dyziek_o Re: Liberte! 13.10.15, 14:37 Cholera! Czytam te posty, czytam i jestem przerażony. Prawie jak "gienek emigrant" - przestaję rozumieć o co w tym wszystkim biega?! Jest zapisane w Konstytucji, ze Państwo i kosciół jest rozdzielone?! - jest napisane. Więc wyp........ć z religią do salek kościelnych i fertig! I nie ma nic do rzeczy, kto na Wiejskiej przy korycie siedzi. Prawo ma być przestrzegane. Klechy mają siedzieć w kościółkach i katechizmu nauczać a TK pilnować by to się nie zmieniało. I wszystko w temacie. Każda dyskusja czy to dobrze czy źle, - powinna być zakazana ustawowo. I tyle. Dyzio. . Odpowiedz Link Zgłoś
koyod pluto37, dwa dni twego główkowania i nadal 13.10.15, 16:57 nie jesteś w stanie odpowiedzieć na ani jedno me pytanie? Co gorsza zachowujesz się jak przedszkolaczek podbijając swe mierne wypowiedzi i myśląc, że zareaguję na twe prowokacje. I jeszcze słówko do tego drugiego prostaka dyźka_o. Ty się tak chłopie nie irytuj, to że Kidawa-Błońska i Kopaczowa wypięły się na twój podpis to przecież normalne zachowanie w stosunku do waszej antyklerykalnej garstki. Garstki, której liczebność ciągle się zmniejsza. Odpowiedz Link Zgłoś
pluto37 Re: Liberte! 13.10.15, 17:15 koyod Tłumaczę ci jak komu normalnemu...podkreślam słowo normalnemu, a ty jak słup przydrożny pojąć nie możesz, że ze słupem nie prowadzi się dyskusji na poważne tematy. A to czy wystękasz pod moim, czy Dyźka adresem jakies wyrazy, to nie ma żadnego znaczenia. A dlaczego to juz wyjaśniłem kilkanście razy, tylko ty nie masz instrumentu, żeby wnioski z tych wyjasnień wyciagnąć. Poszukaj może jakiegoś egzorcysty, czy Boshobory, albo innego Natanka, czy księdza OKO. Może który sprawdzi czy bruzdę masz właściwych rozmiarów. Amen Odpowiedz Link Zgłoś