no ja na tarczyce też biore, bo mam niedoczynność i hashimoto ;( ciekawe dlaczego biore tylko to a Ty więcej? Hmm...
Dziewczyny czy którejś z was pomimo problemów z tarczycą udało się zajść? Ja mam niedoczynność a moje TSH w trakcie stymulacji wynosiło 4.72 :( Boję się że ta tarczyca może mi bardzo zaszkodzić :(
Patinka23. Ja choruje na niedoczynność tarczycy już 11 lat.Tylko ze ja miałam zawsze super wyniki tarczycowe,a teraz obecnie w ciąży nic się nie zmieniło. Biore Euthyrox 50 i jodid 100. -- 7 lat starań,7 inseminacji(4 Invikta,3 Gameta),23 lata cukrzyca,10 lat niedoczynność tarczycy
Raczej się nie spotkalysmy.Ale miałam punkcje jakos 4 dni po tobie.Też mam niedoczynność tarczycy więc można soe tutaj vzegos nauczyc
Lekarz mi zlecił parę podstawowych badań tzn. morfologię, glukozę, mocz, właśnie tsh i przeciwciała różyczkowe i toxoplazmowe. Wszystko ok tylko to TSH nagle 4,57... jutro z rana idę zrobić ft3 i ft4 i anty tpo i tg. Teraz to już w ogóle szaleje z nerwów, wszędzie piszą, że niedoczynność tarczycy w
A AMH? -- 2007 Niepłodność pierwotna - czynnik męski. 2008 - HSG :) 2008, 2013 - 4 IUI :( 2013 Histeroskopia (mięśniaki). 08.2011 niskie AMH. 11.2013 Niedoczynność tarczycy. 02.2014 Pierwsze refundowane ICSI na Polnej w Poznaniu :( krótki protokół, pojawiły się torbiele. 01.2015 Planowane 2
lili.80 Jak widać są różne podejscia... -- 2007 Niepłodność pierwotna - czynnik męski. 2008 - HSG :) 2008, 2013 - 4 IUI :( 2013 Histeroskopia (mięśniaki). 08.2011 niskie AMH. 11.2013 Niedoczynność tarczycy. 02.2014 Pierwsze refundowane ICSI na Polnej w Poznaniu :( krótki protokół, pojawiły się
magdusia685 Wyniki? To szerokie pytanie... Amh niskie, niedoczynność tarczycy, prolaktyna podwyższona, mięśniak, nawracające torbiele -- luty 2014 - 1 Rządowe In vitro :( luty 2015 - 2 Rządowe In vitro :(
bf22 Niestety w najbliższym czasie stres będzie Twoim drugim imieniem... Przygotuj się na to ;( -- 2007 Niepłodność pierwotna - czynnik męski. 2008 - HSG :) 2008, 2013 - 4 IUI :( 2013 Histeroskopia (mięśniaki). 08.2011 niskie AMH. 11.2013 Niedoczynność tarczycy. 02.2014 Pierwsze refundowane
U jakiejs nowej lekarki. A pamiętasz jakie miałaś amh? I czemu dostałaś tabsy? Ja bym wolała nie bo mam niedoczynność tarczycy i biorę eutyrox a anty strasznie rozwalaja tsh:-(
Forumki z niedoczynnością tarczycy. Jak wygląda wasza skóra? Dostajecie czerwone plamy na ciele? Z góry dziękuje za odpowiedz. -- "Fakt, że można kupić alkohol, nie znaczy, że musimy się nim upijać. Gdy prawo pozwala na in vitro czy aborcję, to nie znaczy, że kogokolwiek się do tego zmusza
I jeszcze, na was naprawdę można liczyć :) -- "Fakt, że można kupić alkohol, nie znaczy, że musimy się nim upijać. Gdy prawo pozwala na in vitro czy aborcję, to nie znaczy, że kogokolwiek się do tego zmusza." Ksiądz Wojciech Lemański
Dzisiaj jest 14 dpt, w poniedziałek chyba znowu zrobię bete i progesteron i tsh bo mam niedoczynność tarczycy. Do lekarza mam się zgłosić wg zaleceń za dwa tygodnie od pierwszej bety to wychodzi 3.08 ale chyba tyle nie wytrzymam ;)
31.anka.anka - z moich wielu lat zmagania sie z niedoczynnością tarczycy i starania o ciąże, wiem ze TSH ma bardzo duże znaczenie. Do zajścia w ciazy optymalne jest około 1,0, ale nie może nyc większe niż 2,0. Moja endokrynolog i ginekolog obydwie naciskały na zbijanie mojego, bo często miałam 3
Kate w poprzednim poście napisałam parę słów o hasi ;) Stokrotka tak,to jest choroba tarczycy ja jeszcze do tego mam niedoczynność jej
A jeszcze jedno, choruję na niedoczynność tarczycy i haschimoto, przed punkcja tsh miałam na poziomie 2.1 no i nie zmieniałem dawki leku.Przy okazji zbadalam sobie wczoraj tsh i wynioslo 0.568 szok jak mi zjechało nie zmieniając dawki euthyroksu. Słyszałam że w ciąży tsh może gwałtownie wzrosnąć a
Emilena170 czytając Twoja historię to jakbym czytała moja ;) również mam 10 lenie dziecko a od 7 lat staram się o drugie;) mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto:) i problem z prolaktyna heheh szok ile wspólnego mamy:) gdzie podchodzisz do IVF?
, 34 lata, niedoczynność tarczycy, słaba ruchliwość plemników, ciąża biochemiczna marzec 2013, program rządowy IVF-ET w USK Białystok: transfer 30.09.2014 :( - kiedy wszystko uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei