dużo łatwiej się wokół niego sprząta),
      ale warto zainwestować w dobry system podtynkowy, żeby potem nie było problemów.
      U mnie jeden działa już prawie 10 lat i bardzo sobie chwalę :)
      • trypel Re: podwieszany kibelek 08.01.07, 16:13
        Sprawdziłem tę madalenę - to tania marka należąca do koncernu Roca, firma
        porządna ale dopiero zaczynają w tym temacie wiec ja bym nie kupił
    • rroobbii Re: podwieszany kibelek 09.01.07, 19:44
      poszukaj na allegro lub innych aukcjach
      na pewno coś znajdziesz markowego i to w bardzo konkurencyjnych cenach.
      • mnia-mnia Re: podwieszany kibelek 11.01.07, 21:33
        mam taki kibelek od 10 lat i przez te dziesiec lat zadnej awarii mam firmę
        Gebelit -jestem z niego bardzo zadowolona.
        • kinga.77 Re: podwieszany kibelek 18.01.07, 22:43
          Gebelit? A może Geberit.
    • Gość: Majka Re: podwieszany kibelek IP: 82.160.225.* 20.01.07, 11:59
      Ja bardzo moge Ci polecić Zestaw do zabudowy Delfin.Osobiście go nie mam bo
      czekam na mieszkanie ale mój dobry znajomy ma i bardzo ale to bardzo sobie
      chwali.
      • Gość: michal373 Re: podwieszany kibelek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.07, 13:33
        Witam.
        Geberit i jeszcze raz geberit.
        Nie ma leprzej marki na rynku.
        Tylko kup ten na dwa przyciski.
        Mam juz ok 10lat i wszystko ok.
        Z powazaniem,
        • Gość: bromba Re: podwieszany kibelek IP: *.hutakatowice.com.pl 22.01.07, 09:56
          A Grohe? Ma ładniejsze przyciski:) Typowo damski punkt widzenia, ale słyszałam
          że też dobra firma.
          • trypel Re: podwieszany kibelek 22.01.07, 11:41
            Bo są dwie firmy z górnej półki. Geberit i Grohe a reszta to juz inna jakość i
            oczywiście cena
            • Gość: bromba Re: podwieszany kibelek IP: *.hutakatowice.com.pl 22.01.07, 13:13
              A która lepsza?
              • trypel Re: podwieszany kibelek 22.01.07, 13:34
                Dla mnie nie ma lepsza gorsza w tym przypadku :) tak jak mercedes i bmw :) obie
                HQ, tu już liczy się raczej która płytka bardziej się podoba...
                No i pamiętaj że w Grohe dopasujesz przycisk do armatur i akcesoriów
                • Gość: bromba Re: podwieszany kibelek IP: *.hutakatowice.com.pl 23.01.07, 07:34
                  A może masz jakąś opinię na temat baterii Roca? Zapytałam w innym wątku ale
                  nikt nie odpowiedział.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka