715 wyników w czasie 312 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

koyod??

A w kolejnym wpisie umieścisz żale o " chamskich " wpisach na forum ???

Re: koyod??

czy może o akcji charytatywnej ?

koyod

Jak możesz oczekiwać odpowiedzi od ludzi niezbyt głębokiej wiary.Przecież nawet Pan Jezus używał wobec faryzeuszy twardych słów, np. mówiąc, że są jak groby pobielane.

koyod

Na co Ci się wdawać w pyskówkę.Rzeczowej odpowiedzi nie uzyskasz .Tylko obelgi i inwektywy.Zakrzyczą Cię .Jest tu taki ,co od rana do wieczora prowadzi krucjatę.Po wszystkich forach .Dzień w dzień .Mało kto z nim rozmawia.Bo i po co .Tobie też tego życzę.

koyod

Widzisz ,że gó...arz ma polewę, a Ty się produkujesz.Komu chcesz coś udowodnić .Dla niego tygodnik "Nie to wyrocznia.Chyba ,że jesteś tropicielem gimbusów i odpowiadasz na jego zaczepki .Zostaw to dyzmie.Niech sobie <bimba .

Re: do koyod ...

Naprawdę spodziewałeś się odpowiedzi od "inteligencji" wytnij/wklej? .... daj spokój! :-))

@koyod

@koyod Forumowicz "storima" to chory człowiek, i to bardzo. Żal mi go. Niestety, jeżeli sam sobie nie pomoże to NIKT nie jest w stanie jemu pomóc. Jeżeli chodzi o pomawianie ludzi na forum o czyny, których nie dokonali, o przypisywanie im słów, których nigdy nie wypowiedzieli, o przypisywanie

@koyod

koyod napisał: > O, podparyski hejter przerażony wizją samotnego weekendu zamieszcza swój bełkot > liwy wpis we wątku sprzed kilku miesięcy licząc, iż znajdzie jakiegoś łosia z k > tórym będzie się mógł przekomarzać. > Ja tam mam ciekawszy sposób na spędzenie wolnego czasu i

koyod

Z pewnością gdyby rozmowa ta toczyła się twarzą w twarz to prostak posunąłby się do rękoczynów, nie raz bowiem w swych wpisach odwoływał się do przemocy. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx przecież ostrzegałem, że tekst jest trudny i może być dla c

Re: Integracja z emigrantami.......

Asia: koyod, a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Asiu! No! Co Ty???????? O co Ty go podejrzewasz? To jest wręcz niemoralne takie znęcanie się na osobnikiem płci dowolnej:) On -ten koyod znaczy się -jest w tym

koyod

zdecydował .Palikot nie pojechał to różańca nie dostał.Pokazałem Ci rano koyod jak się takich eliminuje .Każdy ma swoje grono .Oni mają swoje kółko różańcowe z plutem na czele.

Re: optio11

koyod napisał: > Ja jestem katolikiem. > I co jestem szumowiną? Na jakiej podstawie tak twierdzisz, że przywołałeś kilk > a medialnych przypadków. A jaki to procent do pozostałych skazanych? > Gościu, do perfekcji opanowałeś kopiuj i wklej i nic poza tym. Nawet cię nie st

koyod

ja mogę w/g twoich miar być wszystkim, ale to nie zmieni tego prostego faktu, że takiej zygoty umysłowej jak ty nie da się zrobic geniusza. Gdyby było inaczej to nawet półgłowek wstawiony na twoje miejsce zrozumiałby ten mechanism zapisany przez Matkę Maturę w ludzkim genomie. Szans na zmianę brak

Re: Liberte!

koyod Tłumaczę ci jak komu normalnemu...podkreślam słowo normalnemu, a ty jak słup przydrożny pojąć nie możesz, że ze słupem nie prowadzi się dyskusji na poważne tematy. A to czy wystękasz pod moim, czy Dyźka adresem jakies wyrazy, to nie ma żadnego znaczenia. A dlaczego to juz wyjaśniłem

@koyod

Uświadamiasz gościa ,ale on toporny na wszelakie argumenty .Trochę wkurzeni ,że taki Duda wyskoczył z szeregu.Jestem szczęśliwy ,że oni wkurzeni. Ci z ekipy PO/PSL z kolejną durnotą się obnoszą , jak choćby ten Wojtunik co skargi na Burego do Kopacz pisze, a ta na to, że nie ma zamiaru do tej episto

Re: storimo, czasem warto przeczytać coś do czego

koyod napisał: > A czymże wg ciebie jest interwencja Prokuratora Generalnego, standardowym dział > aniem, normalną procedurą? Czy ty piszesz to na poważnie ????

@ koyod

KOYOD! ja pisząc o tych ryżych moczymordach, homoseksualistach i podobnych naprawde nie wiedziałem, że takie cuś może wywołać twój ból. Do głowy mi nie przyszło, żeś wyzawcą bpów Paetza i Wesołowskiego oraz takich których ksiądz katolicki okresla jako homoseksualne lobby we Watykanie

zgodnie z oszczerczym Twym wpisem Koyod

Koyod. Do dziś nie podales cytatu antysemickiego postu Pluto.ý

koyod?

"A dla ciebie to forum to jedynie wpisy towarzystwa wzajemnej adoracji w osobach > pluty37, qq.44, mateusza572 i twoim." Oooo a na jakiej to podstawie twierdzisz, że ja jestem członkiem jakiegoś towarzystwa ?????

Re: koyod?

Stwierdzam na podstawie własnych obserwacji.

1 2 3 4 5 6