Dodaj do ulubionych

InVitro Warszawa Invimed

27.01.15, 16:11
Cześć,
będę podchodziła do kolejnego in vitro w warszawie w invimedzie. czy są tutaj dziewczyny, które też leczą się w tej klinice? Zapraszam do wymiany doświadczeń smile
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • 86edyta Re: InVitro Warszawa Invimed 27.01.15, 16:32
      Cześć Anna, ja mam za sobą 2 procedury w invimedzie
      • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 29.01.15, 10:30
        Dzięki za odpowiedzsmile u którego lekarza się leczysz? Jesteś w programie MZ? Dlugo czekałaś na kwalifikacje? Wybacz taką liczbę pytań ale jeszcze się nie zapisałam na wizytę kwalifikacjna i jestem ciekawa jak to wyglądasmile
        • 86edyta Re: InVitro Warszawa Invimed 30.01.15, 16:29
          U dra Dworniaka. Jestem w programie mz. Co do długości o oczekiwania to ok 1,5 miesiąca od spotkania z położną ( na któreś wyniki badań długo się czeka)
      • marzenie1708 Re: InVitro Warszawa Invimed 26.02.15, 18:20
        Cześć dziewczyny szukam osoby która podchodzi do in vitro z MFZ w invimedzie warszawa . Nasza przygoda się dopiero rozpoczyna oboje mamy problem słaba ruchliwość plemników ja natomiast też nie mogę sama zajść w ciąże tylko in vitro . na tą chwilę mamy wykaz badań genetycznych typu kariotyp itp.Na chwilę obecną jestem przerażona kosztami za badania 2000zł bedąc u lekarza nic konkretnego się nie dowiedziałam jaki jest to koszt,jak długo się czeka odpowiedź wszystko w swoim czasie tylko ja nie wiem czy nas bedzie stać na całe in vitro . Jeśli któraś z was miała by trochę czasu żeby mi wszystko wyjaśnić bo już to przeszła lub jest na dalszym etapie niż bardzo proszę o info .Z góry dziękuje za każdą pomoc
        • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 26.02.15, 20:51
          Marzenie za co 2000?? my robiliśmy kariotypy prawie dwa lata temu i kosztowały ok 700zł.
    • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 11.02.15, 23:21
      Witajcie, fajnie że ktoś zaczął taki temat. Ja również będę podchodzić do in vitro, tylko to będzie moja pierwsza próba sad boję się okropnie. anna.p35 możesz mi powiedzieć jaki lekarz cię prowadzi ? I choć troszkę napisać jak to wszystko przebiega , sam ten zabieg? Ja i mąż dopiero robimy badania wstępne , mam nadzieję że zakwalifikujemy się do tego programu . Pozdrawiam
      • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.02.15, 07:16
        Dzi33 ja leczyłam się w invimedzie od 2010. Głównym lekarzem była ziólkowska ale przewinęłam się przez wszystkich. Każdy ma swoje plusy i minusy. Ponoć najlepszy jest dworniak ale mi np nie odpowiada jego podejście do pacjenta (niemiły, odburknie coś albo zamiast odpowiedzieć każe sobie w google znaleźć).
        Co do samej procedury to ja nie wspominam źle chociaż brałam końskie dawki bo jestem otyła.
        Nie wiem co jeszcze chciałabyś wiedzieć?
        Kiedy startujesz?
        • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.02.15, 19:14
          Anna.p35 dzięki że odpisałaś. wczoraj już zrobiliśmy ostatnie badania wstępne, i czekamy na wyniki pewnie za miesiąc będę miała pierwsze konkretne spotkanie (niestety bardzo długo czeka się na wyniki kariotypu i amhsad) Muszę zdecydować się na lekarza i nie wiem sama , bo byłam już u Rokickiego i bardzo żle wspominam tą wizytę, Co było najlepsze , stwierdził że za wcześnie przyszliśmy do niego i że panikujemy , staramy się już ponad trzy lata od dwóch lat mąż się leczy a on mówi że za wcześnie , ręce opadają. Ci wszyscy lekarze są tacy sami....zależy jak im na humorek człowiek trafi. Anna.p35 możesz napisać mi ile ważysz , wiem że to krępujące pytanie, jeśli nie chcesz pisać tu napisz mi na meila dzi33@wp.pl , pytam ponieważ sama mam nadwagę, choć schudłam już 40kg. Anna.p35 możesz mi jeszcze powiedzieć jaki miałaś problem że zdecydowałaś się na in vitro? czy problem dotyczy tylko ciebie czy również twojego męża? napisz mi ile wydałaś zł na jedno takie podejście ''refundowane''.
        • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.02.15, 19:19
          Anna.p35 , czy twoje następne podejście również będziesz miała w invimedzie , czy zmieniasz klinikę ?Jeśli tak to na jaką ?
          • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.02.15, 19:35
            Dzi33 jak Ci się udało schudnać tyle? W jakim czasie? Ja waże b. dużo bo ponad 115kg.
            miałam prv podejście i kosztowalo ponad12k.
            chciałabym teraz podejść z mz ale nie wiem czy sie uda. U nas jest niepłodność idiopatyczna. I moja tarczycasad
            chyba wróce do invimedu bo jak raz się udało to może drugi teżsmile i zastanawiam się nad dworniakiem. Teraz jest mi prościej bo wiem więcej niż za pierwszym podejsciem i wiem czego chcetongue_out
            • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.02.15, 19:51
              Anna.p35
              To ja ważyłam więcej bo aż 120kg sad , więc wiem co to jest , a schudłam w 8 miesięcy - i nie byłam na żadnych drastycznych dietach ,jedyne co to odstawiłam słodycze ,dazowane napoje i ostatni posiłek o 17, a do tego 3h dziennie ćwiczyłam smile i jakby nie te ćwiczenia to zapewne bym tyle nie schudła.
            • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.02.15, 20:02
              Anna .p 35
              Ja ważyłam 120 kg , więc wiem o czym mówisz . Bardzo dużo ćwiczyła , bo aż 3h dziennie , a schudłam w 8 miesięcy , odstawiłam słodycze, gazowane napoje i ostatni posiłek o 17 jadłam. Na początku jest bardzo cięzko, ale potem idzie polubić ćwiczenia smile
            • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.02.15, 20:06
              Anna.p 35
              Kiedy podchodzisz do następnej próby in vitro?
              Robiłaś sobie badania kariotypu z mężem? My własnie robiliśmy i teraz czekamy na wyniki, bardzo boję się tych wyników sad ta niepewność dobija . Mój mąż ma bardzo słabe nasienie sad nie ma prawidłowych plemników ....same głupoty przychodzą mi do głowy z tym związane sad
              • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.02.15, 21:21
                Dzi robiliśmy, czekaliśmy 3 tyg na wyniki.
