33 626 wyników w czasie 172 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Owce i wilki (początek wątku)

owce w skórze wilka, to Amerykanie są na odwrót. To wilki w skórach owiec. Mają wyuczoną miłą powierzchowność, lubują się w pustych przymilnych frazesach, podczas gdy pod tą powierzchownością są najczęściej bardzo niechętni, wręcz agresywni, zimni i obojętni. Zauważyłem że są też bardzo fałszywi

Re: Owce i wilki

A wiesz dlaczego Polonia najzajadlej krytykuje Polske i Polakow. To bardzo proste. Przyjechalismy do do tych naszych krajow i ze zdziwieniem stwierdzilismy ze MOZNA INACZEJ! I ze jest to bardzo latwe! Tylko trzeba chciec ale wlasnie ta nasza mentalnosc nam nie pozwala. -- "Do not go where

WILKI I OWCE !!!!

TO JEST STRASZNE ŻE TAKIE OSOBY JESZCZE PRACUJĄ W POLICJI ! KACI MAJĄ SIĘ LEPIEJ JAK OFIARY !!! A NA RENCINE JAK TO PIS PROPONUJE 600 ZLOTYCH BEZ PRAWA DORABIANIA!!

Re: WILKI I OWCE !!!!

Nie powinno tak byc

Wilki i owce (początek wątku)

Chciałabym się z Wami podzielić pewną kwestią, która mnie nurtuje od pewnego czasu (właściwie - nie ze wszystkimi chciałabym się tym dzielić, no ale inaczej się nie da ;-) Otóż - czy zastanawiacie się czasem, czy Wasz przykłąd i Wasze poglądy nie mogą czasem kogoś zgorszyć? popchnąć do

Re: Wilki i owce

Tak, boję się tego. A jeszcze bardziej swojej marności,tchórzostwa. Kiedyś zdarzyło się że w mojej obecności wyśmiewano księży, a ja słaby robaczek, zawstydzona przemilczałam. Teraz już potrafię rzeczowo bronić swojej wiary i Kościoła, i żaden cwaniaczek bezkrytycznie nie będzie mi ubliżał

Wilk i owce

Jak czytam, że Sonikowa zajmuję się kamienicami to przypomina mi się bajka o wilku i owcy. Mimo wszelakich starań Lilianie Batko (po mężu Sonik) nie udało się wykupić nieswojego mieszkania na Grodzkiej. Mimo, ze jest córką Sprawiedliwej wśród narodów świata (ha,ha,ha,). A kto to jest Piotr

WILK I OWCA

WILK I BARAN (po góralsku) - 1926 rok Hej! Pon Bóg na pocątku dawał zwierzętom talenty, kużdymu osobny, aby się mogły wyżywić. Wilkowi powiada: - Bedzies oroł. - No, a potem już bedem jod'? - pyto wilk. O, ni! Potem zasiejes. I już bedem jod? O ni! Potem bedzies żeł. I już bedem jod

Wilk i owce (początek wątku)

Gra dla 2 - 4 osób od 7 lat, kolejna typowa gra :familijna". Zasady są proste - gracze są pasterzami a ich celem jest stworzenie pastwiska zawierającego jak największą liczbę owiec i ich ochrona przed głodnym wilkiem. Każdy gracz zarządza stadem owiec w innym kolorze - do momentu ujawnienia się

Re: Wilk i owce

Potwierdzam, że bardzo fajna jest ta nowa wersja :) Moi synowie też lubią dokładać/pomagać innym, więc zwykle gramy w wersję "lightową", czyli bez szkodzenia innym. Choć czasem są to "niedźwiedzie przysługi" :) --

wilk i owce:-)

nierozumię absolutnie niereagujących baranów,sam do kiedy jeździłem środkami komunikacji publicznej podjąłem trzy interwencje -a za każdym razem najgorsze były te główki przed ,w trakcie i po zajściu oglądające krajobraz-rzygać się chciało

WILK I OWCA

Widac, ze ci ludzie ze sklepu nie maja w ogole logicznej wyobrazni i brak im pomyslow. Przeciez wystarczy postawic przed wystawa pare wielkich, ale niskich pojemnikow np. z kwiatami, wilk syty i owca cala.

Wilki i owce

na dwie osoby znacznie lepsza niż wspomniane Carcassone. scrabble. -- 试释是事! Shi shi shi shi!

Wilki i owce (początek wątku)

Ludzie dzielą się na wilki i owce. Jestem owcą:), ostatnio daje mi to trochę w kość i lekko denerwuje. Jak zostać wilkiem? Macie pomysły. Jak przed innymi się bronić? -- "I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś

Re: Wilki i owce

Listopad, sorki za banał, ale....urodziłeś się owcą to wilkiem nie będziesz.... a po drugie - za prosto by było ot tak, podzielić ludzików na 2 kategorie.... a jak się bronić ? słuchając własnej intuicji - dobrze Ci z kimś, przy kimś to szukasz nowych okazji do spotkania..... czujesz

1 2 3 4 5 6