                Myśle że nie powinnaś się bardzo martwić, będzie dobrzesmile
                A jak ćwiczyłaś? W domu czy chodziłaś na siłownie?
                Teraz chciałabym podejść ok maja. Tylko nie wiem ile się czeka.. masz już umówioną wizytę?
                U rokickiego byłam raz i też złe wrażenie. Spróbuj u ziółkowskiej. Jest b.miła, empatyczna ale zapominalska i nie tłumaczy sama z siebie. Ale jak dopytasz to wszystko mówi.
                • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.02.15, 21:31
                  wizytę będę umawiać w marcu, chcę najpierw dostać wyniki z krwi.
                  szczerze , to własnie nad nią się zastanawiałam , choć jeszcze myślę o Dworniaku .
                  z tego co czytam na forach to każdego lekarza należy ''ciągnąć za język'' i to jest najbardziej denerwujące w tym wszystkim indifferent
                  Co do ćwiczeń , bardzo polecam ci zakup orbitreka to właśnie dzięki mu tyle schudłam , musisz dużo ćwiczyć bo ta skóra musi ''wsiąknąć '' z powrotem smile Na orbitreku wprawisz się w bieganie , potem będziesz mogła biegać na dworze co jest o wiele milsze smile
                  • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.02.15, 21:37
                    Zobacz też jak Ci pasują godziny przyjęć. Bo ziół tylko dwa razy na popołudnie.
                    A podczas stymulacji trochę się najeździsz.
                    Mam bieżnie. Też może byą?smile
                    • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.02.15, 08:49
                      Fajnie że to napisałaś ,teraz właśnie sprawdzałam kiedy przyjmuje, i na ich stronie jest że od wtorku do piątku, to chyba coś się zmieniło. A ta stymulacja jak przebiega? Jeżdzi się w wytyczone dni, i godziny? To są jakieś zastrzyki? Nie można ich robić u siebie np w przychodni?Jak długo trwa taka stymulacja?
                      Co do bieżni...to dla mnie ona jest jak normalny bieg sporo wysiłku i zniechęca na początku {chyba że ty masz inaczej}. Na orbitreku to jest o tyle wygodniej że jeśi nie masz już siły bądż za bardzo ci się nie chce nóżkami wirować to podciągniesz się rękoma. Ja kupiłam taki zwykły najtańszy jaki może być aby tylko się koło kręciło smile wiesz każda z nas ma inny charakter i zawziącie do tego może ci bardziej dpowiada bieżnia , więc nie sugieruj się moim zdaniem..bo ja byłam leniwa smile a masz jakąś dietę? Dopiero zaczynasz , czy już ćwiczysz na niej jakiś czas? Musisz pamiętać o rękach , wymyśl sobie ćwiczenia na ramiona ,aby skóra potem ci nie została bo będziesz miała takie skrzydła smile a tego nie chceszsmile kup sobie hantelki i na koniec ćwiczeń rób serię z nimi smile
                      • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.02.15, 12:37
                        Dzi już wszystko wyjaśniam smile
                        Przed stymulacją brałam m-c tabletek antykoncepcyjnych na wyciszenie jajników. Potem w odpowiednim dniu cyklu (nie pamiętam który ale chyba coś ok 5) zaczęłam brać zastrzyki, na początku jeden, potem dwa. W brzuch. Stymulacja (te zastrzyki) trwają od 7 do max 17 dni (tak mi dr Z tłumaczyła), ja brałam ok 10. Między czasie zmieniali mi dawkę na mniejszą bo wynikach jakichś badań (nie pamiętam już jakich).
                        W tym czasie na wizyty chodziłam co drugi dzień. Jak już było odpowiednio dużo pęcherzyków i odpowiedniej wielkość to dostałam zastrzyk na pękniecie (robiłam go w szpitalu), i po 48h umówili mnie na punkcję. Punkcja w narkozie, mąż w tym czasie oddaje nasienie, albo korzystają z zamrożonego jeśli jest (u nas tak było), po punkcji sie budzisz w łóżeczku i tak sobie leżysz ok pół godziny (albo ile potrzebujesz, mnie nikt nie wyganiał). Ja po punkcji się dobrze czuła, trochę plamiłam i lekko mnie brzuch pobolewał. Ale nie miałam też nie wiadomo ile komórek bo tylko 4.
                        Po wyjściu z zabiegowego poszłam do gabinetu do Pani Doktor dowiedzieć się co i jak. Transfer miałam już umówiony na za dwa dni. To była sobota wiec robił mi ją dworniak.
                        Transfer odbył się dosłownie w parę minut. Z wypełnionym pęcherzem na fotel. tam chwila moment i na łóżko. Tam sobie poleżałam z 15 min i do domu.
                        Pierwszy transfer miałam nieudany. W dniu testowania dostałam plamień, zrobiłam bete ale to tylko formalność była.
                        Chciałam podejść do crio (transfer zamrożonych zarodków) jak najszybciej ale miałam torbiele na jajniku i musiałam odczekać aż się skończa. W sumie to prawie 2 mce.
                        Miałam łącznie 4 zarodki, dwa podane od razu i dwa zamrożone.
                        Crio wyglądało tak samo jak transfer. Aha i ja byłam na cyklu stymulowanym tzn że przez 5 dni brałam clo (od 5 do 10 dc), jak pęcherzyk urósł, dostałam zastrzyk na pękniecie (już w domu go wzięłam), i po 5 dniach miałam transfer.
                        Ufff.. chyba wszystko smile jakby coś niejasne to pisz smile
                        • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.02.15, 12:43
                          smile dzięki, wszystko mi wyjaśniłaś tak jak tego oczekiwałam kiss teraz chociaż wiem co mnie czeka.
                        • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.02.15, 12:53
                          ..wspomniałaś o tych torbielach ....muszę chyba się wybrać jeszcze do innego gin niż moja, w sumie miałam jakieś pęcherzyki ale podobnież to nie było nic strasznego . Wolę się chyba wybrać do innego i zobaczyć co on powie. smile wolę mieć pewność coo i jak
                          • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 21.02.15, 19:54
                            dzi33 i jak? smile zdecydowałaś się już na lekarza?
                            • asia261 Re: InVitro Warszawa Invimed 22.02.15, 14:01
                              Witam,
                              Dziewczyny jak długo czekalyscie na zakwalifikowanie? Miałam już pierwsza wizytę z położna i muszę jeszcze zrobić badanie fsh i czekam ok 4 tyg na wynik kriotypu. I teraz nie wiem kiedy umówić się na wizyta z lekarzem. Boję się, że jak.umowie się za.m-c to już nie będzie refundacji. Jestem spoza warszawy i dojazd to spory kosz. nie wiem czy lepiej z wynikami po fsh czy czekać miesiąc do wyników kriotypu. Jestem trochę pogubiona
                              • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 22.02.15, 18:56
                                asia261, dokładnie, Kariotypy nie są wymagane przy kwalifikacji.
                                ma1c ile ma synek? kiedy miałaś kwalifikację? ja bym chciała podejść ok maja i nie wiem czy się już zapisywać..
                                • asia261 Re: InVitro Warszawa Invimed 22.02.15, 19:17
                                  Ok czyli umowie się jak będę mieć wyniki fsh, na początku marca. Będą już wyniki męża, ja mam amh 3,6. reszta badań zrobiona, i chyba ok tsh mam 2. rozumiem że po tej wizycie z lekarzem rozpocznie się oficjalna kwalifikacja, ile ona trwa? Ja najchętniej rozrozpoczęłabym w czerwcu starania symulacje i resztę. Ale pewno nie będę miała na to wpływu?
                                  • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 24.02.15, 17:53
                                    Dziewczyny, jakie badania są wymagane do kwalifikacji do rządówki?
                                    • asia261 Re: InVitro Warszawa Invimed 24.02.15, 21:20
                                      Morfologi, tsh, prolaktyna, aptt, na, k, amh, toto igg, toto igm, cmv igg, cmv igm, fsh -to w 2 dc i cytologia oraz wyniki badania nasienia
                                      • asia261 Re: InVitro Warszawa Invimed 24.02.15, 21:21
                                        Oczywiście nie toto a toxo
                    • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.02.15, 11:36
                      miałaś robione crio? Co to jest , możesz mi wyjaśnić? Bardzo dużo dziewczyn o tym wspomina a ja nie wiem za bardzo o co w tym chodzi?
                      • ma1c Re: InVitro Warszawa Invimed 22.02.15, 18:35
                        Witajcie, ja również jestem pacjentką Invimedu w Warszawie. Jestem po dwóch procedurach. Mam z jednej synka. Teraz w kwietniu planuje podejść do trzeciej. Ja jestem pacjentką dr Rokickiego. Jest faktycznie małomówny, ale to co potrzebne mówi. Jak zada się pytanie zawsze odpowiada.
                        Jest za to niesamowitym specjalistą od in vitro.
                        Asiu do kwalfikacji nie są potrzebne Ci wyniki kariotypów. Za to musisz mieć całą dokumentację medyczną, która potwierdzi, że starasz się 2lata albo rok(jeśli masz +35lat) i wynik amh oraz męża wynik nasienia. Kariotypy dołączysz później.
                        Crio to transfer mrożonych zarodków.
                        • wiola8926 Re: InVitro Warszawa Invimed 24.02.15, 22:32
                          l;
                          • ma1c Re: InVitro Warszawa Invimed 25.02.15, 00:06
                            Mój synek ma 10 m-cy. Ja kwalifikacje miałam podczas jednej wizyty. Ale było to od razu jak był wprowadzony program rządowy. Teraz to pewnie inaczej wygląda.
                            Ale odnośnie zapisania się na czerwcową procedurę już teraz to dobry pomysł. Ja jak byłam na wizycie w klinice w październiku, to dziewczyny były zapisywane na luty.
                            • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 25.02.15, 11:27
                              asia jesteś pewna, że te wszystkie badania robiłaś przed kwalifikacją do programu rządowego na własny koszt? coś mi się wydaje, że jest tego mniej, a te badania co napisałaś robi się już po kwalifikacji w ramach programu.
                              ma1c doczytalam na innym wątku, że twój synuś to wcześniaczek. Udało mu się wyjść obronną ręką ze skrajnego wcześniactwa? I już planujesz kolejne podejście? podziwiam smile
                              • iirena1 Re: InVitro Warszawa Invimed 26.02.15, 14:20
                                niestety niektóre kliniki mają taką praktykę, na moje to jest niezgodne z programem ministerstwa zdrowia, bo do kwalifikacji wystarczy badanie amh lub fsh i nasienia. I żadna siła nie może Cipostawić warunku że masz wykonac jeszcze inne badania! Reszta już jest wykonywana po kwalifikacji! niestety mnie invimed też naciągnał na te badania a mogłam za nie nie płacić juz po kwalifikacji..ale dowiedziałam się o tym póxniej i wolę Was poinformować, żeby was nie naciągnęli. a poza invimedem dużego wyboru nie ma bo novum przepełnione, no i invicta ewentualnie, ale nie byłam tam nigdy więc się nie wypowiem. Zwracajcie uwagę na te badania, bo suma sumarum wychodzi za nie nie mały koszt.
                                pozdrawiam

anna.p35 napisała:

> asia jesteś pewna, że te wszystkie badania robiłaś przed kwalifikacją do progra
                                > mu rządowego na własny koszt? coś mi się wydaje, że jest tego mniej, a te badan
                                > ia co napisałaś robi się już po kwalifikacji w ramach programu.
                                > ma1c doczytalam na innym wątku, że twój synuś to wcześniaczek. Udało mu się wyj
                                > ść obronną ręką ze skrajnego wcześniactwa? I już planujesz kolejne podejście? p
                                > odziwiam smile
                                • ma1c Re: InVitro Warszawa Invimed 26.02.15, 23:45
                                  Tak mój synek to wcześniaczek. Mały jest zdrowy, a mimo moich problemów z donoszeniem ciąży chcielibyśmy by miał brata lub siostre.
                                  Ja również za wszystkie badania płaciłam, mimo że należały się bezpłatnie. Lekarz nie chciał zlecić mi ich za free. Ale ja to tłumaczę tym, że na początku klinika po prostu nie wiedziała jak z nami postępować. Teraz to jest całkiem inaczej rozwiązane. Widziałam, że dziewczyny od razu mają po kwalifikacji pobierane badania. Zatem już teraz nie będziecie za te badania płacić.
                                  • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 27.02.15, 16:09
                                    ma1c super, że maluszek zdrowy i dobrze się rozwija. To cud wink chęć rodzeństwa rozumiem doskonale, ale ja jestem tchórz i chyba bym się bała tak szybko zachodzić w ciążę i ryzykować.
                                    A powiedz mi, jesteś po CC? Nie kazali Ci 2 lat odczekać?
                                    Z tymi badaniami to przeginają.
                                    • ma1c Re: InVitro Warszawa Invimed 02.03.15, 00:04
                                      Mój lekarz powiedział, że nie widzi przeciwskazań do kolejnej ciąży. A lekarz z kliniki chciał bym chociaż rok odczekała od porodu. Tak miałam cc.
                                      Oczywiście, że się boje co może przynieść kolejna ciąża. Boje się, że będzie znowu poród przedwczesny. Mam wspaniałego lekarza prowadzącego ciąże i wiem, że zrobi wszystko by utrzymać ciąże jak najdłużej. Jednak bardzo marzę o rodzeństwie dla mojego malucha i wierzę, że tym razem uda się donosić ciąże do 38tc.
                                  • iirena1 Re: InVitro Warszawa Invimed 02.07.15, 14:40
                                    ma1c to tak nie do końca różowo wygląda...bo ile mogą to starają sie przed kwaliifkacją naciągnąć...np. na kariotypy i infekcje, tlumacząc że to lepiej dla nas teraz wiedzieć co i jak

ma1c napisała:

> Tak mój synek to wcześniaczek. Mały jest zdrowy, a mimo moich problemów z donos
                                    > zeniem ciąży chcielibyśmy by miał brata lub siostre.
                                    > Ja również za wszystkie badania płaciłam, mimo że należały się bezpłatnie. Leka
                                    > rz nie chciał zlecić mi ich za free. Ale ja to tłumaczę tym, że na początku kli
                                    > nika po prostu nie wiedziała jak z nami postępować. Teraz to jest całkiem inacz
                                    > ej rozwiązane. Widziałam, że dziewczyny od razu mają po kwalifikacji pobierane
                                    > badania. Zatem już teraz nie będziecie za te badania płacić.
                                • monnalizka Re: InVitro Warszawa Invimed 11.03.15, 12:19
                                  iirena1 to chyba nie do końca jest tak, jak piszesz. Jesteśmy z mężem po kwalifikacji właśnie w invimedzie i badania potrzebne do pierwszej wizyty mielismy zrobione tez prywatnie, ale i normalnie w przychodni, w ramach nfz i było ich więcej niż piszesz. Na wizycie kwalifikacyjnej okazało się, że musimy jeszcze zrobić sporo dodatkowych badan i cześć z nich można zrobić bezpłatnie przez NFZ, w ramach programu, a za część płacisz, i możesz je zrobić gdzie chcesz i to powiedzial nam od razu lekarz w invimedzie. Klinika nie może cię zmusić, żeby koniecznie robić je u nich. W naszym przypadku trochę to wszystko trwało, ale skompletowaliśmu wszystkie badania z róznych miejsc, nikt nie robił nam problemu. a info jest a stronach ministerstwa: invitro.gov.pl
                                  • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 11.03.15, 13:21
                                    Monna a możesz napisać jakie badania są potrzebne na pierwszą wizytę? I jak długo trwało skompletowanie wszystkich badań?
                                    • monnalizka Re: InVitro Warszawa Invimed 12.03.15, 15:18
                                      Ania, w naszym przypadku to bylo ich troche, ale my mieliśmy część badań zrobionych już wcześniej, aktualnych. W każdym razie było to moje USG piersi i dróg rodnych, badanie nasienia, badanie AMH, FSH, ja miałam jeszcze swoje badania od endokrynologa, bo mam niedoczynność. w zasadzie to uzupełnialiśmy badanie nasienia oraz AMH i FSH. wszystko to trochę nam zajęło. Na AMH czekałam ok 2 tygodnie, no i np. FSH badanie trzeba zrobić w odpowiednim momencie cyklu. z tego co pamiętam na wyniki nasienia czeka się ok. 3 dni. trochę to wszystko jednak trwa, ale innego wyjścia nie ma.
                                      • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.03.15, 16:20
                                        Monna i kiedy startujeszsmile ?
                                        • monnalizka Re: InVitro Warszawa Invimed 18.03.15, 10:51
                                          Ania, nie było mnie jakiś czas, przepraszam ze dopiero teraz się odzywam. Startujemy w kwietniu, u dr Rokickiego. na nas zrobił akurat dobre wrażenie, szczególnie na mężu, bo jest konkretny smile
                                          dla mnie liczy się, że z tego co o nim przeczytałam to ma ogromne doświadczeniem, i to najważniejsze.
    • maja_winia Re: InVitro Warszawa Invimed 27.02.15, 19:34
      Posiadam jedno całe fabrycznie zamknięte opakowanie
      Lek z uk, został mi po leczeniu
      Data ważności 03.2016
      Odsprzedam za polowe ceny
    • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.03.15, 18:45
      hej dziewczyny..dołączam do Was. jestem po pierwszym podejsciu w Inwimedzie w grudniu 2014, teraz będę podchodziła kolejny raz.
      • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.03.15, 08:37
        Efka u kogo jesteś?
        • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.03.15, 19:12
          u Dworniaka, dzis mialam wizyte, we wtorek mam transfer z zamrozonych
          • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.03.15, 19:43
            supersmile trzymam kciukismile
            Ja mam na początku kwietnia wizytę u położnej. Myślisz żeby robić jakiejs badania wcześniej?
            • martka35 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.03.15, 20:41
              Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy w invimedzie w programie rządowym podają embrioglue na rządanie pacjętki? I drugie nie wiecie czy są jeszcze miejsca w programie?
              • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 14.03.15, 11:41
                Efik jeszcze u nikogo
                Martka nie mam pojęcia, a nie dzwoniłaś?
                • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 14.03.15, 12:30
                  ja nie jestem w programie, wszystkie badania robię prywatnie. Szczerze mówiąc niewiem czy masz jakiś robic badania wcześniej, przed spotkaniem z położną.może poczekaj, dowiesz się dokładnie jakie.
                  • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 17.03.15, 08:59
                    hej dziewczyny. Dopisuję się do czekających na IVF w INVIMED. 5 marca miałam spotkanie z położną i od razu z lekarzem i tego samego dnia kwalifikacja bo miałam wszystkie wyniki badań już ze sobą. Zrobiłam je prywatnie i przyspieszyło to kwalifikację. Zresztą dokumentację mam oczywistą... Byli bardzo zaskoczeni, że byłam tak przygotowana. A to dlatego, że byliśmy z mężem w NOVUM ale tam czeka się na kwalifikację dłuuuugo... wielkie bum na tą klinikę po programie w TV. Tam dostaliśmy informację o badaniach, które będą potrzebne. W INVIMED Trafiliśmy do dr. Rokickiego - małomówny ale byłam nastawiona na to więc zadawałam pytania i odpowiedzi uzyskałam wink czekam teraz na telefon od koordynatorki na rozpoczęcie cyklu...i siedzę jak na szpilkach...
              • monala16 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.04.15, 18:10
                Miejsca jw programie jeszcze są, ale trzeba się spieszyć bo kończy im się limit. Moi znajomi właśnie zakwalifikowali się do programu na Rakowieckiej.
                • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 12.04.15, 19:08
                  Dzi!!! martwiłam się smile Super, że już po problemie. Ile czasu teraz musisz czekać do rozpoczęcia procedury?
                  monala16 gratulacje dla znajomych. chciałaś tylko nam to napisać czy też sama podchodzisz do in vitro?
                  kinga dwa to też super wynik!! głowa do góry kochana, kiedy masz transfer?
                  ewcia, rudetoto co u was?
                  • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 12.04.15, 22:32
                    Jestem dziewczynki... Pakuję się do szpitala... Byłam dziś u gina i niestety....sad po lewej stronie przy jajowodzie niestety maleństwo się zaplątało.. Ehhh...sad sad sad
                    • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.04.15, 09:43
                      Rudetoto tak mi przykro kochana.. Trzymaj się dzielnie.
                    • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.04.15, 15:48
                      rudetoto ..kochana tak mi przykro sad bądż silna ....
                  • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.04.15, 11:08
                    anna.p 35 sad mam po części wspaniałe wieści dla siebie i mojego męża..tylko nie potrafię się cieszyć sad po wyjściu z szpitala nie miałam nadal miesiączki..myślałam że to przez ten stres.....zrobiłam test ..wyszedł pozytywny...zrobiłam drugi ..również pozytywny smile , tylko że ja w szpitalu dostawałam bardzo silne leki przeciwbólowe ....i teraz się bardzo martwię ..nie wiem co robić sad jestem załamana...jeśli coś się stało mojej fasolce sad przecież pierwszy miesiąc jest bardzo ważny...a ja brałam tyle leków...podawano mi nawet morfinę sad miałam aż tak silne bóle klatki piersiowej bo tak mnie nadciągnęli na stole operacyjnym sad nie wiem co robić
                    • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.04.15, 12:27
                      Dzi po pierwsze idz zrób betę i umówi się do ginekologa. I bądz dobrej myśli. Fasolka jest silna i na pewno nic się jej nie stało.
                      • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.04.15, 15:46
                        anna.p35 chciałabym jak najszybciej iść do ginekologa ale dopiero w czwartek będę miała zdejmowane szwy , nawet mi usg nie zrobi sad bo jestem po zabiegu i wszystkie ranki są jeszcze świeże sad muszę odczekać aż troszkę się zagoi sad Jutro zrobię jeszcze raz test i pójdę zrobić betę , czy tą betę mogę zrobić wszędzie???
                        • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.04.15, 16:43
                          Dzi. Myślę że wszędzie. Skąd jesteś?
                          • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.04.15, 18:47
                            anna.p35 z okolic ciechanowa
                            • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 13.04.15, 20:46
                              Myślałam że z wawy to bym Ci podpowiedziała gdzie szybko są wyniki.
                              Ale myślę, że każde labo robi.
                          • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 15.04.15, 09:43
                            annap.35 co u Ciebie kochana?
                            • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 15.04.15, 17:51
                              Właśnie wracam z usg.dwa bijące serduszka.29 dpt smilesmilesmile
                              • asia261 Re: InVitro Warszawa Invimed 15.04.15, 22:41
                                wow, dwa serducha, super!
                              • magda171217 Re: InVitro Warszawa Invimed 16.04.15, 08:33
                                effka nareszcie super wiadomość GRATULACJE podwójne
                                • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 16.04.15, 12:34
                                  Efka!!!!!!!ale super smile Gratuluje i baaaaaaardzo trzymam kciuki. Uważaj teraz na siebie bardzo kochana bo ciąża bliźniacza tego wymaga. Jesteś na l4?
                                  Dzi co u Ciebie? robiłaś betę? jaki wynik smile
                                  Rudetoto jak się trzymasz? jesteś już w domku?

A ja nadal czekam na @ także nic ciekawego smile
                                  • asia261 Re: InVitro Warszawa Invimed 16.04.15, 16:18
                                    Ja jutro wizyta, a od tygodnia boli mnie jajnik, ból coraz większy. Może jakiś pęcherzyk czy torbiel się nie wchłania. niestety nie miałam czasu by iść do lekarza na usg. Może jutro na wizycie się uda?
                                    Rudetoto odezwij.się do nas
                                  • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 17.04.15, 12:55
                                    Hej dziewczynki..
                                    Niestety jestem po usunięciu drugiego jajowodu.. Maleństwo się w nim zagnieździło i był już rozdęty... Powiedzieli mi, że jeśli przygotowywani jesteśmy do programu to lepiej go usunąć żeby kolejny raz się nie zagnieździła ciąża lub nie zrobił wodniak, który podobno wypłukuje ciążę.. Więc in vitro to nasza jedyna szansa.. Rozmyslamy również o adopcji, a do tego trzeba się dobrze przygotować...
                                    Leżę jeszcze w szpitalu bo operacja była wczoraj. Pozdrawiam was kochane. I gratuluję co niektórym szczęścia kiss oby więcej takich informacji..
                                    • asia261 Re: InVitro Warszawa Invimed 17.04.15, 22:22
                                      Hej, rudetoto tak mi przykro... przytulam cie mocno. Dbaj teraz o siebie, trzeba być dobrej myśl, że się uda. Miałaś laparotomie czy laparoskopowo wycieli?
                                      • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 18.04.15, 13:21
                                        Asia261 miałam laparoskopie już drugi raz. Dziś w dodatku mam gorszy dzień.. Dopiero w poniedziałek wyjdę... Dopada mnie tu depresja jakaś.. Ale na szczęście mój mąż jest cały czas ze mną..
                                        • asia261 Re: InVitro Warszawa Invimed 18.04.15, 22:17
                                          Rudetoto, Bez wsparcia nie dalybysmy rady! Jest jeszcze szansa, ja też się tego trzymam i w to wierzę, choć nie ukrywam że ze strachem.
                                          Rozumiem też co czujesz, ta stratę i żal.
                                          Pozdrawiam.cie bardzo serdecznie.
                                          • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 21.04.15, 11:59
                                            Rudetoto co u Ciebie? jesteś już w domku?
                                            Dzi?? jak beta, byłaś na usg?
                                            Effka jak u Ciebie?
                                            Asiu jak Ci idzie stymulacja?

A ja nadal czekam i czekam...
                                            • asia261 Re: InVitro Warszawa Invimed 21.04.15, 15:03
                                              Jej, też czekam na okres, powinien pojawić się w okolicach niedzieli i zaczynam zastrzyki. Potem znowu invimed o dalsze instrukcje
                                              • asia261 Re: InVitro Warszawa Invimed 21.04.15, 15:05
                                                KLM 33 najlepiej zadzwoń na infolinię do invimed. Na pewno pomogą ci i wyjaśnia wątpliwości
            • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 14.03.15, 10:00
              tez jestes u Dworniaka???
    • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 17.03.15, 09:00
      Wpisz swoją odpowiedźhej dziewczyny. Dopisuję się do czekających na IVF w INVIMED. 5 marca miałam spotkanie z położną i od razu z lekarzem i tego samego dnia kwalifikacja bo miałam wszystkie wyniki badań już ze sobą. Zrobiłam je prywatnie i przyspieszyło to kwalifikację. Zresztą dokumentację mam oczywistą... Byli bardzo zaskoczeni, że byłam tak przygotowana. A to dlatego, że byliśmy z mężem w NOVUM ale tam czeka się na kwalifikację dłuuuugo... wielkie bum na tą klinikę po programie w TV. Tam dostaliśmy informację o badaniach, które będą potrzebne. W INVIMED Trafiliśmy do dr. Rokickiego - małomówny ale byłam nastawiona na to więc zadawałam pytania i odpowiedzi uzyskałam wink czekam teraz na telefon od koordynatorki na rozpoczęcie cyklu...i siedzę jak na szpilkach...
      • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 17.03.15, 09:06
        Rudetoto a napiszesz jakie badania miałaś? Powiedzieli Ci ile czasu będziesz czekała na rozpoczęcie?
        • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 17.03.15, 10:52
          anna.p35 jasne, że napiszę smile miałam ze sobą grupę krwi, FSH, PRL, TSH, AMH, cytologia, morfologia, APTT, PT, ASPAT+ALAT, Jonogram, Glukoza, USG sutków, Przeciwciała w kierunku różyczki IgG, Przeciwciała w kierunku toxoplazmozy IgG i IgM, CMV IgG i IgM. Do tego dokumentację od ginekologa o przeprowadzanych stymulacjach CLO, wypisy ze szpitali o przeprowadzonych zabiegach i badaniach (ciąża pozamaciczna - wycięcie jajowodu prawego, HSG- brak drożności jajowodu lewego).
          • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 17.03.15, 15:18
            ale dużo tego miałassmile to ja poczekam aż mi dadzą skierowaniebig_grin. A wybiera się lekarza czy dostaje z przydziałutongue_out ?
            • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 17.03.15, 15:23
              hej dziewczyny.ja czekam dziś na transfer.tym razem 2 zarodki.strasznie sie denerwuje.bardziej niż poprzednio.ale to chyba tak już jest.ze z czasem jak wiemy jak to wygląda to jest większy strach
              • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 17.03.15, 15:36
                Effka rozumiem Cię doskonale. Trzymam mocno kciuki i pamiętaj od wieczora jesteś w ciąży!! I tak musisz myślećsmile
              • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 18.03.15, 08:55
                effka jak się czujesz?
                • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 18.03.15, 12:39
                  wczoraj było chyba troche lepiej. jestem na zwolnieniu do konca tygodnia, chce naprawde sie oszczedzac, wiec staram sie troche leżeć,spokojnie wszystko robic.. przy poprzednm podejsciu o wiele gorzej sie czułam, ale wtedy przeszłam mocną stymulacje. mialam pobranych 21 komorek. wiec byłam opuchnięta, ledwo chodziłąm. teraz jest o wiele lżej. ale swiadomosc ze mam teraz w sobie dwa zarodeczki, jest niesamowita. jak tylko cos poczuje,, jakies ukłucie, cos mnie zaboli, odrazu włącza sie wyobraznia ze cos nie tak. dzis od rana pobolewa mnie brzuch jak na miesiączke. staram sie nie myśleć negatywnie i zle, i wiem ze przede mna prawie dwa długie tygodnie czekania na bete. mam zobic w 13 dpt, w poniedzialek. a jak Ty?? robisz jakies badania wczesniej???
                  • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 18.03.15, 13:32
                    Effka teraz odpoczywaj i bądz dobrej myśli. To twój drugi transfer? Postanowiłam nie robić wcześniej badań. Aż tak bardzo mi się nie spieszy a nie chcę niepotrzebnie wydawać kasy.
                    • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 18.03.15, 13:34
                      Monna to zaglądaj do nas częścíej i dawaj znać jak idzie stymulacja? Idziesz długim z tabletkami anty?
                    • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 18.03.15, 16:01
                      Tak.drugi.za pierwszym razem miałam tylko podany 1 zarodek. Przez mocna stymulację
    • milusiaw Re: InVitro Warszawa Invimed 18.03.15, 13:15
      Dziewczyny, jeśli któraś ma uczulenie na luteinę, albo potrzebowałaby zamiast drogiego lutinusu utrogestan, wyslijcie receptę a wykupię wam w Czechach.
    • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 08:59
      anna.p35 coś mi powiadomienia nie przychodziły o nowych postach... mi się troszkę spieszyło bo troszkę przeszłam... kolejne wyniki i diagnozy mnie dobijały więc żeby bezczynnie nie siedzieć zajęłam się robieniem badań zleconych z Novum... wiem trochę mnie to kosztowało nie ukrywam ale "coś robiłam" w tym kierunku wink strasznie zależy mi na brzdącach.. a na niektóre wyniki czekasz trochę...a ja należę do nerwusów więc jak na coś czekam to się wqurzam big_grin
      effka29.04 kochana ile czekałaś od kwalifikacji na telefon do podjęcia stymulacji? To jest jakiś określony dzień cyklu? odpoczywaj teraz i myśl pozytywnie... nie przyciągaj złych myśli...
      • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 11:30
        Rudetoto , ja nie podchodziałam z programu, tylko prywatnie. stymulacje przechodziłam w listopadzie.punkcje miałam na poczatku grudnia. na początku przez trzy tygodnie brałam yasmin na wyciszenie, a pozniej po 3 dniach przerwy zaczełam zastrzyki, puregon po 150 jedn, no i zaczęły sie zastrzyki , leki..
        • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 12:07
          effka29.04, jak nie cierpię zastrzyków tak się dam kłóć codziennie.... będzie dobrze smile trzeba sobie powtarzać, że "inni mają gorzej"... a my chociaż mamy tą możliwość podejścia do tego rodzaju metody. Cierpliwość nas uratuje big_grin taaaa......
          anna.p35 jeśli chodzi o lekarza to chyba przydzielają - szczerze nie wiem bo mąż nas zapisywał wink ja trafiłam do dr Rokickiego mam nadzieję, że będzie OK.
          • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 12:59
            Ja tez nienawidzę zastrzyków. Ale jakoś łatwo poszło. A trochę ich było. Później po transferze tez miałam jeszcze.ale to już na krzepliwosc krwi.teraz staram się odpoczywać. Ale telefon z pracy maksymalnie mnie wyprowadził z równowagi. Tylko się zdenerwowalam. I wczoraj i dziś boli mnie brzuch jak na miesiaczke. Przy poprzednim transferze tak nie mialam
            • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 13:16
              effka29.04 telefonów z pracy się nie odbiera(!!!!) szczerze Ci powiem, że też się tego panicznie boję bo praca działa na mnie strasznie stresująco... pamiętaj, że nic nie jest warte stresu... wiem, że łatwo mi pisać jak sama będę potrzebowała zwolnienia po transferze bo nie ogarnę wahania nastroju w mojej firmie... wyluzuj i nie myśl o pracy - pamiętaj rzecz nabyta big_grin zawsze możesz zmienić big_grin myśl o maluchach wink qrde serio Ci kibicuję smile
              • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 13:42
                efka nie odbieraj tel. Szkoda odrwów. Ból brzucha jak na okres w ciąży też jest więc to nie jest żaden symptomsmile jesteś kochana w ciąży i dopóki beta nie udowodni (ale wierzę że tak nie będzie) tak masz myślećsmile pogoda jest piękna, idz na spacer, posiedz i poczytaj książkę na świeżym powietrzusmile na l4 jesteś do kiedy?
                Rudetoto Wy czekacie na tel z kliniki?
                • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 13:51
                  anna.p35 czekamy czekamy.. minęły 2 tygodnie od kwalifikacji a nie wiem ile ma minąć żeby zadzwonili.. tym bardziej, że mieliśmy wszystkie wyniki.. ehh..
                • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 14:21
                  do piatku włącznie, wiec do pracy w poniedziałek. poki co jestem w domciu i odpoczywam. straam sie zdrowo odzywiac, duzo warzyw, owocow. przeglądam internet, bo moj lekarz jets naprawde bardzo małomówny, jesli o cos zapytam - odpowie, ale zeby sam z siebie cos powiedzial, jakies zalecenia, to nic.
                  • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 15:20
                    effka jak masz jakieś pytania to pisz. Może akura. Któraś z nas zna odpowiedz. ja po drugim transferze miałam trzy dni wolnego plus weekend i uważam że wartosmile
                    rude a pytałas kiedy zadzwonia? Mi na infolini powiedzieli że czeka się ok 2 mcy. Ale nie wiem czy ogólnie czy po kwalifikacji na start stymulacji
                    • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 15:59
                      anna jak to ujął dr. Rokicki - "niebawem" wink i weź bądź mądra i pisz wiersze big_grin
                    • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 17:04
                      anna to Twoja druga stymulacja bedzie???miałas dwa transfery wczesniej??
                      • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 17:55
                        effka tak. W lipcu zeszłego roku miałam prywatne podejście. Dwa transfery. Pierwszy nieudany a po 3 mcach crio z którego mam 8 mczną córeczkę. nie mam już mrozaczków dlatego muszę zacząć od początku. Chciałabym załapać się na program rządowy bo nie stać mnie na kolejne prv podejściesmile
                        • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 17:56
                          Nie zeszłego tylko dwa lata temusmile
                        • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 17:58
                          Gratuluję córeczki. Ja prywatnie to wiem o czym piszesz.to ogromne koszty.za wszystkie badania place. Ja jeszcze mam 4 zamrożone zarodeczki.
                        • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 18:11
                          Anna ja również gratuluję smile mam nadzieję, że z effką niedługo do Ciebie dołączymy - do grona mamusiek smile
                          • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 18:28
                            Dziewczyny jestem pewna, że niedługo też będziecie Mamusiamismile
                            • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 20:35
                              anna pierwszy raz tez bylas w inwimedzie??u kogo??
                              • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 19.03.15, 22:52
                                u ziółkowskiej. Ale nie chciałabym do niej trafić znowu. Mam dużo uwag i zarzutów i podczas procedury jak i po pozytywnej becie.
                                • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 20.03.15, 11:43
                                  mam pytanie??? stosowałyscie jakas diete po transferze??? czy jadłyscie raczej normalnie.przeszukuje internet, czytam. staram sie jesc duzo wazyw owocow, ciemne pieczywo, serki,pije tylko zielona herbate i czarna ale slabą .nic oprocz kwasu foliowego nie biore .zreszta jak zapytalam lekarza to powiedzial tylko o foliowym. z tego co czytam wiele dziewczyn bierze dodatkowo sporo suplementow. dzis dopiero 3 dpt a ja zaczynam powoli wariowac.
                                  • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 20.03.15, 14:17
                                    Efka nic specjalnego. dieta taka jak zawsze. nie sądzę żeby zmiana diety na dwa tyg miała jakikolwiek wpływsmile tak samo jak jedzenie ananasa po transferze co było hitem jakiś czas temu na forum.
                                    Poczytaj raczej co wywołuje skurcze i czego unikać. Bodajże sok z malin czy dzikiej róży jest niewskazany.
                                    Aha i ja bym Ci radziła brać nospa jak tylko zacznie boleć brzuch. Lepiej wziać lek rozkurczowy niż kozaczyć i nie brać niby dla dobra dziecka. A wiadomo że skurcze nie pomagaja w utrzymaniu ciąży.
                                    • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 20.03.15, 17:19
                                      Effka a picie zielonej herbatki jest wskazane? Mi niezalecano ale może coś się zmieniło wink
                                      • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 20.03.15, 18:00
                                        Niewiem. Dziś wyczytałam ze nie.kupilam herbatę z nagietka. Podobno jest dobra
                                        • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 22.03.15, 11:11
                                          Efka jak się czujesz?
                                          • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 22.03.15, 13:41
                                            Od 1 dpt mam ból jak na @.od 3 dnia klucie w jajnikach. Dziś jest mi zimno jakbym miała być przeziębiona. Trochę mnie niepokoją jakby skurcze.szczegolnie w nocy jak się budzę. Od 3 dnia czuje jakbym nie mogła tak swobodnie głęboko oddychać. Jakieś dziwne uczucie. Dziś mój 5 dpt.i cały długi tydzien przede mną niepewności. Lekarz mi powiedział ze betę mam zrobić 13 dnia w poniedziałek. Ale pójdę w sobotę. Myślę że 11 dpt juz będzie wiarygodna
                                            • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 22.03.15, 13:54
                                              5 dniowa blastocysta?
                                              • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 22.03.15, 15:05
                                                Pierwszy miałam zarodek 2 dniowy.teraz mrozaczki chyba są 5 dniowe. Szczerze mówiąc nie zapytałam lekarza ale tsk myślę.
                                                • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 22.03.15, 18:51
                                                  Przy pięciodniowej w 11 dpt wyszła mi beta ok 200. także jest duża szansa że też wyjdzie u Ciebie.
                                                  • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 22.03.15, 18:57
                                                    wole zrobic 11 dnia, akurat w sobote, niz w poniedzialek przed praca. caly dzien dodatkowego stresu
                                                  • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 23.03.15, 14:13
                                                    Wyniki też będą w sobotę? ja robiłam bete w labo gdzie jak się ładnie panie poprosiło to wyniki byly po 2h.
                                                  • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 23.03.15, 17:01
                                                    nieiwem, ale sie dopytam, zrobie tam gdzie będą. dzis poszlam do pracy i nieiwem czy to stres, czy zmeczenie, czy to ze tyle godzin siedzialam przy biurku, ale jakos niepokojąco mnie kłuło w podbrzuszu. szczegolnie przy gwaltownych ruchach. do wczoraj mialam wieksze nadzieje, dzis niepokoją mnie te bole. na dodatek strasznie zmarzlam, mam nadzieje ze nie przeziebie sie teraz.
                                                  • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 25.03.15, 00:17
                                                    anna.p35
                                                    Witaj Aniu smile Mogłabyś mi powiedzieć jak mam przygotować się na pierwszą wizytę już z pełną dokumentacją z wszystkimi badaniami do doktora , czy powinnam być w jakimś wytyczonym już dniu cyklu? Dokonałaś zakupu orbitreka? smile Ja wróciłam do biegania smile pozdrawiam smile
                                                  • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 25.03.15, 12:09
                                                    Dzi33, ja pojechałam już ze wszystkimi wynikami badań. Fakt zrobiłam je prywatnie ale zależy mi na czasie. Udało mi się przejść położna i kwalifikację jednego dnia i czekam teraz na telefon smile
                                                  • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 25.03.15, 19:17
                                                    rudetoto .,ja jadę w piątek z wynikami dopiero. Długo czekasz już na wiadomość od nich kiedy możesz zacząć ?? Dziś dostałam dziwnego krwawienia 14 dni przed miesiączką i zaczynam się martwić sad Mogę zapytać...kto jest twoim lekarzem ? Pozdrawiam.
                                                  • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 25.03.15, 22:13
                                                    Dzi33 dziś zadzwoniła koordynatorka smile ale się cieszę smile czyli 3 tyg.po kwalifikacji i zapisała mnie na 15 kwietnia smile jestem u Rokickiego i na wizycie z wynikami mnie zakwalifikował od razu wink co znaczy dziwnego krwawienia kochana?boli Cię coś?
                                                  • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 26.03.15, 07:02
                                                    Dzi ja robiłam prv więc nie wiem jak jest z kwalifikacjasad
                                                    Rudetoto gratuluje!!! Super że zaczynaszsmile
                                                    Efka jak u Ciebie? Kiedy dokładnie testujesz?
                                                  • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 26.03.15, 09:55
                                                    U mnie bez zmian. Jestem zmęczona. Mam nadal klucia w podbrzuszu.lekarz mówił ze w poniedziałek 13 dpt. Dziś mam 9 dpt i pójdę ma betę po pracy. To czekanie i niepewność mnie dobija.
                                                  • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 27.03.15, 06:25
                                                    Mam wynik.9 dpt beta 90.2 smilesmile
                                                  • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 27.03.15, 08:20
                                                    effka super smile i niech rośnie duuuuże okrąglutkie smile
                                                  • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 27.03.15, 14:57
                                                    Zaczęłam krwawic. Lekko różowo! !!!!!!!!!
                                                  • anna.p35 Re: InVitro Warszawa Invimed 27.03.15, 15:25
                                                    Efka po pierwsze uspokój się. Po drugie zadzwoń do lekarza powiedz o becie i krwawieniu. Bierzesz duphaston? Ja też krwawiłam na początku, leżałam mc i było ok. Zrobił się krwiak który musiał się wchłonąć.
                                                  • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 27.03.15, 16:07
                                                    tak, dzwonilam ale nie mógł romawiać. napisałam mu smsa - co sie dzieje, odpisał ze mam nic nie robić, nadal brać luteine i w poniedziałek powtorzyc bete. zrobiał nawte teraz test - jest druga kreska, słaba ale jest.jak ja sie boje, az sie cała trzęse
                                                  • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 27.03.15, 16:19
                                                    jutro powtorze bete, to bedzie 11dpt
                                                  • effka29.04 Re: InVitro Warszawa Invimed 27.03.15, 16:32
                                                    anna 35 bardzo krwawiłas??? ja mam teraz tak jak bym miala okres, i ten ból brzucha
                                                  • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 27.03.15, 15:55
                                                    Effka spokojnie! Anna ma rację tak się zdarza. Dzwoniłaś do lekarza?
                                                  • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 27.03.15, 22:34
                                                    rudetoto. Nie uwierzysz kochana , wczoraj byłam z wynikami w invimedzie u Rokickiego i już dziś zadzwonili i umówili się na pierwszą wizytę już pod in vitro smile byłam w szoku ...a zarazem zaczynam się stresować smile Wizytę mam wyznaczoną na 23 kwietnia , jak dostanę miesiączki w wyznaczonym dniu smile na szczęście ty zaczynasz wcześniej ....mam nadzieję że wszystko mi powiesz jak było....abym się psychicznie mogła przygotować .
                                                  • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 29.03.15, 23:45
                                                    Dzi33 żabko suuuuuuper!!!!! wink jak na razie to nie dostałam @ co komplikuje mi wyznaczoną wizytę sad idę we wtorek do swojego gina jak nie dostanę sad nie wiem co jest grane...nigdy się nie spóźniala tyle dni...więc może Ty będziesz pierwsza smile lub spotkamy się w klinice big_grin bardzo się cieszę, że oszczedzili Ci czekania na ten cholerny telefon wink
                                                  • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 30.03.15, 22:29
                                                    rudetoto... Fajnie byłoby się spotkać....choć życzę ci abyś ty była pierwszasmile i już się więcej nie stresowała smile Może ci się spóżnia bo zaczynasz się już właśnie stresować i tylko o tym myśleć....lepiej uspokój się i cierpliwie poczekajsmile ja powinnam dostać 4 smile
                                                  • dzi33 Re: InVitro Warszawa Invimed 26.03.15, 09:47
                                                    rudetoto, Czyli w sumie nie tak długo, myślałam że będzie się czekać około 2 miesięcy. Co do krwawienia , to nie boli miałam to przez jeden dzień tylko, to było takie krwawienie jak przy miesiączce , strasznie dziwne indifferent jak dla mnie . Dziś idę do mojego gin chcę sprawdzić co to było. Trzymam kciuki za twoje powodzenie kochana smile aby ci się udało od razusmile Pozdrawiam
                                                  • rudetoto Re: InVitro Warszawa Invimed 26.03.15, 11:47
                                                    dzi33 ja również myślałam, że dłużej ale postanowiłam zadzwonić przedwczoraj na infolinię i poprosić o kontakt koordynatora i dopytać ile mniej więcej będę czekać.. a Pani do mnie oddzwania wczoraj, że ją "myślami ściągnęłam" bo miała przedwczoraj do mnie zadzwonić ale nie zdążyła wink Cieszę się, że coś idzie do przodu. A ja trzymam swoje kciuki za Ciebiesmile
                                                    Co do krwawienia w poprzednim cyklu tak miałam ale okazało się, że nie oczyściłam się do końca po miesiączce. A może figlowałaś za bardzo z mężem?big_grin wink
                                                    Daj znać jak po wizycie u gina no i oczywiście piątkowej wizyciesmile Pozdrawiam smile
                                                  • magda171217 Re: InVitro Warszawa Invimed 26.03.15, 12:12
                                                    Cześć Dziewczyny ,mam mały problem zakwalifikowałam się do programu i zaczełam brać już tabletki antykoncepcyjne LOGEST i tu pojawił się problem od 8 dni ciągle krwawię a u mnie okres trwa do 6 dni . Nie wiem co mam zrobić za 7 dni mam umówioną wizytę w klinice tylko nie wiem czy mam czekać czy to jest normalne . Proszę napiszcie czy któraś z was też miała taki przypadek .